Autor Wątek:  Szokujaca wiadomosc :( (Prima Aprylis)  (Przeczytany 25309 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DiDok

  • Wiadomości: 114
  • Precz z dynamic.dat! Niech żyje STV!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Szokujaca wiadomosc :(
« Odpowiedź #60 dnia: 01 Kwietnia 2008, 23:15:07 »
Akvin dający sobie warna - bezcenne... Dzisiaj z założenia nie powinno się w nic wierzyć, więc ja taki zaskoczony nie byłem =] Ale muszę przyznać, że wkrętka bardzo przekonywająca!

http://www.dzyszla.aplus.pl/download-35.html
^ Tu znajdziesz bardzo loader do MaSzyny ^

Offline MKdudu

  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Szokujaca wiadomosc :(
« Odpowiedź #61 dnia: 01 Kwietnia 2008, 23:31:39 »
Mi też się nie chciało wierzyć w to że 424 idzie na żyletki, tak samo jak z tą ET22-001 jedni mówią że pocięta inni natomiast że stoi dalej, więc nie wiadomo w co wierzyć a w co nie.

Pozdrawiam.
^^PR Rzeszów^^

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Szokujaca wiadomosc :(
« Odpowiedź #62 dnia: 02 Kwietnia 2008, 00:19:14 »
Akvin dający sobie warna - bezcenne...

Nawet takie ładne kulturalne PW dostałem.

@MKaczy... dobrze pomyślany żart ;)
Nie widzę potrzeby przenoszenia tego wątku na bocznicę (nabiłem w nim tyle postów ;) ani zamykania.
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Szokujaca wiadomosc :(
« Odpowiedź #63 dnia: 02 Kwietnia 2008, 10:23:32 »
To ja sobie pozwolę odpisać zbiorowo.

Żart może i dobry, ale w moim odczuciu niesmaczny. Wątek bym przeniósł na bocznicę z tytułem: "Jak NIE żartować". Pomijając już całą otoczkę pierwszokwietniową i uzasadnienie (w tym wypadku mam rozumieć "Pierwszy kwyetnia"?), to jednak sprawa 424 jest niejednemu z nas bliska sercu. Przecież to jest w końcu jakiś symbol. Porównałbym to (hiperbolizując) do wiadomości o zmianie hymnu, flagi, godła czy granic kraju. W zasadzie o 424 nie słychać jakiś specjalnych wieści, toteż równie dobrze mogło być tak, że ktoś ją wczoraj mógł widzieć jeżdżącą, jak również może się ktoś zgłosić za jakiś czas, kto ma nagranie i zdjęcia z cięcia tej lokomotywy. Swoją drogą wyglądałoby to ciekawie, gdy pod postem mkaczego* z informacją, że to był żart, pojawiłyby się owe zdjęcia.

Jedni się z tej okazji świetnie bawili, drudzy się zastanawiali. Aczkolwiek pismo do CM Gdynia można wystosować z zapytaniem, co dzieje się z tą lokomotywą. Na pewno akvin* nie może pisać tego pisma, gdyż i tak nie poznamy jego treści. Jak ktoś zna adres, to może podać na PW.

Cytuj
Tak ja również potwierdzam. W całej spółce PKP od kilku dni głośno o tym.
@REWIZORZE, to czemu nie podałeś wcześniej tej informacji w takim razie?!


Cytuj
Nie widzę potrzeby przenoszenia tego wątku na bocznicę (nabiłem w nim tyle postów ;) ani zamykania.
To ja z okazji drugiego kwietnia życzę więcej konsekwencji w działaniu :P
(w końcu okazja tak samo dobra jak wczoraj, czy jak 31 lipca).

Na razie to tyle, co mam do napisania, aczkolwiek z późniejszym terminie coś jeszcze mi się przypomni.

Pozdrawiam


* tak wiem, pisownia celowa
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Szokujaca wiadomosc :(
« Odpowiedź #64 dnia: 02 Kwietnia 2008, 12:33:03 »
Zbiorowo ? Kogo reprezentujesz ? Miałem dać znać wcześniej,komu ? youBy więcej luzu. ;)
Pozdrawiam

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Szokujaca wiadomosc :(
« Odpowiedź #65 dnia: 02 Kwietnia 2008, 12:53:53 »
@youBy...

Wiesz... bardzo mi przykro że znalazłem się w gronie kolegów którzy naruszyli Twoją wrażliwość. Rzeczywiście podanie tak wiarygodniej informacji nawet w dniu wczorajszym mogło zszokować niejednego MK. Ułudę rzeczywistości z pewnością podtrzymywała rzeczowa i pełna powagi dyskusja (że wspomnę tu motyw z łańcuchami, odkupowaniem części ze złomu, itp). Dlatego myślę że całkiem słusznie postawiłeś się dzisiaj w roli jedynego obrońcy znieważonej czci EP07-424 i jej miłośników.

A teraz może już mniej przewrotnie. Niektórzy się dobrze bawili, mam nadzieję że większość. Jakoś nie kolidowało to z ich kolejowymi sympatiami. Może potrafili zachować większy dystans do różnych spraw... choćby tylko w dniu wczorajszym. Ja nawet sparodiowałam swój (przez wielu znienawidzony) avatar, by podkreślić że czasami można zrzucić maskę, nawet surowego moderatora.

Co do mojego "listu" to był to plik z prostym poleceniem na zamknięcie Windowsa (z komunikatem i minutowym ostrzeżeniem). Usunąłem go gdyż była to już zwyczajna przesada... nigdy nie wiadomo jakie niezamierzone konsekwencje mogło to wywołać.

Na koniec powiem Ci tyle że bardzo niesympatycznie się zachowałeś pisząc tak a nie inaczej nasze nicki... ostentacyjny brak szacunku... nic więcej.
« Ostatnia zmiana: 02 Kwietnia 2008, 13:03:48 wysłana przez Akvin »
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline Negroth

  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Szokujaca wiadomosc :(
« Odpowiedź #66 dnia: 02 Kwietnia 2008, 13:58:40 »
To ja sobie pozwolę odpisać zbiorowo.
ciach
Pozdrawiam


* tak wiem, pisownia celowa

Jak to zbiorowo? Ja sobie na przykład nie zycze przypisywania mnie do "Twojego zbioru", a tak sie poczułem, a co za tym idzie obraziłeś mnie, moją mamę, babcie, moje uczucia religijne, a nawet mój motocykl nie odpalił dzisiaj za pierwszym razem... A tak na poważnie to stary wyluzuj... Nie wiem - poczytaj ksiazke, popusc pasek u spodni, jesli to Ci pomoże. Nie bronie ani nie piszę teraz w czyims imieniu... Nie uwazam też powyższego żartu za mistrzostwo świata, bo nie zrobił on na mnie wrazenia... Ale gdyby wszyscy na świecie mieli takie poczucie humoru jak Ty, to świat popełniłby zbiorowe samobójstwo z nudów... Pozdrawiam!

To jest po polsku?
Tyle bledow w jednym poscie. Za nastepny taki bedzie warn. Iwan
« Ostatnia zmiana: 02 Kwietnia 2008, 19:44:21 wysłana przez iwan »
Krzychu :)

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Szokujaca wiadomosc :( (Prima Aprylis)
« Odpowiedź #67 dnia: 02 Kwietnia 2008, 14:18:18 »
@Negroth i inni, proponuję ciąć cytaty.
Cytuj
To ja sobie pozwolę odpisać zbiorowo.
Zrozumiałem to tak:
Jedna odpowiedź na wszystkie posty.

Jeszcze może dopiszę, nie bronię tu nikogo, przedstawiłem jednynie mój osąd tego fragmentu tekstu. Może komuś pomoże zrozumieć intencję autora. Co do reszty tekstu, a także całego wątku nie będę się odnosił.
Nie widzę powodu robienia większego zamętu.


Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Szokujaca wiadomosc :( (Prima Aprylis)
« Odpowiedź #68 dnia: 02 Kwietnia 2008, 14:35:58 »
Hehe, nie warto tu nawet żartować...
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Negroth

  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Szokujaca wiadomosc :( (Prima Aprylis)
« Odpowiedź #69 dnia: 02 Kwietnia 2008, 14:45:36 »
@Negroth i inni, proponuję ciąć cytaty.
Cytuj
To ja sobie pozwolę odpisać zbiorowo.
... większego zamętu.
hm no akurat miałem inna interpretacje :P:P:P w każdym razie miała to być czysta ironia :)
Tyle na ten temat. Pozdrawiam! <RP1> :)
Krzychu :)

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Szokujaca wiadomosc :(
« Odpowiedź #70 dnia: 02 Kwietnia 2008, 14:56:25 »
Jak to zbiorowo?
Cytuj
Zbiorowo ?
Tak jak napisał @Krzysiek626.

Cytuj
Ja sobie na przykład nie zycze przypisywania mnie do "Twojego zbioru"
Jakiego zbioru? Znowu o czymś nie wiem...

Cytuj
Kogo reprezentujesz ?
Samego siebie, a miałem kogoś jeszcze? Czy uważasz, że byłem niezdolny napisać to od siebie?

Cytuj
ale gdyby wszyscy na świecie mieli takie poczucie humoru jak Ty to świat popełniłby zbiorowe samobójstwo z nudów... Pozdrawiam!
Gdyby świat miał moje poczucie humoru na pewno nie umarłby z nudów, po prostu bawiłby się świetnie, może w dosyć inny sposób :)

Cytuj
nie wiem - poczytaj kasiazke, popusc pasek u spodni
Książki czytam, spodnie mi się trzymają bez paska :P
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Szokujaca wiadomosc :( (Prima Aprylis)
« Odpowiedź #71 dnia: 02 Kwietnia 2008, 15:24:26 »
A ja się wkręcić nie dałem.
I jeżeli naprawdę była^by informacja, że 424 ma iść na pocięcie, to na_pewno nie zostawił^bym tego bez odzewu i wykorzystał^bym wszelkie możliwe środki, aby temu zaradzić. Wierzcie mi lub nie, ale nie dał^bym pociąć 424 bez walki...

mod Iwan

« Ostatnia zmiana: 02 Kwietnia 2008, 19:51:34 wysłana przez iwan »
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Szokujaca wiadomosc :( (Prima Aprylis)
« Odpowiedź #72 dnia: 02 Kwietnia 2008, 16:41:38 »
Rotfl, wy na serio w to uwierzyliscie ?:D

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Szokujaca wiadomosc :( (Prima Aprylis)
« Odpowiedź #73 dnia: 02 Kwietnia 2008, 16:45:28 »
Rotfl, wy na serio w to uwierzyliscie ?:D

A gdyby taką informację podano w każdy inny dzień to nie uwierzyłbyś?
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Odp: Szokujaca wiadomosc :( (Prima Aprylis)
« Odpowiedź #74 dnia: 02 Kwietnia 2008, 17:59:20 »
Ale ludzie... No bardzo sie zdziwiłem na reakcje co niektórych. To miał być taki zart i taki był
jednak sprawa 424 jest niejednemu z nas bliska sercu. Przecież to jest w końcu jakiś symbol. Porównałbym to (hiperbolizując) do wiadomości o zmianie hymnu, flagi, godła czy granic kraju.
Maciek, to juz jest lekka przesada. Ja rozumiem ze mamy w nazwie symka owego loka, i spotkac gdzies na szlaku 424 to wielkie szczescie itd, ale nie zaczynajmy przedmiotu, w tym przypadku pojazdu, cenić zbyt wysoko. Dla mnie owszem, 424 jest bardzo ważnym i szczególnym lokiem, mimo iż go nie widziałem na żywo. Ale pomyślcie, wieszką moc ma to iż nasz symek ma w nazwie tego loka, i dzieki temu on zawsze bedzie, bedzie istniał w nas :)
Powiem Wam iż ztcw w/g mnie, tylko mnie nie bijcie, 07-424 i tak juz nie ma. Stoi gdzies w krzakach, i albo NG i budyn, albo zyletki. No chyba ze ja nie w temacie, to niech mnie ktoś poprawi, poza tym:

Aczkolwiek pismo do CM Gdynia można wystosować z zapytaniem, co dzieje się z tą lokomotywą.
Jesli nikt mnie nie ubiegł to jeszcze dzis pismo powstanie i wyslę, O szczegółach oczywscie Was poinformuję.

Pozdrawiam.
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline Piotrek

  • Wiadomości: 888
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Szokujaca wiadomosc :( (Prima Aprylis)
« Odpowiedź #75 dnia: 02 Kwietnia 2008, 18:47:38 »
Nie chcę tym postem nikogo urazić i rozumiem, że niektórzy przywiązali się do symulatora i tytułowej "424", ale dziwne jest to, że wszyscy stają w obronie siódemek, których w naszym kraju jeździ mnóstwo i będzie jeszcze jeździć przez długi czas, a gdy w zeszłym tygodniu cięli jednego z 3 ryflaków 43A w Polsce, to jednak nikogo to tak bardzo nie zainteresowało...

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Szokujaca wiadomosc :( (Prima Aprylis)
« Odpowiedź #76 dnia: 02 Kwietnia 2008, 18:47:45 »

Czyżby nie winny żart obrodził się w sprawę wartą zainteresowania?
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Szokujaca wiadomosc :( (Prima Aprylis)
« Odpowiedź #77 dnia: 02 Kwietnia 2008, 18:55:54 »
Zarty zartami, ale tu sie widze burzliwie robi. Prewencyjnie zamykam watek.
Pozdrawiam,
Winger