Autor Wątek:  Cała PRAWDA o 11.września 2001r==WTC==  (Przeczytany 6710 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Żuk

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1085
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Cała PRAWDA o 11.września 2001r==WTC==
« dnia: 20 Kwietnia 2007, 00:49:36 »
http://peb.pl/polityka-i-spoleczenstwo/75361-11-wrzesnia-2001-kto-tak-naprawde.html

Zapraszam do wspaniałej lektury. I jak teraz widzicie to wszystko?

Offline prof_klos

  • Wiadomości: 618
  • Już nigdy nie będzie takiego lata...
    • Zobacz profil
    • http://www.prof-klos.yoyo.pl
  • Otrzymane polubienia: 4
Cała PRAWDA o 11.września 2001r==WTC==
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Kwietnia 2007, 02:07:49 »
Faktycznie lektura piękna, brrr.
Lepiej się czułem nie czytając tego.

...co za czasy ;(
Z MaSzyną od 2003!

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Cała PRAWDA o 11.września 2001r==WTC==
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Kwietnia 2007, 02:56:12 »
Nawiązując do tematu, polecam ten film :

http://video.google.pl/videoplay?docid=3803479213130455881&q=911+-+In+Plane+Site

Po obejrzeniu go, zaczelem sie zastanaiwac, co tam tak naprawde sie stało...
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline Łukasz16

  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Cała PRAWDA o 11.września 2001r==WTC==
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Kwietnia 2007, 10:57:09 »
No to ja przedstawię filmik, który znalazłem gdzieś w necie dotyczący 11 września 2001r. Filmik dotyczy ataku na Pentagon.

http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_po.htm#Main
Pozdrawiam, Łukasz.

Offline BLAcKboY

  • Wiadomości: 440
  • Trydencki monarchista
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Cała PRAWDA o 11.września 2001r==WTC==
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Kwietnia 2007, 15:18:16 »
Cytat: "Żuk"
http://peb.pl/polityka-i-spoleczenstwo/75361-11-wrzesnia-2001-kto-tak-naprawde.html

Zapraszam do wspaniałej lektury. I jak teraz widzicie to wszystko?

XD ale tekst. Żenada! I nie mówcie mi, że w to wierzycie?
My personal favourites: 2TE10, 240 and 750
Fan mjuzjk 1
Fan mjuzjk 2

Offline ABu

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 45
Cała PRAWDA o 11.września 2001r==WTC==
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Kwietnia 2007, 17:55:30 »
Tu jest coś w podobnym tonie:

http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=af07

Oczywiście z przymrużeniem oka i na inny temat, ale spostrzegawczy dopatrzą się podobieństw.

Zadałem sobie odrobinę trudu i poszukałem w Internecie czegoś o autorce książki "Duch Apokalipsy", na fragment tej książki wskazuje link w pierwszym poście. Oto krótka biografia autorki:
Cytuj
Dorota Szczepańska jest żoną, matką, absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego i do czasu wydania swojej debiutanckiej powieści była lektorem języka angielskiego w Bałtyckim Centrum Kształcenia w Sopocie, skąd została zwolniona po wydaniu swojej powieści i po pierwszych prasowych recenzjach.
(z http://zakazane.po.legalu.webpark.pl/ - oficjalnej strony autorki - warto zerknąć)

Książki autorstwa p. Szczepańskiej to:
- powieść "Krótka historia zbawienia świata",
- książka do nauki angielskiego, Część pierwsza: Słownictwo,
- książka do nauki angielskiego, Część druga: Gramatyka,
W przygotowaniu m.in.:
"Perwercha", "Zwierzaki", horror "The Beast"  oraz "The Machine"
(podano za oficjalną stroną autorki)

Jak więc widać dorobek naukowy wielki, a i znajomość tematu WTC nielicha.

Wiem, że jest rzeczą bardzo nieelegancką mówić o autorce a nie o prezentowanych przez nią opiniach, ale po kimś, kto przedstawia takie rewelacje jednak oczekiwałbym większego niż tylko hobbystyczny związku z tematem.

Oprócz sprawy WTC p. Szymańska doskonale orientuje się w sprawach współczesnej polityki, ekologii, techniki, finansów itp., oto co ciekawsze kwiatki z wywiadu z nią (http://www.forum.electronicmusic.pl/viewtopic.php?t=1373):
Cytuj
głosować przeciwko likwidacji złotego – to byłby nasz gwóźdź do trumny, (...) aby przystąpić do Unii musieliśmy się zgodzić na składowanie setek tysięcy ton odpadów radioaktywnych z zachodnioeuropejskich elektrowni atomowych! To tragedia dla Polski, (...)

Cytuj
Moje zainteresowania: Pogłębianie wiedzy o wojnie w Iraku i Afganistanie, i chęć przerwania tych okropnych zbrodni (...), ujawnianie machlojek rodziny Bush’ów, tego że dziadek Prescott Bush fundował Hitlera i wraz z kumplami z tajnej organizacji „Skull and bones” sprowadził wojnę na Polskę i całą Europę, dorobił się majątku na Auschwitz, przyczynił się do wyprodukowania i zrzucenia pierwszej bomby atomowej, oraz to jak uchronić świat od opadu atomowego ze zrzucanej przez jego syna i wnuka od roku 1991 broni uranowej (depleted uranium – zubożony uran – mylna nazwa bo zubożony uran jest tysiąckroć bardziej radioaktywny od swojej tzw. wzbogaconej wersji) na Irak, Afganistan i Jugosławię, przez co coraz więcej wypadków rzadkich odmian raka nie tylko tam, ale i na całym świecie (wiem o 3 przypadkach raka mózgu wśród rodzin moich znajomych i dziesiątkach zachorowań na inne odmiany raka u stosunkowo młodych ludzi) potwornych deformacji, poronień u zdrowych dwudziestolatek (jedna moja uczennica, a druga to narzeczona jednego ucznia). Jak uchronić pulę genetyczną ludzi i wszystkich gatunków żywych istot, która ulega niespotykanych na skalę długości istnienia planety ziemia mutacjom już od roku 1991, kiedy to Bush Pierwszy rozpoczął pierwszą wojnę z narodem irackim. Uważam, że są to najważniejsze na dzień dzisiejszy i dla przyszłości tej planety zagadnienia.


I na koniec:
Cytuj
Powiem tylko, że jestem pierwszą pisarką polską, która ujawnia prawdziwe powody śmierci Kennedy’ego i jej sprawców. To po prostu wszystko totalna petarda, a Kennedy jest jednym z setek tego kalibru tematów które w „Duchu Apokalipsy” poruszam


Moim zdaniem: osoba, która porusza tematy na których się kompletnie nie zna nie jest warta nawet krótkiej wzmianki.
[A mimo to napisałem jednego z najdłuższych swoich postów. Wybaczcie :) ]

Pozdrawiam
ABu

*************************************************************
Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać:
Cytuj
Piszę cały czas. Jak już wspomniałam, napisałam dwa tomy książki historycznej (świetnie się czyta, takiego thrillera świat nie widział (...)), a ostatnio również wypasioną powieść fantasy dla młodszej latorośli (...), coś jak Tolkien (...), ale bez tak zwanych długaśnych „opisów przyrody”. Jak tylko zacznę na poważnie mieć trochę czasu, natychmiast zaczynam pisać powieść fantastyczną, aczkolwiek całkowicie opartą na kosmicznych, ale już istniejących wynalazkach i gadżetach o jakich nie śniło się filozofom, z fabułą godną Dickowskiej (Łowca Androidów, Pamięć Absolutna), a może lepszą, ogólnie znacznie lepszą od Matrixa

Boże, ale pusta baba... Skąd się takie biorą? :/
ABu

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3

Offline wasyl

  • Wiadomości: 276
  • Permanentny Inwigilator Sieciowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Cała PRAWDA o 11.września 2001r==WTC==
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Kwietnia 2007, 19:51:53 »
Witam!!!
Najbardziej "rozwala" tekst na jednej z ostatnich stron - "NIE WIERZ MEDIOM". A Internet to co !? - Worek z cementem??? ;)
Ubaw po pachi ;)
Przygarnę fotki na tekstury obiektów!

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Cała PRAWDA o 11.września 2001r==WTC==
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Kwietnia 2007, 15:16:36 »
"Media" to potoczne określenie dziennikarstwa. Internet sam wsobie nie zalicza się do mediów.

Offline Piter

  • Wiadomości: 104
  • We8, mordo ty moja!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Cała PRAWDA o 11.września 2001r==WTC==
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Kwietnia 2007, 10:56:05 »
Taaaa, pewnie. Amerykańce sami wysadzili WTC, Osama nie istnieje, wojna w Iraku to jeden wielki szwindel, Husajn był opłacany przez CIA, nie ma żadnych islamskich terrorystów, lądowanie na Księżycu było sfingowane, na słońcu nie ma przyciągania, łyżka nie istnieje, a krowy latają...

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Cała PRAWDA o 11.września 2001r==WTC==
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Kwietnia 2007, 11:55:07 »
nam się to wydajae niepojęte ale amerykanie to bardzo ogłupiony naród i uwierzą we wszystko. Dziwne że reszta świata dała się nabrać.
Pamiętam że bardzo szybko po zamachu ogłoszono że sprawcą jest Osama Bin Laden, światowy terrorysta, o którym o dziwo usłyszałem po raz pierwszy. Choć sam się nie przyznał to dziennikarze z całą pewnością głosili że to on.

Osama and George

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Cała PRAWDA o 11.września 2001r==WTC==
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Kwietnia 2007, 12:14:49 »
Tak... Czarny papież, euro w polsce, Amerykanie na swoich...

... Apokalipsa...

Offline Oskki

  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Cała PRAWDA o 11.września 2001r==WTC==
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Lipca 2007, 16:34:47 »
A wiecie że kogoś zjadł krokodyl 11 września?

Offline Piter_93

  • Wiadomości: 118
    • Zobacz profil
    • http://www.mkzs.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Cała PRAWDA o 11.września 2001r==WTC==
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Lipca 2007, 16:52:57 »
Może Bin Ladena?

Dlatego nie potrafią go znaleźć : PP
Polowanie na M62 z Rail Polska trwa... efekt - 0% :P

Offline Oskki

  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Cała PRAWDA o 11.września 2001r==WTC==
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Lipca 2007, 17:03:20 »
Niee kogoś(chyba jakąś babkę,ogrodnika) w jakimś mieście naszpikowanym  
rzekami(a w tych rzekach krokodyle) jUeSej oczywiście. Na National Geographic oglądałem kiedyś, dlatego nie pamiętam.

Offline MuNiO

  • Wiadomości: 444
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Cała PRAWDA o 11.września 2001r==WTC==
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Lipca 2007, 18:13:32 »
Cytat: "hejnal"
Pamiętam że bardzo szybko po zamachu ogłoszono że sprawcą jest Osama Bin Laden, światowy terrorysta, o którym o dziwo usłyszałem po raz pierwszy.


Siedz wiecej przed komputerem...

O Bin Ladenie slyszalem juz wiele lat wczesniej , nawet nasza TV glosno o nim trabila