Autor Wątek:  Cienie pod taborem  (Przeczytany 14653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Cienie pod taborem
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Sierpnia 2007, 16:42:23 »
No proszę! Nareszcie symek na commodore! :)

A teraz na poważnie...
Tak jest przez cały czas, czy tylko gdy patrzysz na te cienie? Jak odwrócisz kamerę jest w porządku?

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Cienie pod taborem
« Odpowiedź #31 dnia: 01 Sierpnia 2007, 19:32:57 »
Cytat: "Český_Krtek"

A teraz na poważnie...
Tak jest przez cały czas, czy tylko gdy patrzysz na te cienie? Jak odwrócisz kamerę jest w porządku?


Witam.
Tylko jak się zbliżam do nich także gdy się patrze z bliska w strone cieni) jak się oddale na większą odległośc , to nie ma problemu a raczej to nie wina mojego sprzętu Athlon3000+ radeon9550 najnowsze stery, 1024 ram, po przywróceniu starych plików naturalnie wszystko wraca do normy.Raczej cienie by uprzyjemniły jazde więc chciałbym rozwiązac ten problem.
Pozdrawiam;).
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Cienie pod taborem
« Odpowiedź #32 dnia: 01 Sierpnia 2007, 20:32:48 »
Witam. Widzę, że u niektórych pojawiły się dziwne błędy. Podejrzewam, że może to być wina tekstur cieni, jednak nie mam jak tego sprawdzić. Dlatego teraz pytanie do osób, które mają problemy po zamianie plików - czy gdy usuną same pliki cien.tga z folderów z taborem, to jest jakaś poprawa?
Pozdrawiam.
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Cienie pod taborem
« Odpowiedź #33 dnia: 02 Sierpnia 2007, 13:31:17 »
Witam.
Odpowiadam ze smutkiem:/ że usunięcie plików cień tga wiele nie daje, po prostu jest tak jak mówiłem jeśli patrze się w kierunku (cieni) z bliska tak się dzieje i naturalnie spada FPS ponad o połowe (w Jelitkowie nawet jak się oddalam od składów to EU znika:/ ), nie wiem jakie są efekty u innych ale ja nie mam pojęcia co może byc problemem.(Sprawdzane na 3 różnych trasach).
Pozdrawiam.
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Cienie pod taborem
« Odpowiedź #34 dnia: 29 Sierpnia 2007, 15:16:37 »
Z powodu problemów ze spadkiem FPS postanowiłem zrobić cienie od nowa. Oprócz tych do taboru z paczki Mariusz-Defilera dorobiłem jeszcze kilka nowych m. in. do ET40, ET42, nowego EU07 i ET22, SM31-165. Mam nadzieję, że nie będzie już problemów. Oprócz tego poprawiłem w wagonach koła, które kręciły się w złą stronę.
Link:
http://www.speedyshare.com/961355896.html
Pozdrawiam.
(: ɯɐıʍɐɹpzod