Autor Wątek:  Odp: Wczesna wersja EM10 v1.0 do pobrania i sprawdzenia.  (Przeczytany 1406 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JerryMAN

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wczesna wersja EM10 v1.0 do pobrania i sprawdzenia.
« dnia: 10 Listopada 2007, 11:12:35 »
Sluchaj .... nie znasz mnie osobiscie wiec nie pisz o mnie ze jestem bezmyslny bo jak wczesniej napisalem nie siedze na tym forum wiecznosciami jak ty . Mam inne wazniejsze sprawy w zyciu  bardziej ambitne a maszyna jest dla mnie tylko elementem malej rozrywki . I tak mimo to siedze i czytam sporo na tym forum ale akurat  zadzylo mi sie nie doczytac ze owa lokomotywa nie posiada
kabiny ... Staraszne ... od razu masz powod zeby stwierdzac ze czlowiek jest bezmyslny i glupi .... A co do szacunku napisales ze na szacunek trzeba sobie zapracowac ... Czy ktos kto grzecznie pyta w sposob kulturalny , nie zasluguje na kulturalna odpowiedz ? Bo w twojej odpowiedzi nie bylo raczej szacunku lecz  widnial tam zamiar poniezenia nas . Ty chyba w zyciu nie doznales szacunku konkretnych osob wiec dobrze sie zastanow jak powinien przejawiac sie szacunek do drugiej osoby albo zapytaj sie kogos kto troche wychodzi z domu i obcuje z innymi osobami a nie tylko siedzi na forum i sie wymadrza przez siec ...
Wydaje mi sie ze temat moze zostac zakonczony ... nie chce tuaj zasmiecac wątku bo sa jeszcze na tym forum normalni ludzie.



Pozdrawiam

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Odp: Wczesna wersja EM10 v1.0 do pobrania i sprawdzenia.
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Listopada 2007, 11:30:03 »
Cytuj
Sluchaj .... nie znasz mnie osobiscie wiec nie pisz o mnie ze jestem bezmyslny bo jak wczesniej napisalem nie siedze na tym forum wiecznosciami jak ty . Mam inne wazniejsze sprawy w zyciu  bardziej ambitne a maszyna jest dla mnie tylko elementem malej rozrywki . I tak mimo to siedze i czytam sporo na tym forum ale akurat  zadzylo mi sie nie doczytac ze owa lokomotywa nie posiada

Z tego wynika jednoznacznie, że:
1)Nie znam Cię, ale zachowujesz się mało ambitnie względem MaSzyny, twoje postępowanie jest dokładnie bezmyślne, co Ci udowdniłem, a nie dociera do Ciebie to. Podaj mi przykład, że tak nie jest.
2)Jesli chodzi o mnie to też jest to rozrywka, tylko w przeciwnieństwie do Ciebie jestem bardziej ambitny i sam próbuje to ogarnąć.
3)Ja podobnie jak i Ty mam również inne zajęcia w życiu
4)Niezależnie czy w życiu te twoje ambitne zajęcia: wywozisz śmieci, czy wykładasz na uniwersytecie płytki w klozecie (żart), to warto poznać trochę maszynę od środka i nie zadawć ciągle tych durnych pytań.
5)Nie ma usprawiedliwienia dla lenistwa np
http://eu07.pl/forum/index.php?topic=4774.0
i braku ambicji, aby już nie zadawać tego pytania.
6)Twój post napisany był tuż pod tym, jak ktoś już to pytanie zadał, po co pisać ponownie?, Rozumiem, to ta Twoja wyższa inteligencja i ambicja.
7)Również mnie nie znasz, więc daruj sobie twoje hipotezy na mój temat, ani ich nie jesteś w stanie potwierdzić, ani obalić, a jedynie dogryźć. Tylko akurat na mnie twoje wypociny spływają jak po kaczce, gdyż nie przejmuje się ludźmi twojego pokroju.
8)Nie ma znaczenia, czy ta lokomotywa ma kabinę czy nie, w dynamic.dat można go dopisać tak jak mnóstwo innych pojazdów znajdujących się w dynamic.dat, w których kabin brak.
9)Zauważ jakie jest twoje postępowanie, ktoś jednozacznie wytyka Ci błędy, a Ty nie masz nic na usprawiedliwienie swoje i wymyślasz bzdury.
10)Szacunku na pewno takim postępowaniem nie zyskasz (przynajmniej na tym forum), a wręcz przeciwnie.
11)Naruszyłem Panie Super Ambinty twoją ambicję, tylko ją źle ukierunkowujesz. Złość wyładuj sam na sobie, żeś taki niezaradny.
12)Ostrzegam Cię, jeśli jeszcze raz wdasz się w dyskusję, a rzeczywiście
nałożę zakaz pisania.
« Ostatnia zmiana: 10 Listopada 2007, 12:21:55 wysłana przez Mariusz1970 »