Autor Wątek:  Serwer FTP  (Przeczytany 4368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Saanaral

  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Serwer FTP
« dnia: 29 Marca 2008, 18:04:47 »
Co mysliscie o takim serwerze ftp odnosnie maszyny ? Bo z tego co widze, wiele pytan jest gdzie moge sciagnac kabine, dzwieki itp.
Moge udostepniac serwer dla poszukujacych ;) Co prawda wszystkiego tam nie mam, ale stworzylem katalog upload, gdzie bedzie mozna wrzucac przydatne rzeczy dla ludzi z forum i byc moze i mi sie one przydadza ;)

Namiar na FTP ftp://87.194.244.207 user: pkp pass: pkp
P.S. FTP nie dziala 24h ^^

Polecam program Total Commander do smigania po ftp ;)
« Ostatnia zmiana: 29 Marca 2008, 18:14:43 wysłana przez Saanaral »

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Serwer FTP
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Marca 2008, 18:57:13 »
Pracuje nad malym skryptem uploadujacym na eu07.pl - bedzie mozna umiescic na serwerze dowolny plik wraz z opisem. Kazdy plik bedzie musial zostac zaakceptowany przez admina/moderatora/betatestera nim zostanie publicznie dostepny. Dzieki temu bedzie pewnosc, ze jak cos lezy na eu07.pl, to jest to warte sciagniecia.
Pozdrawiam,
Winger

Offline Saanaral

  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Serwer FTP
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Marca 2008, 19:56:43 »
No pomysl dobry ;) ja udostepniam co mi sie udalo sciagnac z roznych zrodel. Na forum jest sporo liknow do sciagania, ale 95% tych linkow juz wygasla, albo nie ma takiej strony.

Jestem poczatkujacym maszynista ;) opanowalem dopiero zmiane wagowow, kabin itp. Teraz sie przymierzam sie do 3D studio max, i zaczac uczyc sie robic trase. Ogolnie jestem z Wroclawia, i pierwsza krotka trase chce zrobic glowny wroclaw - wroclaw mikolajow :) nie bedzie latwo, ale moze sie uda, a jak nie to wymysle latwiejsza trase ;)

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Serwer FTP
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Marca 2008, 20:20:27 »
Co mysliscie o takim serwerze ftp odnosnie maszyny ? Bo z tego co widze, wiele pytan jest gdzie moge sciagnac kabine, dzwieki itp.
Moge udostepniac serwer dla poszukujacych ;) Co prawda wszystkiego tam nie mam, ale stworzylem katalog upload, gdzie bedzie mozna wrzucac przydatne rzeczy dla ludzi z forum i byc moze i mi sie one przydadza ;)

Namiar na FTP ftp://87.194.244.207 user: pkp pass: pkp
P.S. FTP nie dziala 24h ^^

Polecam program Total Commander do smigania po ftp ;)

Jeśli o mnie chodzi i jeśli mogę wyrazić swoje zdanie, to powinien pojawić się nowy dział: LINKI. ostatnio zauważyłem że dużo userów czegoś ostatnio szuka odświeżając stare wątki a co za tym idzie zwracają się o pomoć w nie odpowiednim wątku. W tym dziale mogły by być umieszczane linki do dodatków na stałych serwerach.

No pomysl dobry ;) ja udostepniam co mi sie udalo sciagnac z roznych zrodel. Na forum jest sporo liknow do sciagania, ale 95% tych linkow juz wygasla, albo nie ma takiej strony.

Jestem poczatkujacym maszynista ;) opanowalem dopiero zmiane wagowow, kabin itp. Teraz sie przymierzam sie do 3D studio max, i zaczac uczyc sie robic trase. Ogolnie jestem z Wroclawia, i pierwsza krotka trase chce zrobic glowny wroclaw - wroclaw mikolajow :) nie bedzie latwo, ale moze sie uda, a jak nie to wymysle latwiejsza trase ;)

To Życzymy powodzenia w dobrej wierze, bo najtrudniej będzie Ci zrobić układ torowy Wrocławia Głównego no i będą wtedy problemy z FPS pewnie.
« Ostatnia zmiana: 29 Marca 2008, 20:22:28 wysłana przez eu07-007 »
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline Saanaral

  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Serwer FTP
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Marca 2008, 20:26:34 »
Winger dobrze kombinuje z tym uploadowaniem ;) mysle, ze to zmniejszy pytania sie na forum typu gdzie moge znalezc... U mnie na ftp jest duza wiekszosc posciaganych rzeczy : Nie moge znalezc spadajacego sniegu, bo widzialem filmiki na youtube i robi to jakies wrazenie ;)

A po dwa dzial dodatki powinien byc odswiezony i powrzucac te rzeczy, co ludzie najbardziej szukaja.

Z FPS nie mam akurat problemow, ale jakbym chcial nawet 30% zrobic rzeczywisty obraz tej trasy, to mysle ze na moim kompie by sie grafa spocila i to ostro :P full budynkow by trzeba stawic, duzo trakcji a to wydaje mi sie ostro spowalnia.

A ta trasa bo moze kiedys zrobie, bo primo musze sie nauczyc podstaw 3dms potem moge sie bardziej bawic cos powazniejszego :) Najgorsze sa pierwsze kroki.

A wlasnie odnosnie 3dms jakas wersja jest wymagana, zeby zrobic trase ??

W jakim to jest jezyku? Zacznij czytac swoje wiadomosci przed wyslaniem, bo zaczna sie warny. Iwan
« Ostatnia zmiana: 29 Marca 2008, 21:09:37 wysłana przez iwan »

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Serwer FTP
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Marca 2008, 20:34:39 »
(...) nie moge znalesc spadajacego sniegu, bo widzialem filmiki na youtube i robi to jakies wrazenie ;)

Zapomnij...

Cytuj
A po dwa dzial dodatki powinien byc odswiezony i powrzucac te rzeczy, co ludzie najbardziej szukaja.

Jak wszystko będzie działać dobrze, u każdego...

EDIT: Nie pisz wielu postów jeden pod drugim... Modyfikuj poprzedni - od tego jest opcja Modyfikuj w prawym górnym rogu Twojego postu.
« Ostatnia zmiana: 29 Marca 2008, 20:40:12 wysłana przez ZiomalCl »

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Serwer FTP
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Marca 2008, 20:47:50 »
Dobra, skrypt dziala, ale bedzie dzialal na troche innej zasadzie niz myslalem.
W zasadzie kazdy moze wrzucic swoj plik i bedzie on od razu dostepny na serwerze (bez potrzeby akceptacji).

Adres ponizej:

http://www.eu07.pl/maszynaupload/

Potestujcie, jesli nie bedzie wiekszych zastrzezen to puszcze jutro przyklejona wiadomosc z tym linkiem.
Pozdrawiam,
Winger