Autor Wątek:  kabina em10 zmodernizowana  (Przeczytany 4670 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
kabina em10 zmodernizowana
« dnia: 07 Października 2007, 19:45:04 »
Tworząc, od jakiegoś czasu zrobiłem już to co można zobaczyć ponizej
http://milosz.nastawnia.org/milosz/z_prac_nad_em10/

a jeszcze dzisiaj pokaże skriny z symka

I apel: potrzebuje zdjęć kabiny ale niekoniecznie z pulpitem, wole takie w których widać ścianki boczne, sufit etc

Na tym etapie podziękowania dla Quadzia za szkielet pulpitu, Poscika za alfatesting i wskazówki i dla Ep08-015 za model "budy"

Offline RooteK

  • Wiadomości: 1238
    • Zobacz profil
    • Nieoficjalna strona węzła kolejowego Jaworzno.
  • Otrzymane polubienia: 21
Odp: kabina em10 zmodernizowana
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Października 2007, 06:13:51 »
Nieźle się zapowiada :)

Ale....
http://www.psmkms.krakow.pl/kolej/em10.jpg
 Środkowa część pulpitu jest za długa. Powinna ona byc tylko na LCD. Manometry, mają mieć jednakowe rozmiary i znajdować się bliżej siebie. W dodatku inny układ przycisków i brak przekręcenia tej gałki, a nie drążka jak to wygląda :) Na razie tyle do poprawy zauważyłem.

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2958
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 319
Odp: kabina em10 zmodernizowana
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Października 2007, 20:58:03 »
Sry za OT ale mam pytanie. To ile w końcu pulpitów sterowniczych ma krokodyl i na jakiej zasadzie odbywa się sterowanie loka? Czy było tak już od początku?

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Odp: kabina em10 zmodernizowana
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Października 2007, 23:31:18 »
Środkowa część pulpitu jest za długa. Powinna ona byc tylko na LCD. Manometry, mają mieć jednakowe rozmiary i znajdować się bliżej siebie. W dodatku inny układ przycisków i brak przekręcenia tej gałki, a nie drążka jak to wygląda :) Na razie tyle do poprawy zauważyłem.

Ta kabina to jest hardcore i underground :P szczęśliwi wybrani beta i alfatesterzy zgłaszają różne dziwactwa np. braki scian etc; z ustawieniami przyciskow to moje przeoczenie wynikajace z godzin w jakich to robie, stanu (czsami na poprawe humoru%) oraz słabych fotek