Autor Wątek:  Potrzebuję dźwięku klaksonu - proszę o pomoc (NIE do MaSzyny)  (Przeczytany 3489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ABu

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 45
Dzień dobry

Potrzebuję do pewnego komercyjnego projektu dźwięku klaksonu. Nie chcę ściągać dźwięków z netu, ze względu na prawa autorskie, dlatego wolałem zadać pytanie tutaj. Fachowców - dźwiękowców mamy świetnych, więc nieśmiało liczę na to, że któryś z was ma może nagrany taki klakson. Chodzi o dźwięk, który zastosuję jako ostrzeżenie użytkownika przed nieprawidłową czynnością. Nie musi być długi (takie krótkie naciśnięcie klaksonu wystarczy) - ważne żeby był samochodowy i stosunkowo ładnie brzmiał. Zależy mi na formacie wav, nie musi być ekstremalnie wysokiej jakości, ale fajnie byłoby jakby był w miarę czysty.

To by były życzenia, gdyby ktokolwiek znalazł coś takiego w swoich zbiorach i zechciał mi podarować (odsprzedać) byłbym bardzo wdzięczny.
ABu

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3927
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 287
Odp: Potrzebuję dźwięku klaksonu - proszę o pomoc (NIE do MaSzyny)
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Września 2007, 19:27:27 »
Chłopaki mobilizujmy się, trzeba jakoś ABu się odwdzięczyć za Maszunu :) Ja nie mam talentu do takich spraw i możliwości, ale jakoś chcę zwrócić uwagę na tę prośbę.

ENKA

  • Gość
Odp: Potrzebuję dźwięku klaksonu - proszę o pomoc (NIE do MaSzyny)
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Września 2007, 15:09:11 »
http://www.sendspace.pl/file/eF9worw3/

Tu znajdują sie nagrane przeze mnie 3 klaksony (format wav :) )

Offline ABu

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 45
Odp: Potrzebuję dźwięku klaksonu - proszę o pomoc (NIE do MaSzyny)
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Września 2007, 15:16:32 »
Dzięki wielkie

Wątek można zamknąć. Autorowi podziękuję na PW :)

Pozdrawiam
ABu
ABu