Autor Wątek:  Numer GG  (Przeczytany 4691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pit

  • Wiadomości: 372
    • Zobacz profil
    • http://www.pit.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Numer GG
« dnia: 05 Lutego 2004, 00:37:13 »
Po najechaniu na ikonke GG pod postem pojawia sie: aim:goim?screenname=1793868&message=Hello+Are+you+there?
Co chyba nie jest z gadu. Na innych forach widzilalem ze pojawia sie poprostu gg:1793868 , nie daloby sie tego zmienic ??

Nie wiem jak z innymi komunikatorami, bo nie korzystam
Reaktywacja ?

Offline Dżyszla

  • Wiadomości: 444
    • Zobacz profil
    • mgr inż. Dżyszla Homepage
  • Otrzymane polubienia: 6
Numer GG
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Lutego 2004, 17:35:39 »
A ja właśnie wszeżie widziałem ten błąd i mówią, że coś są problemy z naprawieniem. Jak ktoś zna rozwiązanie to proszę tutaj je opisać lub na pw.

Offline t0mcioo

  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Homepage
  • Otrzymane polubienia: 0
Numer GG
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Lutego 2004, 12:32:06 »
to jam oge odpowiedziec bo tez uzywam phpbb.

sprawa jest taka ze phpbb w orginajnej wersji jest anglojezycznej gdzie nie znaja gg lub niej est one popularne. polska wersja (ta dostepna na stronie phpbb) mogla miec jedynie spolszczone komunikaty, teksty itp - caly engine musialbyc niezmieniony. ktorys z autorow w miejsce yachoo mesengera napisale gg i zmeinil grafike ikonek. w rzeczywistosci skrypt forum odwoluje sie do yachoomes a nie do gg
jest dostapna wersja 'schaczona' forum o ktorej juzp isalem jak byla kwestia pytania sie o logowanie na glownej stronie

przepraszam za zawiklosc w wypowiedzi ale wlasne mecze kaca ;|
~/
"...sometimes the sound of goodbye is louder than any drum beat..."
Literówki wynikaja zwykle z braku kofeiny. Braki 'ogonków' - z niechcenia robienia sobie odcisków na kciuku.

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Numer GG
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Lutego 2004, 08:25:23 »
Ja na swoim forum zmienilem gdzies w kodzie odwolanie na prawidlowe, poszperam tez i tutaj.
Pozdrawiam,
Winger