Autor Wątek:  Wieeeelki kac :)))  (Przeczytany 4102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Apaullo

  • Gość
Wieeeelki kac :)))
« dnia: 07 Grudnia 2003, 22:45:53 »
Witam maszynistów :)
Dziś jakgdyby nigdy nic włączyłem symka. z nowymi patchami itd i wybrałem EU07 - 424. Niby nic nadwyczajnego, wyjechałem z krzyzówki na dworzec i zauwazyłem z daleka nadjeżdżający pociąg 1301 z SU45 na czele. Ale......pociag był tak rozpędzony, ze zatrzymał się za semaforem wskazującym znak stop. Chwile postał...na semaforze pojawił się sygnał do manewrów i maszynista (nie wiem jak zobaczył ten sygnał:)) pognał do szopy......wraz z wagonami (ktoś już tu pisał, że pognał do szopy w podobnej sytuacji tylko z 1 wagonem...u mnie zabrał wszystkie :))) Pojechałem za nim by zobaczyc co będzie dalej. SU45 zatrzymał się w szopie, wagony wystawały na zewnatrz. Podłączyłem się do nich z zamiarem wystawienia wszystkiego spowrotem na dworzec........odjechałem tylko z 1 wagonikiem. Skierowano mnie na slepy tor.......i za chwilę dostałem światło do manewrów :))

Wiecie co.......to nie mechanik SU45 jest pijany......cała druzyna trakcyjna i ludzie z nastawni są na naprawde wieeelkim kacu :D:D

pozdroofka

Tomek

  • Gość
Wieeeelki kac :)))
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Grudnia 2003, 23:05:14 »
Tutaj jest duzo pijanstwa.  Nawet dyzurny ruchu od flaszki nie stroni.  Czesto razem pija z nastawniczym.  Nie mart sie tylko uwazaj jak jezdzisz.  Poza tym przeczytaj sobie:

http://www.eu07.eu.org/forum/viewtopic.php?t=529&highlight=pijany

Na zdrowie,

Offline Maciu

  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
    • http://www.maciu.net
  • Otrzymane polubienia: 1
Wieeeelki kac :)))
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Grudnia 2003, 09:02:48 »
Cytat: "Tomek"
Tutaj jest duzo pijanstwa.  Nawet dyzurny ruchu od flaszki nie stroni.  Czesto razem pija z nastawniczym.  Nie mart sie tylko uwazaj jak jezdzisz.


Dobrze powiedziane Tomku, masz racje "Tutaj jest duzo pijanstwa" Ale jakos nikt z Autorow sie tym nie przejmuje :/ Moze Polacy maja to juz we krwi ?? :D
Registered Linux user #414397

Offline mixer

  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Wieeeelki kac :)))
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Grudnia 2003, 10:37:38 »
Autorzy bardzo się przejmują pijaństwem pracowników, ale w wewnętrznych strukturach organizacyjnych panuje samowolka, nad którą nie sposób zapanować.
Tak jak w PKP. :(
Dlatego też ponad pół roku temu postanowiono przeprowadzić pełną restrukturyzację. Reformy, jak wiadomo, nie wychodzą gotowcem z dnia na dzień i czasem też zawierają błędy.
W każdym razie -> upadek monopolistycznego systemu nadzorującego ruch (na szynach i w maszynach) oraz wejście nowego przewoźnika zwanego roboczo Nebula jest blisko.