Autor Wątek:  Nowy tabor  (Przeczytany 5800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline INA_jarek

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowy tabor
« dnia: 12 Lutego 2007, 10:45:54 »
Kto jest autorem tego kibelka

http://www.eu07.pl/modules/gallery/Nowa-wersja-EN57

i dlaczego nie będzie on nigdy dostępny (jak i reszta nowego taboru i dodatków do Maszyny) dla zwykłych userów, a tylko dla "grupy trzymającej władzę" ?

Offline pkp.

  • Wiadomości: 144
  • ECCO RAIL Maszynista
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Nowy tabor
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lutego 2007, 10:53:44 »
Kolego INA_jarek ten tabor jest do wersji SPT która jeszcze nie jest dostępna ponieważ jest w fazie prac.

Offline INA_jarek

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowy tabor
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lutego 2007, 11:07:20 »
Cytat: "pkp."
Kolego INA_jarek ten tabor jest do wersji SPT która jeszcze nie jest dostępna ponieważ jest w fazie prac.

Tak, tak ;)
a ten tabor:

http://www.eu07.pl/forum/viewtopic.php?t=4522
http://www.eu07.pl/forum/viewtopic.php?t=3164

przykłady można by mnożyć. Stary symek stał się zamkniętym klubem dla wybranych, nie to co kiedyś.

Offline Tomiexpress

  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • kilka fotek kolejowych w tym jt42c66
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Nowy tabor
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lutego 2007, 11:31:24 »
Cytat: "INA_jarek"
Kto jest autorem tego kibelka

http://www.eu07.pl/modules/gallery/Nowa-wersja-EN57

i dlaczego nie będzie on nigdy dostępny (jak i reszta nowego taboru i dodatków do Maszyny) dla zwykłych userów, a tylko dla "grupy trzymającej władzę" ?

Jest wiele różnych symków z wielorakim taborem, swoja drogą czegos nie ma zrób to sam a jak nie umiesz/ niechce Ci sie to czekaj cierpliwie az bedzie dostepne dla wszystkich, posty w tym stylu nic nie wnosza a ludziomn pracujacym moga checi do pracy odbierać. Osobiscie nieumiem z kompa pozytecznych zeczy wykszesać to czekam sobie cierpliwie i ciesze sie że wogóle coś jest.
Pozdrawiam Tomiexpress

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Nowy tabor
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lutego 2007, 11:41:09 »
Cytat: "INA_jarek"
Kto jest autorem tego kibelka

http://www.eu07.pl/modules/gallery/Nowa-wersja-EN57

i dlaczego nie będzie on nigdy dostępny (jak i reszta nowego taboru i dodatków do Maszyny) dla zwykłych userów, a tylko dla "grupy trzymającej władzę" ?


Jak już ktoś napisał - ten kibel (jak i inny tabor w galerii SPT) jest przeznaczony do nowej wersji programu. Nie sądzę aby kiblem czy wagonami jeździł ktokolwiek w obecnym (obecnie dostępnym) symulatorze, inna sprawa, że o grupie trzymającej władzę też nie słyszałem (poza tą z komisji śledczej). Proponuję odrzucić teorie spiskowe, szkoda zdrowia.

Offline INA_jarek

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Nowy tabor
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Lutego 2007, 12:45:37 »
Cytat: "|andy|"

Jak już ktoś napisał - ten kibel (jak i inny tabor w galerii SPT) jest przeznaczony do nowej wersji programu. Nie sądzę aby kiblem czy wagonami jeździł ktokolwiek w obecnym (obecnie dostępnym) symulatorze, inna sprawa, że o grupie trzymającej władzę też nie słyszałem (poza tą z komisji śledczej). Proponuję odrzucić teorie spiskowe, szkoda zdrowia.


A ja sądzę, że większość jeździ nowym taborem w starej Maszynie. Andy nie chodzi o to, który tabor jest do SPT, a który nie. Chodzi o to, że większość nowego taboru (np TEM2, czy SM41) jest dostępna tylko dla niektórych, a pozostali choćby nie wiem co to nie mają szansy  go zdobyć. Przeciętny użytkownik dostaje stary tabor i nie ma dostępu do większości dodatków, do  których maja dostęp pozostali wybrańcy. A że tak jest najlepiej świadczy konkurs screenów na stronę główną. Ciężko było wybrać screeny z taborem i dodatkami ogólnie dostępnymi (ciągle pojawiały się siódemki Barta), a  jeżeli już się  takie znalazły, to ich poziom był wyraźnie gorszy od tych z "nieoficjalnymi dodatkami".

Na przykładzie linuxa. Np. taka Mandriva (czy inne dystrybucje) dostępna jest w kilku wersjach - bezpłatnej, dość  ubogiej i płatnej z różnymi dodatkami. Jak ktoś chce mieć coś lepszego to sobie kupi.
A w Maszynie - stara uboga wersja dostępna dla ogółu, i lepsza dostępna dla wybranych, niedostępna dla pozostałych nawet np. za opłatą. Po prostu nie i koniec. Nie chodzi o to, że każdemu się wszystko należy za darmo, ale o dostępność w ogóle. Pewnie kilku chętnych by się znalazło, chyba, że wszyscy już to mają :)

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Nowy tabor
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Lutego 2007, 13:05:45 »
Jak widać masz sporo informacji z forum ( nie wiem czy akurat prawdziwe ),
więc pewnie dotarłeś do wątków welokrotnie poruszających ten temat.
Nie ma obowiązku dzielenia się, jest to dobra wola modelarza czy konstruktora trasy. Wielu robi tylko dla siebie. Częściowo jest wymiana między autorami. Takie posty jak Twój wywołują tylko irytację, a skutek może być tylko odwrotny.
Forum jest podzielone według umiejętności użytkowników. Są betatesterzy którzy mieli dostęp do nowości.... i to cała teoria spisku.

Offline PEKAP

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Nowy tabor
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Lutego 2007, 13:14:21 »
Cytat: "INA_jarek"
Kto jest autorem tego kibelka


Ja oraz Oli_EU.
-//-

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Nowy tabor
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Lutego 2007, 16:50:58 »
Cytat: "INA_jarek"
http://www.eu07.pl/forum/viewtopic.php?t=4522
Dobra, ja to mogę wypuścić, ale nie za darmo. Zarzucę linkiem i poproszę userów o wypisywanie wszystkich błędów, które znaleźli. A Ty za każde zgłoszenie od każdego usera zapłacisz mi 10 gr. Idziesz na to? Bo ja chętnie.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Piotrek

  • Wiadomości: 888
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowy tabor
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Lutego 2007, 17:20:37 »
Cytat: "INA_jarek"
Tak, tak ;)
a ten tabor:

http://www.eu07.pl/forum/viewtopic.php?t=3164


Model SM40/41 nie jest jeszcze skończony, dlatego nie jest wypuszczony. Po zakończeniu prac planowane jest jego udostępnienie na forum symulatora.

Offline Żabek

  • Wiadomości: 546
  • Gdzie jest guzik rezygnacji?
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Nowy tabor
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Lutego 2007, 21:07:15 »
Cytat: "piotrek"
Po zakończeniu prac planowane jest jego udostępnienie na forum symulatora.

Na samym początku zanzaczę - jest to tylko pytanie i nie mam na celu poganiane kogoś, zmuszanie do robienia rzeczy na które nie ma ochoty itp. Nie zadam też pytania "KIEDY..." tylko "DLACZEGO..."
Odnosi się to do większości rzeczy - na stronie głównej jest link do działu Download a tam np. do Scenerie. Dlaczego większość scenerii "publikowana" jest tylko na forum a nie w przewidzianym do tego dziale. Taki Bałtyk na przykład. Bo nie chodzi o to, że są to wersje "beta", "gamma" czy jeszcze lepiej. W Downloadzie jest np. kpp2...
The Frog

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Nowy tabor
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Lutego 2007, 22:23:34 »
Panuje ogolny baklagan z sama strona (dzial Download), nie ukazala sie jeszcze taka paczka calosciowa w ktorej by wszystko dzialalo jak trzeba. To sie moze zmieni, na dniach zapuszcze watki zbierajace liste wszystkich modeli i scenerii. Potrwa to troche, ale w uzgodnieniu z tworcami wszystkie w miare ukonczone dodatki beda skladane do kupy i integrowane ze soba, zeby wszystko w miare dzialalo i kazda tekstura byla na miejscu.
Kolejna paczka calosciowa miala nie powstawac, ale przy obecnym zastoju prac nad SPT trudno powiedziec kiedy ukaze sie jakas publiczna wersja.

Zamykam.
Akvin
Pozdrawiam,
Winger