Autor Wątek:  Odp: Linia 61, odcinek Lubliniec - Cz. Stradom  (Przeczytany 1681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Siarka95

  • Wiadomości: 68
  • 424 potrafi zaskoczyć
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia 61, odcinek Lubliniec - Cz. Stradom
« dnia: 27 Stycznia 2008, 17:40:03 »
Można siebie nagrać lub w Ivonie zrobić ;]
Nikt tutaj mnie nie lubi :<
Grasz w Jazz Jackrabbit 2? Zajrzyj tutaj!
Mój FTP: http://members.lycos.co.uk/siarka1995/

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia 61, odcinek Lubliniec - Cz. Stradom
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Stycznia 2008, 17:42:32 »
To jest realna sceneria, dobrze jest gdy nagrania też są realne, więc nagrania ''domowej'' roboty tutaj nie pasują.

Offline Siarka95

  • Wiadomości: 68
  • 424 potrafi zaskoczyć
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia 61, odcinek Lubliniec - Cz. Stradom
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Stycznia 2008, 17:48:50 »
Ano w sumie racja, ale żeby się zesrać tylko dla nagrań zapowiedzi i mieszkać przez 240h na stacji? :P Jednakże podziwiam że autorzy chcą jak najwyższej realności odwzorowania trasy i za to ich cenię ~_~
Nikt tutaj mnie nie lubi :<
Grasz w Jazz Jackrabbit 2? Zajrzyj tutaj!
Mój FTP: http://members.lycos.co.uk/siarka1995/

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Linia 61, odcinek Lubliniec - Cz. Stradom
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Stycznia 2008, 18:07:15 »
ale żeby się zesrać tylko dla nagrań zapowiedzi i mieszkać przez 240h na stacji? :P Jednakże podziwiam że autorzy chcą jak najwyższej realności odwzorowania trasy i za to ich cenię ~_~

Witam.
Hmm 240 H na stacji nie przesadzasz? wystarczy 48H/24 H:P,a tak na poważnie. Troche wyrozumiałości dla ludzi którzy chcą coś zrobic dla symka troche więcej niż "/minimum" rozumiem co chciałeś powiedziec przez następną częśc posta powiedziec, ale moim skromnym zdaniem troche świerzości nigdy nikomu jeszcze nie zaszkodziło.
Pozdrawiam.


Można siebie nagrać lub w Ivonie zrobić ;]
'
życze powodzenia w Ivonie i później porównajmy na trasie które będzie bardziej (przychylny/lepszy) dla ludzi, nie chciałbym żeby podawał mi odjazd jakiś głos podobny do  "robota" .

EDIT By Bohun: Dzięki Bohun za odwet  bo naprawde pomysł z Ivoną był przegięciem małym!.
« Ostatnia zmiana: 27 Stycznia 2008, 18:35:03 wysłana przez Grzegorz KK »
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline Siarka95

  • Wiadomości: 68
  • 424 potrafi zaskoczyć
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia 61, odcinek Lubliniec - Cz. Stradom
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Stycznia 2008, 18:35:22 »
życze powodzenia w Ivonie i później porównajmy na trasie które będzie bardziej (przychylny/lepszy) dla ludzi, nie chciałbym żeby podawał mi odjazd jakiś głos podobny do  "robota" .

Właśnie skończyłem misje dla osobowego odjazd 18:49 ze Stradomia, przyjezdzamy z opóźnieniem ;) Nie moja wina tak to już jest na tej trasie. Misja jest już przetestowana i działa poprawnie, ja spędziłem równo GODZINE za nastawnikiem. Nagrania muszą być porządne bo inaczej po co sie męczyłem z całą resztą, a Ivonke to se kolego możesz zaprosić na impreze! Już ja z patykiem w du... mam lepszą dykcje. Odezwe się na GG to zrobimy liste co i jak! POZDRO

Dobrze, dobrze, już uznaję waszą rację, ale nie krzyczcie na mnie :x
Nikt tutaj mnie nie lubi :<
Grasz w Jazz Jackrabbit 2? Zajrzyj tutaj!
Mój FTP: http://members.lycos.co.uk/siarka1995/

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Linia 61, odcinek Lubliniec - Cz. Stradom
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Stycznia 2008, 18:47:21 »
EDIT BY "Siarka 95": Następnym razem pomyśl czy aby na 100% jesteś pewien tego co mówisz posłuchaj się ludzi troszeczke lepiej znających się  w sprawach "udźwiękowania" do symka(bynajmniej staram się byc na bieżąco):)). Uwierz mi że dźwięki takie jakimi ja się zajmuje są holernie ciężkie i "babrające" (chodzi o nagrania właśnie takie pośrednie ) włącz sobie program do obróbki dźwięków i przerób tak żeby były w dobre do odsłuchu czasami same wycięcie niepotrzebnych rzeczy zajmuje od ch.... czasu nie wspominając o wycinananiu na małe kawałeczki i obrabiając je pod kątem potrzeb symkowych. Więc nie mów że się "sramy z tym" :). Nikt tu na ciebie nie krzyczy tylko uświadamia że jednak Ivona zaproponowana przez ciebie to tylko jak Bohun wspomniał z nią na impreze można iśc :)).
Pozdrawiam.

Wydzielam i przenoszę na bocznicę.

Andrzej.
« Ostatnia zmiana: 27 Stycznia 2008, 18:55:31 wysłana przez |andy| »
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)