Autor Wątek:  Wydzielone  (Przeczytany 1995 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Damian92

  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone
« dnia: 07 Maja 2007, 20:43:31 »
Krzysiek626 napisał : No cóż, nie wszyscy się rozwijają, są tacy co się cofają. Rozumiem że w ten oto sposób nie pomożesz w rozwiązywaniu problemów.

Moze bez takich nie potrzebnych awantur ;) Krzychu wyluzuj bo takie gadanie do niczego nie prowadzi a problem mozna rozwiązac na spokojnie ;)

Offline Damian92

  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Maja 2007, 21:04:22 »
Krzychu to Ty mnie nie zrozumiałes bo niechodziło mi dokładnie o rozwiązanie problemu tylko o to, ze prubujesz powiedziec ze ktos zamiast sie rozwijac idzie w drugim kierunki i ja uwazam, ze nie potrzebnie takie zeczy wypisujesz i według mnie tez to nic nie wniosło do tematu :/

pol102

  • Gość
Wydzielone
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Maja 2007, 21:09:58 »
Cytat: "Damian92"
Krzychu to Ty mnie nie zrozumiałes bo nie chodziło mi dokładnie o rozwiązanie problemu tylko o to, ze prubujesz powiedziec ze ktos zamiast sie rozwijac idzie w drugim kierunki i ja uwazam, ze nie potrzebnie takie zeczy wypisujesz i według mnie tez to nic nie wniosło do tematu :/


Pisząc niestarannie pokazujesz, że masz czytających w "nosie". Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia nie pisz!

Wracając do tematu: Krzysiek zrobił świetną robotę i chwała mu za to. Ja jego Quarka testawalem na kilku exe od yB i zawsze działało. Polecam posiedzieć troche na #eu07 i wszystkiego sie można dowiedzieć

Offline Damian92

  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Maja 2007, 21:14:19 »
Przepraszam za błedy, ale robiąc kilka rzeczy naraz nie jestem w stanie wszystkiego ''opanowac :/'' ?  a pozatym zwykle staram sie pisac starannie i bez błedow i napewno nie mam tutaj nikogo w nosie, poniewaz chyba jest na odwrot, bo jak napisałem kilka postow wyzej, ze czegos mi brakuje to nikt nie chciał mi pomoc i do dzisiaj nie wiem czego mi tak dokładnie brakuje i do dzisiaj nie moge uruchomic trasy, o ktorej jest mowa w tym temacie !

pol102

  • Gość
Wydzielone
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Maja 2007, 21:17:36 »
To nie księga zażaleń! Na forum każdy temat był już poruszony przynajmniej z 2 razy! Poczytaj, poszukaj i pomyśl do czego służy log. Przepraszam za oftop

Offline Damian92

  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Maja 2007, 21:19:51 »
Prosze moderatorow o usuniecie ostatnich postow, poniewaz uwazam, ze nie mają one najmniejszego sensu i bez sensownie oskarza sie mnie tutaj, ze mam wszystkich w nosie, gdyz jest na odwrot bo pisząc ze mam problem z trasą o ktorej jest mowa w TYM temacie, to wypadało by pomoc a nie tylko powiedziec ''gdzies na forum o tym było musisz poszukac'' !

Wniosek rozpatrzono pozytywnie,
Akvin