Autor Wątek:  Wydzielone z "Nowy skrypt forum"  (Przeczytany 3205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Wydzielone z "Nowy skrypt forum"
« dnia: 09 Września 2007, 11:26:53 »
Moderated: każdy post jest akceptowany przez Admina
I wolność słowa poszła sobie w las...
« Ostatnia zmiana: 09 Września 2007, 17:38:42 wysłana przez Akvin »

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone z
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Września 2007, 11:40:14 »
@hejnal: uzywajac tego forum akceptujesz regulamin, osoba która ma status 'moderated' musiała sobie na to zasłużyć. Na tym forum mamy prawo moderować wypowiedzi, jeśli się to Tobie nie podoba znajdź sobie inne forum.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Wydzielone z
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Września 2007, 11:44:32 »
Moderated: każdy post jest akceptowany przez Admina
I wolność słowa poszła sobie w las...
Sorki ale to demagogia, a w najlepszym przypadku socjotechnika.
I ciesz się że sam możesz pisać co chcesz, tak długo dokąd dobrze działa Twoja własna autocenzura.
Ja do swojego domu też nie wpuszczam osób które się źle zachowują, to nie jest łamanie wolności słowa.

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Wydzielone z
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Września 2007, 11:48:19 »
@hejnal: uzywajac tego forum akceptujesz regulamin,
Zarejestrowałem się na tym forum zanim powstał regulamin i zanim ty zostałeś adminem. Nie byłeś wtedy nawet moderatorem. Jeśli chodzi o akceptacje regulaminu to został on ustalony za moimi plecami i nikt się mnie nie pytał czy go akceptuje.

jeśli się to Tobie nie podoba znajdź sobie inne forum
Daruj sobie tego typu odzywki bo za długo jestem na tym forum.

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Wydzielone z
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Września 2007, 11:51:13 »
Aha, czyli jezeli ja sie urodzilem przed 90r to mnie terazniejsze prawo nie obowiazuje?
Fajnie :D

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Wydzielone z
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Września 2007, 11:55:46 »
Ja do swojego domu też nie wpuszczam osób które się źle zachowują, to nie jest łamanie wolności słowa.
Forum nie jest twoim domem ani niczyją prywatną własnością. Powstało w celu wymiany informacji, która pomoże w tworzeniu symulatora i rozwiązywaniu problemów z nim związanych. Niestety symulator   
praktycznie stanął w miejscu (tworzenie dodatków to nie rozwój).
Jeśli ktoś traktuje to forum jak swoją własność znaczy że nie nadaję sie na funkcje admina. Ja dostałem trzy ostrzeżenia: jedno za chęć pomocy w posprzątaniu forum ze śmieci, drugie za udzielenie pomocy komuś kto o nią poprosił, trzecie za troll-posta. O ile ostanie było słuszne pierwsze dwa mnie zdziwiły.

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Wydzielone z
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Września 2007, 11:59:47 »
Aha, czyli jezeli ja sie urodzilem przed 90r to mnie terazniejsze prawo nie obowiazuje?
Fajnie :D
Nie zrozumiałeś o czym my tu mówimy. Ktoś tu wspomniał że akceptuje regulamin będąc na forum. Tylko że pojawiłem się wcześniej na forum a prawo nie działa wstecz. Wiec powinienem być powiadomiony o zmianie regulaminu i zapytany czy go akceptuje ewentualnie powinienem mieć jakiś wpływ na regulamin.

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone z
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Września 2007, 12:01:51 »
@hejnal dostawałeś ostrzeżenia od różnych adminów i moderatorów właśnie za wieczną agresję do wszystkich. Nie traktuje forum jako mojej własności - poprostu wymaga ono pewnych zabiegów aby zachować porządek. Rozumiem ze ponieważ nie zgadzasz się z prawami grawitacji to ich nie przestrzegasz? Ostrzegam Cię po raz drugi i ostatni - zacznij zachowywać się poważnie, zmień ton, dostosuj się do regulaminu albo się ponownie (bo już 2 razy byłeś zbanowany za lamerskie zachowanie) pożegnasz z forum.

Cytat: hejnal
Daruj sobie tego typu odzywki bo za długo jestem na tym forum.
Z tego powodu masz być traktowany ulgowo? Przez cały okres swojej obecności na forum pokazujesz swoją pogardę do ludzi i zasad jakimi się tu kierujemy. Lepiej nie licytuj się ze mną na czas obecności 'symkowej' bo najzwyczajniej przegrasz.
« Ostatnia zmiana: 09 Września 2007, 12:17:48 wysłana przez ShaXbee »

Offline RooteK

  • Wiadomości: 1238
    • Zobacz profil
    • Nieoficjalna strona węzła kolejowego Jaworzno.
  • Otrzymane polubienia: 21
Wydzielone z
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Września 2007, 13:45:31 »
Ej chłopaki, przestańcie się kłócić! Wolność słowa nadal jest, w końcu w teście można pisać wszystko byle z sensem! Tylko osoby O Moderated nie maja tej swobody :) Mnie jest na forum dobrze. I nie doprowadźmy przez ciągłe kłótnie do jego upadku tak jak poszło w las byłe forum PTT ;(

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Wydzielone z
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Września 2007, 15:03:11 »
@hejnal dostawałeś ostrzeżenia od różnych adminów i moderatorów właśnie za wieczną agresję do wszystkich. już 2 razy byłeś zbanowany za lamerskie zachowanie
Nic podobnego. Dostałem trzy ostrzeżenia od jednego tylko admina i tylko raz bylem zabanowany!!

Lepiej nie licytuj się ze mną na czas obecności 'symkowej' bo najzwyczajniej przegrasz.
Nie licytuje się kto jest dłużej bo wiem ze ty.

Przez cały okres swojej obecności na forum pokazujesz swoją pogardę do ludzi i zasad jakimi się tu kierujemy
Do ludzi takich jak ty.
 Buta, brak jakiegokolwiek szacunku, uparte ignorowanie regulaminu.

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone z
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Września 2007, 15:48:30 »
Byłeś zbanowany dwukrotnie, teraz będziesz trzeci raz - zmądrzejesz, wrócisz na forum.

Wydzielam.
Akvin
« Ostatnia zmiana: 09 Września 2007, 17:39:57 wysłana przez Akvin »