Autor Wątek:  Wydzielone  (Przeczytany 1866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone
« dnia: 06 Kwietnia 2007, 20:01:40 »
To jest ścisle tajny dział. Będą tu osoby które mają za zadanie "informować" władzę o poczynaniach innych osób, czyli: kto jakimi modelami się wymienia, co myśli nt SPT, jaki jest stosunek do starego symka itp...
Władza musi to wszystko wiedzieć. A gdy już przeminie IV RP to V RP będzie miała za zadanie rozliczyć użytkowników grupy reporters... :)
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Wydzielone
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Kwietnia 2007, 20:09:57 »
@Bart, krótko mówiąc jest to telefon zaufania. Niestety dziś rano ta gorąca linia nie łączyła w oczekiwane przeze mnie miejsca. Próbowałem w dziale pomoc donieść o tym i o owym;)

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Kwietnia 2007, 20:13:05 »
Cytat: "Bart"
To jest ścisle tajny dział. Będą tu osoby które mają za zadanie "informować" władzę o poczynaniach innych osób, czyli: kto jakimi modelami się wymienia, co myśli nt SPT, jaki jest stosunek do starego symka itp...
Władza musi to wszystko wiedzieć. A gdy już przeminie IV RP to V RP będzie miała za zadanie rozliczyć użytkowników grupy reporters... :)


Tak jak mówisz. A do końca kwietnia wszyscy użytkownicy forum muszą złożyć oswiadczeina, że nie byli tajnymi współpracownikami... (tu wpiszcie kogo). Druki w przygotowaniu.

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Wydzielone
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Kwietnia 2007, 21:04:44 »
Cytat: "|andy|"
]

Tak jak mówisz. A do końca kwietnia wszyscy użytkownicy forum muszą złożyć oswiadczeina, że nie byli tajnymi współpracownikami... (tu wpiszcie kogo). Druki w przygotowaniu.

Ja sie przyznaje, ze bylem...

Za przeproszeniem...
pierdoły na bocznicę,
Akvin