Autor Wątek:  Wydzielone z "Trasa Bytom-Katowice"  (Przeczytany 2425 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pol102

  • Gość
Wydzielone z "Trasa Bytom-Katowice"
« dnia: 16 Maja 2007, 22:01:36 »
Co tu mówić? Tu sie nie ma czym chwalić takie coś to ja moge zrobić w 10 minut w notatniku. Jak zrobisz z 40 km trasy z drutami to bede mogl obiektywnie stwierdzic ze cos z tego bedzie.

Aczkolwiek podzielam Twoje zdanie, to jednak złośliwości proponuję sobie darować.
Akvin

pol102

  • Gość
Wydzielone z "Trasa Bytom-Katowice"
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Maja 2007, 16:53:12 »
mam cos konkretnego do powiedzenia jako ten który już powoli kończy trasę ale to taki szczegół. Forum jest miejscem do wyrażania opinii więc wyraziłem moją (może trochę złośliwą) ale zamiast sie produkować z cytowaniem lepiej byś zakasał rękawy zacisnął zęby i położył kilka km torów. Jeżeli nie padnie Ci dysk to coś z tego może wyjść.
Pozdrawiam

pol102

  • Gość
Wydzielone z "Trasa Bytom-Katowice"
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Maja 2007, 15:57:46 »
zamiast oftopowych rozmów połóż na stacji druty no i nie wzgardziłbym 10oma kilometrami trasy

Offline Damian92

  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z "Trasa Bytom-Katowice"
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Maja 2007, 15:59:10 »
A Ty zamiast mowic co mam robic zamknij sie, albo pomoz w robieniu trasy bo osob chetnych do tego czynu jest mało !

pol102

  • Gość
Wydzielone z "Trasa Bytom-Katowice"
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Maja 2007, 16:04:22 »
Cytat: "Damian92"
A Ty zamiast mowic co mam robic zamknij sie, albo pomoz w robieniu trasy bo osob chetnych do tego czynu jest mało !


Zaparz sobie melisy, to Cię uspokoi. Odpal maxa i działaj zamiast mnie tu obrażać.

Offline Damian92

  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z "Trasa Bytom-Katowice"
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Maja 2007, 16:06:19 »
Ja Cie uraziłem mowiąc zamknij się ? <lol2> Moderatorow prosze o usuniecie tych postow bo nic nie wnoszą do tematu a użytkownik pol102 powinnien zebrac wszystkie mysli do kupy i zastanowic się nad tym co on pisze na tym forym bo według mnie to są jakies wypociny... !

@pol102 i @Damian92... czyste forumowe pieniactwo w Waszym wykonaniu. Chyba zapomnieliście jednak że to jest porządne forum a nie mordownia. Wyrażamy tu swoje opinie, ale liczy się także styl w jaki to robimy i szacunek dla współrozmówców. Ale naważyliście sobie... to teraz wypijcie.
@pol102 - ostrzeżenie, za pieniactwo, złośliwość i natręctwo.
@Damian92 - ostrzeżenie... nie wdajemy się w pyskówki.
Akvin

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Wydzielone z "Trasa Bytom-Katowice"
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Maja 2007, 16:57:51 »
Cóż, ja przez Wasze wypowiedzi, jako polskiego języka użytkownik, urażonym czuję się. A Twojego (@Damian92) ostatniego posta  bardzo prosto sparafrazować, do mojej wypowiedzi dołączając przy tym, można. Proszę Was, zastanówcieże się nad tym nie tylko co, ale również jak myśli przedstawić Wasze można. Albowiem wizerunek Wasz poprawi to i postrzeganymi lepiej będziecie.

Pozdrawiam, większej ogłady językowej jednocześnie życząc.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.