Autor Wątek:  Najdłuższa i najbardziej szczegółowa trasa,kilka pytań.  (Przeczytany 3396 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silent_Bob

  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Najdłuższa i najbardziej szczegółowa trasa,kilka pytań.
« dnia: 16 Stycznia 2009, 11:34:35 »
Witam.Mam klika pytań i nadzieje że któryś człowiek dobrej woli na nie odpowie.A więc:
1.Która trasa jest najdłuższa oraz najbardziej szczegółowa(posiada wiele stacji,przystanków,duza liczbe szczegółów takich jak drzewa,budynki etc,posiada w pełni rozinieta siec trakcyjna i osygnalizowanie=typu Moczniki)?
2.Czy w czasie jazdy sprężarka i przetwornica musza byc uruchomione cały czas?[(jestem tylko wirtualnym maszynistą:)]
3.Jak mozna uruchomic mgłe,jaki dodac wpis do scenerii?

Po edycji:
Dziekuje za odpowiedzi i mam jeszce jedno pytanko a raczej problem.Próbując odpalic wagony z passpacka2 a dokładnie te z folderu 1xxa oczywiscie  z gotowych wpisów umieszczonych w paczce z packiem wyrzuca mi windowsowy błąd kernel32.exe niewiem w czym problem poniewaz inne np Z1 czy pocztowy wczytujja sie normalnie.
« Ostatnia zmiana: 16 Stycznia 2009, 14:35:04 wysłana przez Silent_Bob »

Offline Sakorius

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 666
  • KB Serwis - Szczecin Dąbie
    • Zobacz profil
    • Sakorius Home Gallery
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Najdłuższa i najbardziej szczegółowa trasa,kilka pytań.
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Stycznia 2009, 11:57:19 »
(...)
2.Czy w czasie jazdy sprężarka i przetwornica musza byc uruchomione cały czas?[(jestem tylko wirtualnym maszynistą:)]
(...)
Muszą być włączone. Sprężarka utrzymuje w zbiorniku odpowiednie ciśnienie powietrza, bez którego skład będzie hamował, opednie wyłącznik szybki oraz pantografy . Przetwornica, jak sama nazwa wskazuje, przetwarza napięcie z sieci trakcyjnej na niskie napięcie 110V, potrzebne do sterowania, działania sprężarki (tylko EU06/07, EP08, ET41), dodatkową funkcją przetwornicy jest chłodzenie silników trakcyjnych, za pomocą łopat umieszczonych na wirniku przetwornicy (mowa tu oczywiście o przetwornicy mechanicznej, w pojazdach z przetwornicami statycznymi zastosowane są inne rozwiązania chłodzenia silników).
Pozdrawiam, Sławek

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: Najdłuższa i najbardziej szczegółowa trasa,kilka pytań.
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Stycznia 2009, 11:57:46 »
Ad1. Drawinowo, Linia 546, a jeśli chodzi o przyjemność z jazdy to Zwierzyniec.
Ad2. Tak
Ad3. Zamieniając wpis atmo i light na np. taki:
Cytuj
atmo 0.753 0.753 0.753 0 100 0.745 0.714 0.655 endatmo
light 1000 3000 -4000 0.2 0.2 0.2 0.843 0.843 0.843 0.42 0.443 0.4 endlight
Pogrubione liczby odpowiadają za mgłę. 0- odległość początku mgły 100-odległość końca mgły.
(: ɯɐıʍɐɹpzod