Autor Wątek:  Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?  (Przeczytany 13189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« dnia: 26 Października 2007, 12:59:38 »
Temat ze znanego cyklu, już wiele wiemy kto pali i co pije. Także czym jeździ i jakie lubi laski. Wiemy co kto ma na pulpicie. A co ze sportem?
Otwieram więc dyskusję na ten temat, spowiadać się grzecznie i treściwie.
Ja zaczynam, niestety nie ma się czym chwalić. Sportowo to tylko symulator. Kibicowanie to Tenis ziemny, snoocer, piłka nożna (nie liga), siatkówka. A Wy?

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Października 2007, 13:55:49 »
Ja, się specjalnie sportem nie interesuje. Nie lubie piłki noznej, za młodu nie grałem w nią, z kumplami na podwórku, wolałem sobie pojeździć po moim miescie autobusem:)

Nie mam tez jakiegoś konkretnego fana w sporcie, i w sumie nikomu nie kibicuje; Ogólnie, sport jest dla mnie całkowicie neutralną sprawą, no chyba ze coś ważnego robie na kompie i nagle ni z tąd i z owąd słysze jakieś okrzyki mamy z pokoju, gdzie własnie leci mecz i ktos zaliczył gola, wtedy juz sie wrecz wkurzam. ;]

Sportowo to tylko symulator.
Hmm, jeśli chodzi o to, to ja juz moge powiedziec ze chyba jestem w finale mistrzów, gdyż po podliczeniu swoich notatek przejchalem w symku, juz, powżej 50.000km [(przez rok i kilka miesięcy) co niektórzy wiedzą w jaki sposób ja jeźdzę ;)]

Jeszce w sumie smigam duzo na rowerze (wyscigi na 100m ze stratujacym kiblem :D on na jednym torze a ja na drugim, i 3 razy wygralem bo za czwartym rama mi pękła ;/ )

Pozdrawiam.
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline Simson

  • Wiadomości: 54
  • Czy M.A.T.O. sens?
    • Zobacz profil
    • http://www.piastgliwice.xt.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Października 2007, 13:57:09 »
Ja od 5 lat ćwiczę karate kyokushin,a kibicuję klubowi GKS Piast obecnie na czele 2 ligi :)
MASZERUJ ALBO GIŃ

PEKAPE

  • Gość
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Października 2007, 13:59:43 »
Witam

Ja osobiście to uwielbiam boks ale zawodowy.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Października 2007, 14:03:42 »
Cytuj
Jeszce w sumie smigam duzo na rowerze (wyscigi na 100m ze stratujacym kiblem :D on na jednym torze a ja na drugim, i 3 razy wygralem bo za czwartym rama mi pękła ;/ )
Tak to jest jak rowerem po podkładach się śmiga. Niezłą parę masz w nogach.
Dopiszę może, chętnie oglądam Kubicę (choć troszkę się zraziłem jak miał wypadek, sporo nerwów mnie kosztowało), Małysza i generalnie wszystkich jak wygrywają.
« Ostatnia zmiana: 26 Października 2007, 14:05:54 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline motonita2002

  • Wiadomości: 187
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Października 2007, 14:19:12 »
Siatkówka:) Uwielbiam ten sport:) A od niedawna całkiem sporo jeżdżę rowerem:) Odkrywam uroki jednośladów:)Ale tych napędzanych siłą moich mięśni:) A kibicuję Złotkom, naszym siatkarzom, piłkarzom, Kubicy i Adasiowi:)

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Października 2007, 15:26:37 »
Jakie sporty uprawiam??
Jeżdzę extremalnie rowerem tzn pow prędkości 50 km/h cały czas, gram w siatkówkę, jeżdzę ciężarówką(bez prawa jazdy to lepsze niż niejeden sport ekstremalny jak zobaczysz radiowóz to tak adrenalina rośnie...) A kibicuje B-klasowej UNI Susz.
Filmiki z opraw na naszych meczach
http://pl.youtube.com/watch?v=qrab9bsywPw
http://pl.youtube.com/watch?v=vuccivmOCSo
http://pl.youtube.com/watch?v=Z2SW9GAp-bQ
I uwieżycie że to jest B-klasa?
« Ostatnia zmiana: 26 Października 2007, 15:29:54 wysłana przez Mihau_PCC »
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline Poscikk

  • Wiadomości: 668
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Października 2007, 15:57:25 »
A ja gram sobie w siatkówkę na pozycji rozgrywającego :)

A kibicuję Skrze Bełchatów oraz naszej reprezentacji w piłce siatkowej mężczyzn :)

Za sterami 138 godzin 28 minut :)

reds0

  • Gość
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Października 2007, 16:16:29 »
Moje zainteresowania skierowane są na piłkę nożną z tego względu , że w młodzikach , wczesne lata 80 grałem w Piaście Gliwice , lecz bez większego entuzjazmu , tzn. zaplecze , podejście uwczesnych władz do szkolenia młodzieży itd. Potem skierowałem swoje ambicje na Ping-pong też w Gliwicach (dawny AZS ) z p. Mnichem na czele , wkońcu druga rakieta po śp. Andrzeju Grubie w Polsce . Próbowałem jeszcze hokeja na lodzie .... ale w Gliwicach nie nastawiono się w latach PRL na pierwszą ligę w tym sporcie , były ważniejsze cele :)

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Października 2007, 18:36:18 »
Ogólnie Piłka nożna siatkówka specjalnie nie kibicuje ;-) no może czasem no wiadomo lokalny patriotyzm troszeczke za OKS1945 :P ale to nie wiele.Mkaczy podziw dla ciebie jak jeździsz;-) i przypadkiem wiem w jaki sposób;-).
Pozdro.
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline wasyl

  • Wiadomości: 276
  • Permanentny Inwigilator Sieciowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Października 2007, 19:07:15 »
Witam!!!
Kibicowanie to Tenis ziemny, snoocer, piłka nożna (nie liga), siatkówka. A Wy?
Wooow - wkońcu jakiś kibic snookera!!! Ja także oglądam wszystki pojedynki zawodników main-touru. Szczególnie kibicuje Higinsowi, Selbyemu, Rooniemu, Davisowi i innym.
A sport jaki uprawiam to jazda rowerowa MTB - w tym roku raczej sezon średnio udany, bo tylko 1,5k km po samych górach.
Przygarnę fotki na tekstury obiektów!

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Października 2007, 19:35:58 »
Witam!!!
Kibicowanie to Tenis ziemny, snoocer, piłka nożna (nie liga), siatkówka. A Wy?
Wooow - wkońcu jakiś kibic snookera!!! Ja także oglądam wszystki pojedynki zawodników main-touru. Szczególnie kibicuje Higinsowi, Selbyemu, Rooniemu, Davisowi i innym.
A sport jaki uprawiam to jazda rowerowa MTB - w tym roku raczej sezon średnio udany, bo tylko 1,5k km po samych górach.
Do zestawu dołączam Ebdona, aczkolwiek nie jest zbytnio lubiany a do sukcesów nie ma szczęścia. W zeszłym sezonie mało był pokazywany. Za najlepszy przyrząd do gry uważam Taylorówki, specjalne okulary.

Offline mannek

  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Października 2007, 20:16:15 »
Ja jestem sędzią piłki nożnej dopiero zacząłem (od 2 miesięcy) sędziuje B klasę.Tak to kibicuje polskiej piłce a szczególnie Polskiej Reprezentacji.

Offline Wilu

  • Wiadomości: 343
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Października 2007, 20:55:20 »
Siatkówka-pozycja środkowy (obecnie klub MMKS Mostostal Kędzierzyn-Koźle) kibicuję klubowi Z.A.K Kędzierzyn-Koźle.

I dla kondycji lubię pograć w piłkę nożną, lub pobiegnąć do lasu na szlak :)

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Października 2007, 21:36:21 »
Jako, że parę lat mam na karku, to
- w tej chwili uprawiam zajoba (polecam), kibicuję tenisowi, boks zawodowy, K1, MMA, lekkoatletyka i temu podobe rzeczy (ale aby kibicować (tracić czas) wszystkie te sporty muszą być na wysokim poziomie). Kiedyś lubiłem polską piłkę nożną (dawne czasy), teraz nie widzę sensu podniecać się tym syfem i współczuje młodym, iż muszą patrzeć na tych patałachów.

- za młodu ulegałem modom w kolejności: gimnastyka, torchę karate (ale nie w klubie, kumpel mnie uczył, który chodził do owego :P, chodziliśmy do lasu i tam mną pomiatał albo dawał się pomiatać, czyli taki ogólny zajob) -to wiadomo pod wpływem Wejścia Ćwoka i Klaszotru Shaolin (na ten film stałem zimą w długiej kolejce do kina od 5 rana do ok. 8), później przyszedł czas na Arniego, widomo siłownia (zrobiłem sobie takową prowizoryczną w domu- sztanga, stół, plecak, ciężarki, pompki), tak sobie parę ładnych lat ćwiczyłem ale bez wspomagaczy.

Byłem wrogiem palenia, teraz jaram i w związku z tym o sportach w wykonaniu czynnym mogę zapomnieć, zresztą nie chce mi się.

Telewizor + pilot, to jest sport dla mnie. Wyrabiam sobie mięśnie palcy (kciuk lub wskazujący)

« Ostatnia zmiana: 26 Października 2007, 21:40:55 wysłana przez Mariusz1970 »

reds0

  • Gość
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Października 2007, 21:41:49 »
Mariusz mamy podobne upodobania , w końcu nasz rocznik się wychowywał w takich (czasach ) i upodobaniach nakreślonych z góry tzn. czas PRL

BiałaSowa

  • Gość
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Października 2007, 21:50:03 »
To teraz czas na mnie...no więc tak.
Zacznę od kibicowania. Trochę Małyszowi, Kubicy nie kibicuję bo można powiedzieć że ten sport to "mnie to rybka"...kogo tutaj jeszcze wymienić... chyba "długa" lista kibicowania Marcina się kończy. Przejdźmy do sportów.
Sport uprawiam w zasadzie na WFie :P często w gałe gramy więc zaliczę tutaj piłkę nożną.  Bieganie...to też do WFu ale wspomnę, bo często sie zdarza. Do tego zaliczę wchodzenie na 4 (ostatnie) piętro (podobno 1 schodek to 2 sekundy życia więcej...nie pamiętam gdzie to wyczytałem albo usłyszałem w TV :P), tak jak kolega Mariusz przełączanie kanałów w telewizorze, itp... :D Jak widać nie prowadzę zbyt aktywnego trybu życia, ale mi pasuje jak jest :D
Pozdrawiam z uśmiechem na twarzy
Marcin ;)

Offline prof_klos

  • Wiadomości: 618
  • Już nigdy nie będzie takiego lata...
    • Zobacz profil
    • http://www.prof-klos.yoyo.pl
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Października 2007, 21:53:48 »
A ja muszę przyznać, że absolutnie żaden sport mnie nie "kręci", niczego nie trenuję i nie oglądam :)

Po prostu nie moja dziedzina.

Owszem - raz na pół roku lubię obejrzeć jakiś dobry mecz przy piwku, wieczorkiem.
Ale nie na dłuższa metę.
Z MaSzyną od 2003!

Offline Kozi

  • Wiadomości: 791
  • Prosto z Serca Europy...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Października 2007, 08:13:53 »
Piłka Nozna, lubie też Snookera, można też F1 zaliczyć.
"... W Moich Snach Wciąż WŁOSZCZOWA !!!"

Offline DiDok

  • Wiadomości: 114
  • Precz z dynamic.dat! Niech żyje STV!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Października 2007, 10:26:03 »
No to tak:
-Formuła 1 i inne sporty motorowe (n.p. seria WTCC lub GP2, A1, coś w ten deseń)
-Piłka nożna: polska liga sporadycznie - niepewna jak dziewictwo dziewczyny na suto zakrapianej imprezie... Sprawdzam jak tam idzie Widzewowi, a z zagranicznych to ARSENAL!!!!
Z innych oglądanych sportów to czasami snooker (Ronnie) i hokej na lodzie, czasami futbol amerykański jak Sopcasta odpalę.
Z uprawianych to eee... levelowanie w Last Chaos i headshoty w CS:S i czasami pływanie lub gałka jako obrońca - tylko na tej pozycji do czegoś się nadaję =P

http://www.dzyszla.aplus.pl/download-35.html
^ Tu znajdziesz bardzo loader do MaSzyny ^

Offline El Mecánico

  • Wiadomości: 1067
  • Dawniej El Driver
    • Zobacz profil
    • Stowarzyszenie POLARIS - OPP
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Października 2007, 10:34:23 »
To tak, aktywnie uprawiam dwa sporty: Symek i wymiana klocków w lokomotywach:D Z tym, że na symka czasu brakuje:/
A biernie? Nawet nie wiem kiedy ostatnio widziałem w tv jakieś wydarzenie sportowe:/
Ale tak to jest jak się ma te parę latek za sobą i normalne życie na codzień...
www.polaris.org.pl
www.ciemneniebo.pl
MaSzyna_LD w trakcie tworzenia...

Offline tomasz9992

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Października 2007, 15:15:14 »
Witam.Sportem się za bardzo nie interesuję,ale w szkole na W-Fie czasami zagram w piłkę nożną lub siatkówkę i to mi wystarczy ;)Czasami obejrzę w TV jakiś mecz bądź wyścig Formuły 1, a w sezonie zimowym lubię skoki narciarskie no i nasz Polski skoczek Adam Małysz, któremu kibicuję:) Pozdrawiam.

Offline tomeqp

  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Października 2007, 21:45:36 »
Ja także lubię sport w telewizji. Jednak ze sportów to sam uprawiam modelarstwo RC, też sport i nie trzeba się wysilać :)
Pozdrawiam

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Października 2007, 22:36:04 »
Iskra Opole ! :)

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Października 2007, 22:39:09 »
UNIA SUSZ.... W pięknum mieście Suszu gdzie panienka w herbie jest...
Tylko ukochany klub LKS UNIA SUSZ!!!
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline EU07-483

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2307
  • EU07-483
    • Zobacz profil
    • Super spółka :)
  • Otrzymane polubienia: 168
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Października 2007, 23:14:03 »
Jak będę duży zostanę maszynistą!

Offline mechatronik

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2416
  • Kierownik sekcji napraw lokomotyw
    • Zobacz profil
    • Filmy kolejowe
  • Otrzymane polubienia: 172
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #26 dnia: 28 Października 2007, 00:50:19 »
Ja ścigam się rowerkiem z towarowymi na Olechowie  oczywiście że zawsze .......wam  -wiadomo co :D.
A tak na poważnie to sporo jeżdżę rowerem, kiedyś jeszcze biegałem (biegi dystansowe) ale ze względu na brak czasu, ochoty i małą operację nogi zaprzestałem :). Co do innych sportów to only TV :).
Pozdrawiam.
Autoryzacja: M62, M62Ko, M62M, BR231, BR232, BR233 060DA, TEM2, S200, t448p, SM42, SM30, SM03, SA105, SA108, SA132, SA134
EU07 (4E, 303E), ET21 (3E/1, 3E/1M), ET22, 111Ed, E4MSU, ES64F4, E186, E189, E140, E181, E182, E183, ET40, EN57, EN57AKW, EN76

Offline wasyl

  • Wiadomości: 276
  • Permanentny Inwigilator Sieciowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #27 dnia: 28 Października 2007, 02:13:49 »
Witam!!!
Ze wzgedu, że zimą ciężko jeździ się rowerem i mieszkam w górach, w tym czasie przesiadam się na "dechę". Już niedługo zacznie się sezon - nareszcie :) !!!
Zapomniałem jeszcze dopisać do uprawianych sportów BRYDŻA!!! Tu oczywiście można polemizować nad tym czy jest to sport. Jednak wciągnął mnie kilku lat temu i co jakiś czas całą niedzielę z kumplami przeznaczamy na rozegranie kilku/kilkunastu robrów.
Przygarnę fotki na tekstury obiektów!

Offline JONIN_EZT

  • Wiadomości: 918
  • Dalej student. Linia 202 maker
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #28 dnia: 28 Października 2007, 13:49:48 »
Witam

No to czas na mnie. Właściwie to kibicuje teraz samemu sobie przed maturką 2008. Ale na poważnie. Piłki nożnej to od małego nie lubiłem, więc mię to nie kręci. Jak skończyłem biegac na orientacje z 3 lata temu to też swojemu klubowi kibicowałem. WKS FLOTA GDYNIA. Aktualnie to lekko atletyka, snooker, czasami F1, sumo (niestety nie często jest na eurosporcie), praktycznie wszystkie sporty zimowe bez łyżwiarstwa figurowego, hockeya i tam paru innych. Zdarzało się że potrafiłem obejżec po troszku kolarstwo. Najbardziej to kibicuje na koncertach metalowych. To by było na tyle

Pozdrawiam
Linia 202
Układ torowy (tory główne) - 100%
Układ torowy (reszta) - 15%

Offline Poscikk

  • Wiadomości: 668
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Jaki sport uprawiamy i komu kibicujemy?
« Odpowiedź #29 dnia: 28 Października 2007, 14:33:55 »
A ja zapomniałem dodać, że strasznie lubię oglądać Sepak Takraw. Ten sport jest zaj@#%@y!!!!

Jak ktoś nie wie o co w tym chodzi to polecam obejrzeć to:

lub to


Za sterami 138 godzin 28 minut :)