Autor Wątek:  Wydzielone  (Przeczytany 1603 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone
« dnia: 25 Sierpnia 2007, 22:34:11 »
Cytat: "Marix"
Witam (...)


Cześć.
Otwórz w notatniku scenerie, z którą masz problem. Jedną z pierwszych linijek pewnie jest linijka w stylu
sky skj_day3_chmury.t3d endsky

(ew. inna nazwa pliku przed .t3d).
Jak już znajdziesz taką linijkę to postaw przed nią //
Rezultat:
//sky skj_day3_chmury.t3d endsky

lub w ogóle ją usuń.
Daj znać czy pomogło.

Offline Marix

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • http://www.beskidy.glt.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Sierpnia 2007, 22:41:46 »
Cytat: "Marix"
Witam





//sky skj_day1.t3d endsky
//Letnie niebo z chmurkami

//sky skj_day2.t3d endsky
//niebo bezchmurne

//sky skj_day3_chmury.t3d endsky
//Niebo zachmurzone

//sky skj_day3mgly.t3d endsky
//Dzien mglisty

//sky skj_day_zima.t3d endsky
//Wieczór zimowy

Rozumiem, że o to chodziło, dałem // przed pierwszą linią,  bo tylko tam tyuch kresek nie było, jednak nie pomogło.




Andy, ale o ile sie dobrze rozumiemy, ja juz tego próbowałem:)
Tak jak napisałem w poprzednim poście, jeżeli to chodzi o ten plik drawinowo.scn, to własnie zrobiłem tak jak wyzej /\ Przed tą pierwsza linią nie było domyślnie "//" to dałem i nic. Potem usunąłem całośc!! wszystkie linie jak wyzej...

i tak jak mówie, mam ekran ładowania, słysze dźwięk wyskakujacego błędu windowsowskiego pare razy po czym po około 10 minutach "ładowania" mam raport windowsowski.

Nigdy nie miałem takich problemów z symkiem w innych sceneriach, nie mam nvidii jakby ktoś pytał


Ja sie nie zrażam, ani nie jestem leniwy, jak ktoś tylko ma czas mi napisac liste i kolejnośc co i jak mam robić to moge jeszcze raz spróbować pościągaj wszystko, czyli odpowiednią paczke, exe, trase wagony itd.... ale wydaje mi sie że wszystko mam...

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Sierpnia 2007, 22:48:55 »
Cytat: "Marix"

Andy, ale o ile sie dobrze rozumiemy, ja juz tego próbowałem:)


Napisałeś
Cytuj
edit: usunalem z drawinowo.scn wszystkie komendy sky (wcześniej je wkleiłem) i mimo to tak samo sie ładuje, mimo to w logu mam na koncu unrecognized command sky

Myślałem, że wkleiłeś i wywaliłeś co wkleiłeś z wyjątkiem tej, która pierwotnie był w .scn (wiem, że to bez sensu, ale ludzie robią różne dziwne rzeczy). Temu napisałem.[/quote]

Offline Marix

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • http://www.beskidy.glt.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Sierpnia 2007, 22:57:13 »
Napisałem "(wcześniej je wkleiłem)", aby podkreslić, że usunąłem te komendy, które wkleiłem wcześniej w poście :):) Rzeczywiście niefortunnie sie wyraziłem.

Proponuje Ci jako moderatorowi usunąć całą naszą rozmowe, bo teraz to już chyba nikt mi nie pomoże :)

Mówisz - masz

Andrzej.