Autor Wątek:  "Ciekawa strona Barta" :)  (Przeczytany 22067 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
"Ciekawa strona Barta" :)
« dnia: 01 Czerwca 2007, 00:28:32 »
www.bart.eu07.pl


Zmoderowano. Temat postu w zerowym stopniu odzwierceidlał treść.
Oli_EU


yes. Tak ma być
Bart
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline firefoxfan

  • Wiadomości: 244
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
"Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Czerwca 2007, 08:31:20 »
Superrr prezent. Dziękujemy Ci bardzo Bart.
Oczywiście można się spodziewać większej ilości teksturek na siódemki?

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
"Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Czerwca 2007, 09:17:56 »
Wszystko będzie w ciągu kilku tygodni. Planuję codziennie coś dodawać przez kilka dni. Co do większej ilości teksturek chce nawiązać współprace z EU05.
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline Wojcio1991

  • Wiadomości: 136
  • Pozdrowienia z E20!!!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
"Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Czerwca 2007, 13:38:34 »
niespodziewałem sie że ten dzien dziecka będzie taki radosny. Ile uśmiechu na twarzy moze sprawic jeden gest człowieka. Dziekujemy!!
Zapraszam na stronę łowickich miłośników kolei
http://www.kolejowy-lowicz.eu/

Offline JONIN_EZT

  • Wiadomości: 918
  • Dalej student. Linia 202 maker
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
"Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Czerwca 2007, 17:00:18 »
nieźle nawet wspaniale. Nawet Rumun (ST43) tam jest.

Dzięki
Linia 202
Układ torowy (tory główne) - 100%
Układ torowy (reszta) - 15%

Offline defiler

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
"Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Czerwca 2007, 17:14:45 »
Bardzo ciekawa jest Twoja sceneria Lublin. Niesamowicie skomplikowana.
Jezeli chodzi o modele, wielkie dzieki :) Wreszcie nie bedzie trzeba sie z nimi "czaić" ;) Jezeli chodzi o stronke, same konkrety, estetyczna i czytelna.  Naleza sie brawa.

Pozdrawiam
Maciek

Offline paul4402

  • Wiadomości: 152
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
"Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Czerwca 2007, 23:27:42 »
A czy ten byk z CTL-u też będzie opublikowany bo nie umie sie doczekać?

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
"Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Czerwca 2007, 08:32:06 »
jezeli jeszcze nie znalezliscie - nowe siodemki w downloadzie?
http://tnij.org/1yp

andrev1989

  • Gość
"Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Czerwca 2007, 12:25:28 »
Z błędów zauważonych przeze mnie. W siódemce 408. Kabina lekko źle nałożona. Czerona barwa pudła wychodzi poza okna. Poruszają się światła lekko przy zapalaniu (ale to nie ma najmniejszego znaczenia), natomiast z większych błędów, nie wiem czemu, ale w kabinie nie działają wskazówki Voltomierzy, wskazówki Amperomierzy także nie działają, dziwnie się wyginają i nie wskazują odpowiednich wartości.


Offline Profeta

  • Wiadomości: 632
  • CM Czechowice-Dziedzice
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta/
  • Otrzymane polubienia: 1
"Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Czerwca 2007, 12:54:18 »
Cytat: "andrev1989"
Z błędów zauważonych przeze mnie. W siódemce 408. Kabina lekko źle nałożona. Czerona barwa pudła wychodzi poza okna. Poruszają się światła lekko przy zapalaniu (ale to nie ma najmniejszego znaczenia), natomiast z większych błędów, nie wiem czemu, ale w kabinie nie działają wskazówki Voltomierzy, wskazówki Amperomierzy także nie działają, dziwnie się wyginają i nie wskazują odpowiednich wartości.

Problemy się same rozwiążą jak Bart udostępni nową kabinę. Mierniki zachowują się w ten sposób, bo mmd jest dostosowane do nowej kabiny.
Pozdrawiam!
EP05 (100%), EU05 (100%), Projekt 201E (100%), Kabina SU46/SP47 (100%), Kabina 4E (100%), 104E (100%), Traxx F140MS (100%), Eurosprinter ES64F4 (80%).
www.my.opera.com/akvin-profeta

Offline Helmutt

  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
"Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Czerwca 2007, 14:20:13 »
Bart, wreszcie Twój Lublin powoli wygląda na światło dzienne. Jestem pod wrażeniem. Jako: a) lubliniak i b) pracownik biura PKP PLK ZLK Lublin oferuję swoją pomoc, oczywiście nie modelowaniu, gdyż mam o tym zerowe pojęcie - ale gdybyś potrzebował wszelkich planów stacyjnych, dokumentów czy konsultacji merytorycznych - wal.
Sekcja Eksploatacji ISE Wielki Kac

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
"Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Czerwca 2007, 14:21:26 »
W rzeczy samej :). Może faktycznie z mmd źle zrobiłem - że jest pod nową kabinę.
Na tą chwilę rozwiązanie jest jedno. Wziąć stare mmd i tam tylko dopisać właściwy model t3d.
Kabina będzie w ciągu przyszłego tygodnia.

Helmutt: wszystko ciągle aktualne, super, bo już myślałem że zmieniłeś sekcję i nie masz jak już pomóc. Masz jakieś aktualne GG? Pamiętasz że LTEK mówił o jakiś dniach otwartch w czerwcu w Lublinie? może by tak urlop na żądanie? :)
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline Helmutt

  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
"Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Czerwca 2007, 07:51:52 »
Cytat: "Bart"

Helmutt: wszystko ciągle aktualne, super, bo już myślałem że zmieniłeś sekcję i nie masz jak już pomóc. Masz jakieś aktualne GG? Pamiętasz że LTEK mówił o jakiś dniach otwartch w czerwcu w Lublinie? może by tak urlop na żądanie? :)

Sekcji na razie nie zmieniłem, dostęp do planów mam, nie bezpośredni, ale "na prośbę", że tak powiem. GG nie mam i mieć nie mogę, ale myślę, że na maila czy PW da się to załatwić. Zresztą sprawdź PW :)
Sekcja Eksploatacji ISE Wielki Kac

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
"Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Czerwca 2007, 14:41:55 »
Witam. Dokonałem małej zmiany w siódemce, tzn. zmieniłem pantografy na te z projektu 201E. Wygląda to tak:

Jeśli autorzy tych modeli się zgodzą mogę udostępnić zmienione pliki.
Pozdrawiam.
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
"Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Czerwca 2007, 16:49:05 »
Trzeba znaleźć autora tych patyków. Niemniej jednak w tym momencie można zmienić kolor patyków razem z teksturą - mogą być świeże czerwoniutkie lub już brudno czerowne...
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline Profeta

  • Wiadomości: 632
  • CM Czechowice-Dziedzice
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta/
  • Otrzymane polubienia: 1
"Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Czerwca 2007, 17:12:36 »
Autorem tych patyków jest @Oli_EU.
Pozdrawiam!
EP05 (100%), EU05 (100%), Projekt 201E (100%), Kabina SU46/SP47 (100%), Kabina 4E (100%), 104E (100%), Traxx F140MS (100%), Eurosprinter ES64F4 (80%).
www.my.opera.com/akvin-profeta

andrev1989

  • Gość
"Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Czerwca 2007, 14:38:36 »
Mam takie pytanie. W jednym poście @Bart napisałeś, że udostępnisz kabinę w tym tygodniu. Czy jest taka możliwość i będzie ona udostępniona? Niestety model ze starą kabiną trochę nie pasuje, o czym pisałem już wcześniej. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Offline Wojcio1991

  • Wiadomości: 136
  • Pozdrowienia z E20!!!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
"Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Czerwca 2007, 14:52:12 »
Odpowiedź na to pytanie jest na stronie @Barta. Wyraźnie jest napisane: Podczas edycji modeli okazało się że wymiary pudła nie zgadzają się z rzeczywistością. Po poprawkach kabiny tych loków przestały pasować do modeli. Z tego powodu modele zostaną udostępnione gdy kabiny zostaną poprawione. .  @Andrev1989 trzeba cierpliwie czekac. :)

Pozdrawiam
Zapraszam na stronę łowickich miłośników kolei
http://www.kolejowy-lowicz.eu/

Offline RooteK

  • Wiadomości: 1238
    • Zobacz profil
    • Nieoficjalna strona węzła kolejowego Jaworzno.
  • Otrzymane polubienia: 21
Odp: "Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Marca 2008, 20:45:01 »
Sorka, ze odświeżam, ale czy przewidziane jest przeniesienie strony ze starego serwera, by działała ??

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: "Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Marca 2008, 21:01:25 »
Sorka, ze odświeżam, ale czy przewidziane jest przeniesienie strony ze starego serwera, by działała ??
Tak.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: "Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Marca 2008, 21:05:46 »
Odpowiedź na to pytanie jest na stronie @Barta. Wyraźnie jest napisane: Podczas edycji modeli okazało się że wymiary pudła nie zgadzają się z rzeczywistością. Po poprawkach kabiny tych loków przestały pasować do modeli. Z tego powodu modele zostaną udostępnione gdy kabiny zostaną poprawione. .  @Andrev1989 trzeba cierpliwie czekac. :)

Pozdrawiam
Ja tylko dopiszę że kabiny do SPT pasują nawet do starego modelu ET41 i starych pudeł siódemek.
Zajęło mi nieco czasu pozycjonowanie kabiny w notatniku.

« Ostatnia zmiana: 28 Marca 2008, 21:07:28 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Odp: "Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Marca 2008, 22:18:38 »
Podczas edycji modeli okazało się że wymiary pudła nie zgadzają się z rzeczywistością. Po poprawkach kabiny tych loków przestały pasować do modeli. Z tego powodu modele zostaną udostępnione gdy kabiny zostaną poprawione.
Skomentuje to tak: ...
Doszedłem do wniosku iż juz wystarczy tych niejasnych informacji,kłótni itd... Nie chce zaczynać wojny, chcę tylko o czymś napisać, i mam nadzieje ze nie zostanie to odebrane jako atak z mojej strony na pewną osobę.
     Bardzo mnie ciekawi to dlaczego te modele nie zostały wydane w obecnej wersji symka, Bart powie, ze to przez nas, ze dzięki nam odechciało mu się cokolwiek robic przy tym projekcie, i ma nas dosc. Ale czym my jestesmy winni? Tym że tym zyjemy, ze to poprostu kochamy? W/g Barta, mamy dac sobie spokoj z kolejkami, i zając się czymś bardziej, jak na faceta, przystało... Ale heh, nie rozumiem Ciebie w tej kwestii... Owszem wybuchają czasami miedzy nami rózne spory, nawet z nieistotnych powodów, ale dlaczego? Bo w takim swiecie zyjemy i tak juz jest. Nikt i nic tego nie zmieni.
Juz były informacje w stylu "Kabiny Barta sa nie skonczone, mają za duze wycieraczki, nie pasują do modeli" itd... Bart zapewniał iż to poprawi no i prawdopodobnie sie pojawi, tak mozna bylo wywnioskować ze strony Barta, no dobrze. Ale kiedy to było... Tylko czy to jest aż tak wielki problem odpalić maxa i raz dwa i gotowe? Tak raz dwa, i juz, bo mi to zajęło w notaniku raz dwa trzy :), ale o tym za chwile. Nie mogę zrozumieć tej całej sprawy, Mariusz1970 nawet chciał kupić owe modele, za całkiem sporą sume, ale nie, bo projekt nie jest komercyjny, i zresztą co niektórzy zaczęli nawet mieć pretensje do Mariusza i tak nie wiadomo o co...
Bart, modeli nie wydales, fakt, ale musisz wiedzieć o jednym, one i tak sa beda i były w spolecznosci symkowej, przykre jest to w tym wszystkim, ze modele są (...) nielegalne. A mogło być inaczej. Piszę "mogło" bo za jakiś czas Profeta, Sakorius i EU05 skonczą  flagowy model symulatora, jakim jest EU07, i wówczas legenda "EU07Bart" zostanie juz tylko w historii symulatora. Szkoda ze Twoja praca poszła na marne, tak bo moim zdaniem, i pewnie nie tylko moim, Twoje modele w MSTSie sie zmarnowały...

Małe wyjasnienie, ową kabine wraz z modelami nie otrzymałem w sposób nie legalny, trafiłem na nią dość dawno i przez przypadek, na serwerze który juz nie istnieje.
Teraz juz na zakonczenie, pozwolę sobie zaprezentować to co zostało z "słynnej" juz kabiny Barta.


To zostało z kabin Barta. Pudło w miare dopasowane do loka, wycieraczki odchudzone, itd. Modyfikacje wykonałem wraz z kolegą Pekapem. I W tym miejscu sie powtórzę, szkoda ze to sie zmarnowało...

Ps.: Wszelkie próby uzyskania owej kabiny poprzez gg bedą skutkowały blokiem, oraz info gdzie trzeba :) To nie zostało publiczne wydane, proszę o tym pamietać!
« Ostatnia zmiana: 28 Marca 2008, 22:20:37 wysłana przez MKaczy »
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline Profeta

  • Wiadomości: 632
  • CM Czechowice-Dziedzice
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta/
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: "Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Marca 2008, 22:33:33 »
Dajcie już spokój z lamentami nad kabiną Barta. Prace nad nowymi siódemkami już trwają i pewnie w ciągu kilku miesięcy się doczekacie modeli, kabin itd.
Pozdrawiam! 
EP05 (100%), EU05 (100%), Projekt 201E (100%), Kabina SU46/SP47 (100%), Kabina 4E (100%), 104E (100%), Traxx F140MS (100%), Eurosprinter ES64F4 (80%).
www.my.opera.com/akvin-profeta

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: "Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Marca 2008, 08:43:26 »
KACZEK pokaz jeszcze modyfikacje pod eu07-1000 itd... fakt szkoda tego wszystkiego. Pomijam fakt ile to juz wymówek nie było by po_prostu nie dac modeli a tylko je pokazac. Najstarsza wymówka to plik exe. Pokazać, zebrac oklaski ale nic wiecej. A to co wydał niedawno na stronie to po ilu latach ględzenia i płaszczenia sie userów. Później mówił ze jego siódemki nie będą jezdzić po kwadratowych i brzydkich sceneriach itd...

Warto poczytac to > http://eu07.pl/forum/index.php/topic,2137.0.html to po_prostu przykladowy post w ktorym pochwalil sie modelami, ze sa gotowe.

Przy okazji mój avatar to 102E modyfikacja z 4E wraz z moją tekstura. Szkoda wielka szkoda. Tak samo szkoda mi tych wszystkich, ktorzy przygotowali mase tekstur do modeli Barta. Ale cóz będą lepsze o wiele lepsze i dokladniejsze modele i tekstury więc czekamy cierpliwie.

Profeta i sakorius to osoby, które nie puszczają słów na wiatr.

Pozdrawiam i zyczę Wam z całego serca powodzenia.

Nie pisz o kims w trzeciej osobie bez podawania o kogo chodzi. Tak Ci imie albo nick przez klawiature przejsc nie moze? Iwan

Kolego @Iwan, ależ moze oczywiście, chodzi o Pana @Barta.  Poprostu nie szanuję tych, którzy nie spełniają obietnic od dawna danych i na każdy możiwy sposób się wykręcają bez podania konkretnego powodu. To mi trochę przypomina naszych polskich polityków i ich obiecanki cacanki, dlatego nie szanuję ich i nigdy nie chodzę na głosowania.
« Ostatnia zmiana: 27 Kwietnia 2008, 21:12:42 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline moko_loko

  • Wiadomości: 189
  • :)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: "Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Marca 2008, 09:22:21 »
Ja propnuje juz zapomnieć o kabinie barta i nie myśleć co bylo w przeszłości, tylko myśleć, co bedzie w przyszłości._Ja też chciałem mieć kabine barta,_ale teraz juz stwierdzam, że mi jest nie^potrzebna,_na_pewno doczekamy się lepszych kabin, tylko trzeba czekać.

Pozdrawiam moko_loko

Po znakach interpunkcyjnych stawiamy spacje, uzywamy przecinkow. Iwan
« Ostatnia zmiana: 29 Marca 2008, 16:50:14 wysłana przez iwan »
...

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: "Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Marca 2008, 10:47:06 »
Ten temat jak bumerang co jakis czas powraca. I będzie powracał. A to dlatego ze jest tu wielu zawiedzionych i pamiętliwych userów.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Odp: "Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #26 dnia: 29 Marca 2008, 12:12:35 »
Ten temat jak bumerang co jakis czas powraca. I będzie powracał. A to dlatego ze jest tu wielu zawiedzionych i pamiętliwych userów.
Jak dostaną to czego chcą [czyt. nowe modele i kabiny (niekoniecznie Barta)], to im przejdzie.

Offline moko_loko

  • Wiadomości: 189
  • :)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: "Ciekawa strona Barta" :)
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Marca 2008, 13:04:06 »
Ten temat jak bumerang co jakis czas powraca. I będzie powracał. A to dlatego ze jest tu wielu zawiedzionych i pamiętliwych userów.
Jak dostaną to czego chcą [czyt. nowe modele i kabiny (niekoniecznie Barta)], to im przejdzie.

No i tu się zgadzam w sto procent z Cesky Kretek :)
...