Autor Wątek:  new group  (Przeczytany 6143 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

łukasz

  • Gość
new group
« dnia: 05 Stycznia 2004, 20:49:33 »
moze ktos by byl za tym aby stworzyc nowa grupe urzytkownikow bo pierwsza to juz sa developerzy a moze jeszcze jakas inna.?

Tomek

  • Gość
new group
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Stycznia 2004, 20:54:05 »
Tlumaczy moze? bo nie wiem kto, gdzie i jak i poco pisze. Czuje ze jak sie ktos wezmie za tlumaczenie to bedzie tak ze kilka kopi tego samego wyjdzie.

Pozdrawiam

łukasz

  • Gość
new group
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Stycznia 2004, 20:59:04 »
w skrucie czy chcesz aby powstala nowa grupa urzytkownikow?

Tomek

  • Gość
new group
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Stycznia 2004, 21:05:46 »
Lukasz, tak na sto procent nie wiem o co chodzi, ale z tego co wydaje mi sie miejac inna grupe, np. Tlumaczy bedzie mi i tym w tej grupie latwiej sie dogadac co mamy pisac i co jest do zrobienia.  Teraz kazdy robi co chce a nie chcial bym zeby jakis bez sensowny bajzer z tego wyszedl.  Mam malo czasu, wiec chce na 100 procent wiedziec co ma byc zrobione.  Wiec krotkim slowem: Chce zeby byla grupa uzytkownikow Tlumaczy.

Pozdrawiam

Offline Bartek

  • Wiadomości: 378
  • MaSzyna Team Member since 2003
    • Zobacz profil
    • http://republika.pl/gliniecki
  • Otrzymane polubienia: 5
new group
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Stycznia 2004, 21:22:40 »
Cytat: "Tomek"
Wiec krotkim slowem: Chce zeby byla grupa uzytkownikow Tlumaczy.


Ja też! Popieram :)
Pozdrawiam z Gdyni Wielkiego Kacka,
Bartek

Offline McZapkie

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 675
    • Zobacz profil
    • http://www.mczapkie.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
new group
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Stycznia 2004, 21:26:57 »
Co do tlumaczy to dorby pomysl, przy okazji bylaby to tez
grupa dla zagranicznych uzytkownikow.
Natomiast nie wiem po co robic grupe dla dysgrafikow.
Bo polscy użytkownicy maja takich grup kilka -
Pomoc, Tabor, Trasy, Inne itp.

Offline Bartek

  • Wiadomości: 378
  • MaSzyna Team Member since 2003
    • Zobacz profil
    • http://republika.pl/gliniecki
  • Otrzymane polubienia: 5
new group
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Stycznia 2004, 21:34:59 »
Cytat: "McZapkie"
Co do tlumaczy to dorby pomysl, przy okazji bylaby to tez
grupa dla zagranicznych uzytkownikow.
Natomiast nie wiem po co robic grupe dla dysgrafikow.
Bo polscy użytkownicy maja takich grup kilka -
Pomoc, Tabor, Trasy, Inne itp.


Nie zrozumiałeś chyba o co chodzi autorowi, ale nic nie szkodzi, bo nasunąłeś extra pomysł :)

A więc autorowi chodziło pewnie o to, aby oprócz grupy "Developers" była też grupa "Tłumacze" na forum (po kliknięciu na "Grupy" u góry strony forum).

A Ty z kolei podsunąłeś znakomity pomysł, żeby zrobić osobną sekcję forum dla anglojęzycznych. Dałoby się wtedy linka do tej części forum na angielskiej wersji strony.

BTW, jak widzi Ci się angielska wersja strony? Pozwoliłem sobie dodać trochę ponad to, co napisane jest po polsku na głównej stronie symulatora. Uważałem bowiem, że "zagramanicznemu" użytkownikowi potrzebne jest trochę więcej wyjaśnienia odnośnie symulatora. Poza tym tłumaczenie jeszcze nie jest kompletne, pracujemy z Tomkiem nad opisami kabin teraz.
Pozdrawiam z Gdyni Wielkiego Kacka,
Bartek

Offline mixer

  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
new group
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Stycznia 2004, 21:53:55 »
Nie wiem jak innym, ale mnie to tłumaczenie bardzo się podoba. Właśnie przystępujęmy do kolejnej wersji językowej - czyli do niemieckiego. :)

PS. Umie ktoś z was po Madziarsku?

Offline McZapkie

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 675
    • Zobacz profil
    • http://www.mczapkie.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
new group
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Stycznia 2004, 00:50:01 »
Cytat: "Bartek_GNie zrozumiałeś chyba o co chodzi autorowi, ale nic nie szkodzi, bo nasunąłeś extra pomysł :)

A więc autorowi chodziło pewnie o to, aby oprócz grupy "Developers" była też grupa "Tłumacze" na forum (po kliknięciu na "Grupy" u góry strony forum).
[/quote


Ale ktorego autora masz na mysli?
Bo Tomek owszem, mial na mysli grupe dla tlumaczy.
Natomiast nikt nie wie co mial na mysli Łukasz z tymi
uRZytkownikami, a tak w ogole to ten temat powinien
byc w dziale Forum. Propozycje to jest dzial dla symulatora
a nie forum o symulatorze.

Cytuj

A Ty z kolei podsunąłeś znakomity pomysł, żeby zrobić osobną sekcję forum dla anglojęzycznych. Dałoby się wtedy linka do tej części forum na angielskiej wersji strony.


Robic osobna sekcje? Raczej nie, kto tam bedzie zagladal,
sami beda ze soba gadac?
Raczej bym widzial wspolne forum tlumaczy oraz uzytkownikow
zagranicznych - ich jest bardzo malo, jezeli juz dyskutuja o tym
symulatorze to nie na tym forum tylko na swoich, wiec duzego
ruchu by nie robili. Za to gdyby ktos tam wszedl, to przynajmniej
moglby sie dogadac :)


Cytuj

BTW, jak widzi Ci się angielska wersja strony? Pozwoliłem sobie dodać trochę ponad to, co napisane jest po polsku na głównej stronie symulatora. Uważałem bowiem, że "zagramanicznemu" użytkownikowi potrzebne jest trochę więcej wyjaśnienia odnośnie symulatora.


Bardzo dobrze - w koncu przecietny MK.PL wie co to jest EU07,
a zagramaniczny niekoniecznie.

Pozdr,
MC

Offline Nicolass

  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
new group
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Stycznia 2004, 13:53:46 »
A nie można dodać do tych grup które mamy na forum jeszcze jednego działu dla obcokrajowców? Można nawet na upartego wrzucic to do Forum Technicznego lub Hyde Park. To myślę zadowoli wszystkich bo jak ktoś z polskich userów zna języki to będzie mógł coś napisać :-)
Pozdrawiam, Nicolass

Offline Dżyszla

  • Wiadomości: 444
    • Zobacz profil
    • mgr inż. Dżyszla Homepage
  • Otrzymane polubienia: 6
new group
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Stycznia 2004, 15:17:22 »
Cytat: "mixer"
Nie wiem jak innym, ale mnie to tłumaczenie bardzo się podoba. Właśnie przystępujęmy do kolejnej wersji językowej - czyli do niemieckiego. :)

PS. Umie ktoś z was po Madziarsku?


Ich finde, ja, aber ich habe keine Zeit :(

łukasz

  • Gość
new group
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Stycznia 2004, 17:03:55 »
tez umiem po niemiecku ale mozna by stwozyc grupe misttrzow w ktorej ja bede liderem .HAHAHA

Tomek

  • Gość
new group
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Stycznia 2004, 18:00:15 »
Witam,


Bez sensu kombinowac i robic to samo tyle ze w innym jezyku.  Jak sami widzicie liczba obcokrajowcow na tym forum jest "mniej niz zero" a dokladniej wpada jeden sporadyczny raz na kilka miesiecy.  Kiedys jeszcze dostawalem od czasu do czasu pytania na temat symulatora na moja email, teraz i to sie juz wyciszylo.  Tak dla statystyki to na poczatku istnienia starej angielskiej strony dostalem moze ok 6-7 email na temat symka.  Teraz to juz zupelna cisza.  Najprosciej, jesli juz chcecie dogadzac, to moze tylko dostawic napisy w innym jezyku pod polskie i juz.  Zrobic forum miedzynarodowe.  Moze jakies wytlumaczenie ze obcokrajowcy sa mile widziani itp.  Ja przynajmniej sie nie spodziewam zadnego zwiekszonego traffic'u cudzoziemcow po zrobienu forum dla nich.  A z tego co ja niemiecki "znam" :) to tez nie mam czasu zeby moze w przyszlosci tlumaczyc to co jakis gosciu pisze za zagranicy.
Zreszta nie wiem, robcie co chcecie, ja swojego centa w to wlazylem :-)

Pozdrawiam,