Autor Wątek:  wydzielone  (Przeczytany 1875 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline defiler

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
wydzielone
« dnia: 12 Stycznia 2007, 15:35:48 »
Damn. Widze ze Maciej mnie wyprzedzil z odpowiedzia :)

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
wydzielone
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Stycznia 2007, 15:17:06 »
Przy podczepianiu się do składu naciskamy insert dwa razy. Za pierwszym zarzucamy hak, za drugim podłączamy przewody. Nie ma przewodów - nie ma odluźniania. Postawienie odhamowanych wagonów nie załatwi sparawy. Zrobi za to kilka problemów. Naucz się poprawnie podczepiać i ruszać.

Offline piotrek88

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
wydzielone
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Stycznia 2007, 10:37:57 »
Chyba się niezrozumieliśmy kolego Krzysiek626. To jasne,że pasuje zapiąc hak i przewody, i wszystko jest ok. na oryginalnych wpisach do scenerii, ale jak wpisuje wagony na tor,na którym nie było wcześniej wpisów a ja np chcę sobie zapełnić wszystkie tory, żeby można było sobie porządnie pomanewrować, poprzetaczać składy to wtedy się nie rozhamuje.
pietras

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
wydzielone
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Stycznia 2007, 12:01:48 »
Na 100% dobrze zrozumiałem! kolego piotrek88.
Jeszcze coś, to jest wątek o ED72 a ty pytasz o eaosy, to niezgodne z regulaminem forum.
Zasada jest taka że ty pytasz, a my odpowiadamy. Jeśli jednak w Twoim pytaniu nie ma prawie żadnych danych jakie masz wpisy (- nie zapodałeś ich na forum -) to masz taką odpowiedź jakie dałeś pytanie. ( na forum nie ma jasnowidzów i jak ktoś kiedyś napisał nie mnamy też szklanej kuli) W twoim interesie jest dokładne informowanie o problemie. Jeśli wszystko robisz dobrze to nie powinieneś mieć absolutnie żadnych kłopotów z odhamowaniem składu.  Taka informacja, w Testowie nie wszędzie daje się postawić składy, które można potem uruchomić do jazdy.
EOT.