Autor Wątek:  Wydzielone z "Jak zainstalować trasę? (Krewetkowo)."  (Przeczytany 1541 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BNdQu

  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z "Jak zainstalować trasę? (Krewetkowo)."
« dnia: 01 Października 2007, 00:41:02 »
To jak się ma zapytać.
Jak symulować służbę maszynisty w lokomotywie na trasie Krewetkowo. W końcu program ten służy do symyuacji służby maszynisty.
Sciągnął trasę i nie wie co zrobić. Odtego jest forum aby się zapytać. Ciekawy jestem czy Ty odpoczątku tak wszystko wiedziałeś. Pamiętaj nigdy nie wiesz kto jest z drugiej strony.
« Ostatnia zmiana: 01 Października 2007, 11:09:01 wysłana przez Akvin »

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Odp: Jak zainstalować trasę? (Krewetkowo).
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Października 2007, 00:53:54 »
Nie mędrkuj!
Nie czytasz uważnie tego co On napisał i tego co ja napisałem.
To, że nie wiem, kto jest po drugiej stronie, to wcale nie znaczy, że mam być pobłażliwy, jak ktoś najpierw nadaje zły tutuł wątku, strzela w sumie dużo byków i pyta o rzeczy związane z podstawową obsługą komputera.
Koniec OT.
« Ostatnia zmiana: 01 Października 2007, 00:55:44 wysłana przez Mariusz1970 »

Offline mechatronik

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2416
  • Kierownik sekcji napraw lokomotyw
    • Zobacz profil
    • Filmy kolejowe
  • Otrzymane polubienia: 172
Odp: Jak zainstalować trasę? (Krewetkowo).
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Października 2007, 00:59:38 »
To jak się ma zapytać.
Jak symulować służbę maszynisty w lokomotywie na trasie Krewetkowo. W końcu program ten służy do symyuacji służby maszynisty.
Sciągnął trasę i nie wie co zrobić. Odtego jest forum aby się zapytać. Ciekawy jestem czy Ty odpoczątku tak wszystko wiedziałeś. Pamiętaj nigdy nie wiesz kto jest z drugiej strony.

Owszem forum jest od rozwiązywania problemów. Ale z tego co piszesz wynika, że nie bardzo wiesz co się dzieje na forum gdy mamy 100 nowych wiadomości pod tytułem "Symulator mi nie działa".
Skoro uważasz, że tak powinno się zadawać pytania to wyobraź sobie sytuację gdy ktoś dzwoni po pomoc drogową i mówi:

"Samochód mi nie działa"
-a jakie są objawy
"No samochód mi nie działa"
-hmm... no dobrze to proszę powiedzieć kiedy się zepsuł i gdzie
"no przecież mówię, że mi samochód nie działa"

To jest taka jałowa dyskusja, która niczego do dyskusji nie wnosi.
Zamiast powiedzieć "jechałem zgasł silnik lub dym zaczął się wydobywać z okolic silnika " lepiej powiedzieć "samochód mi nie działa".

Może nie zwróciłeś na to uwagi ale w I poście moderator tego forum zaznaczył aby zapoznać się z Regulaminem. Myślisz, że chciał w ten sposób zrobić komuś nazłość ?. Po coś ten Regulamin jest.
Jak byś dokładnie poczytał na forum to najszybciej rozwiązania na problemy znajdują się w przypadkach gdy autor postu poda możliwie jak najwięcej informacji. Co robił, jak i jakie były tego skutki.
A pamiętaj też, że na forum obowiązuje pewna kultura osobista. A swoją drogą moderator jest tu władzą i nie wypada kwestionować decyzji "kierownictwa" bo nikt im za pracę nie płaci dlatego +/- user to dla nich żadna różnica ;).
Pozdrawiam

(sorry za OT) ;)

Wydzielam.
Akvin

« Ostatnia zmiana: 01 Października 2007, 11:10:20 wysłana przez Akvin »
Autoryzacja: M62, M62Ko, M62M, BR231, BR232, BR233 060DA, TEM2, S200, t448p, SM42, SM30, SM03, SA105, SA108, SA132, SA134
EU07 (4E, 303E), ET21 (3E/1, 3E/1M), ET22, 111Ed, E4MSU, ES64F4, E186, E189, E140, E181, E182, E183, ET40, EN57, EN57AKW, EN76

 

SMF spam blocked by CleanTalk