Autor Wątek:  Semafory na trasie Bochnia (pytanie).  (Przeczytany 2636 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gagarek

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 127
  • JESTEM TROLEM
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Semafory na trasie Bochnia (pytanie).
« dnia: 27 Marca 2008, 14:18:31 »
Witam, mam problem z semaforami na stacji Bochnia. Chodzi mi o misję EU07-485 (osobowy, trasa Brzesko Okocim -> Bochnia). Przy przejeździe niedaleko przed Bochnią (most, zakręt, miejscowość i tam przejazd) mam żółte, na kolejny semaforze także. Semafor przed mostem wskazuje jednak S1 "stój", więc posłusznie się zatrzymuję. Czekam, chwilę potem pojawia się S4, więc ruszam dalej. Jadę, wjeżdżam na teren stacji i widzę Ms1 (Manewrowanie zabronione). No i nie wiem, co dalej: jechać, czy stać i czekać na Ms2. W zasadzie, jadę ze składem, więc mnie to nie dotyczy, ale chciałbym się upewnić.

PS. Wiem, że temat dotyczy trasy w MaSzynie, ale nie wiem, gdzie ten temat wstawić. Jeśli to nieodpowiedni dział, nie zamykajcie, tylko przenieście.
Nie jechałem na tej trasie w EU07, zmieniłem sobie na SU45-175.

Przenoszę do pomocy.
Akvin
« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2008, 15:10:38 wysłana przez Akvin »

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Semafory.
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Marca 2008, 14:23:38 »
Hmm, nie pamiętam dokładnie tego miejsca, ale:
Jeśli pokazuje Ci to tarcza manewrowa, to nie obowiązuje Cię to do momentu rozpoczęcia manewrów (dojazdu do semafora/tarczy zaporowej), tak więc mijasz ten sygnał.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Semafory na trasie Bochnia (pytanie).
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Marca 2008, 15:21:59 »
Witam, mam problem z semaforami na stacji Bochnia. Chodzi mi o misję EU07-485 (osobowy, trasa Brzesko Okocim -> Bochnia). Przy przejeździe niedaleko przed Bochnią (most, zakręt, miejscowość i tam przejazd) mam żółte, na kolejny semaforze także. Semafor przed mostem wskazuje jednak S1 "stój", więc posłusznie się zatrzymuję. Czekam, chwilę potem pojawia się S4, więc ruszam dalej. Jadę, wjeżdżam na teren stacji i widzę Ms1 (Manewrowanie zabronione). No i nie wiem, co dalej: jechać, czy stać i czekać na Ms2. W zasadzie, jadę ze składem, więc mnie to nie dotyczy, ale chciałbym się upewnić.

PS. Wiem, że temat dotyczy trasy w MaSzynie, ale nie wiem, gdzie ten temat wstawić. Jeśli to nieodpowiedni dział, nie zamykajcie, tylko przenieście.
Nie jechałem na tej trasie w EU07, zmieniłem sobie na SU45-175.

Przenoszę do pomocy.
Akvin

Prosta zasada - jezeli jedziesz w jezdzie pociagowej [dostajesz Sx lub Sz na semaforach] to ms1 Cie nie obchodza.
Gdy zatrzymasz sie pod S1 i dostaniesz ms2/do mnie wtedy zaczynaja Cie one interesowac.
pozdrawiam

Offline Gagarek

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 127
  • JESTEM TROLEM
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Semafory na trasie Bochnia (pytanie).
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Marca 2008, 15:25:06 »
Dzięki, tak się właśnie zastanawiałem, czy jechać, czy nie ;)

Pozdrówka
Gagarek

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2958
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 318
Odp: Semafory na trasie Bochnia (pytanie).
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Marca 2008, 16:32:03 »
Heh, znajomość E1 się kłania ;) Ja też czasem mam dylemat czy mam jechać czy nie. ;)

Offline Gagarek

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 127
  • JESTEM TROLEM
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Semafory na trasie Bochnia (pytanie).
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Marca 2008, 18:56:36 »
Heh, znajomość E1 się kłania ;)
Mam program "Przepisy - E1", trochę pamiętam ( semki: czerwone, zielone i żółte xD) i kilka znaków W. Przy okazji: Fajnie zamienić EU07-485 na SU45 MKaczego, a skład zmienić na zwykłe wagony (Kilka Bd, wymieszane z Adu ;))