Autor Wątek:  Czesc lub cos do scenerii w pliku *max...  (Przeczytany 2935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Żuk

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1085
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Czesc lub cos do scenerii w pliku *max...
« dnia: 11 Lutego 2007, 06:01:36 »
...gotowe do wstawienia przez /Merge/. J/w czy twórcy tras byliby zainteresowani aby zrobic przyklejony watek z dodatkami do scenerii? Znam po sobie że to długie zajęcie dlatego proponuje aby w takowym watku pojawiały się pliki jak w temacie. Ja mogłbym udostepnic moje czesci a ktos wykorzystałby to w swojej scenerii i tworzenie sprawnie by szło. Jak widać nawet z Quarka mozna zrobic całkiem nowa scenerie. a robiłem to w kawałkach tzn. stacja(1plik max) , kawałek szlaku (2 plik) i wiele innych rzeczy typu place, rampy, obrotnice, perony, aby nie bawic sie w ustawianie tego wszystkiego co zajmuje sporo czasu. Majac mase takich plikow max tworzenie tras idzie szybko, jak rownież można z tych samych kawałkow posklejanych inaczej stworzyc np. 3 scenerie.

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Czesc lub cos do scenerii w pliku *max...
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lutego 2007, 09:16:42 »
Do tego miał służyć dział Download na stronie gównej. Czemu tam się nie pojawiają różne produkty tylko tu na forum??

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Czesc lub cos do scenerii w pliku *max...
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lutego 2007, 11:44:27 »
Taki bank tkanek. Pomysł bardzo dobry. Nie ma edytora scenerii, niestety maxa nie mogą mieć wszyscy. Moim skromnym zdaniem taki bank cząstek składowych scenerii mógłby powstać nie tylko jako pliki .max.
Gdyby powstał edytor przyjazny dla wszystkich, takie pliki się przydadzą.

pol102

  • Gość
Czesc lub cos do scenerii w pliku *max...
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Marca 2007, 12:10:11 »
sorry że troche odgrzewam temat, ale po pierwsze 3d Studio Max jest najlepszym narzędziem do robienia scenerii, po drugie tworzenie każdej stacji czy też przystanku jest bardzo czasochłonne, i po trzecie czy taki bank w końcu powstanie??