Autor Wątek:  Wieszanie się komputera  (Przeczytany 3156 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kipek von Chojna

  • Wiadomości: 139
  • Kiperancki Kipek
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wieszanie się komputera
« dnia: 28 Listopada 2006, 11:34:36 »
Niby nic ciekawego, ale po wyjściu z symulatora (F10), wiesza mi się komputer. Nie chce mi się za każdym razem restartować, gdy chcę zrobić podgląd tego co mi 3DSmax uczynił... Jaka może być tego przyczyna?

WindaXP Home, 1024 RAM, Pentium 4 3GHz, GeForce7300

Exe - 664KB, utworzony 10 listopada 2006

Pytanie poza konkursem, dlaczego nie działa szukajka i podgląd tematów od ostatniej wizyty, tylko wyskakuje jakiś DEBUG MODE? ;)


Pzdr. K.
:)

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Wieszanie się komputera
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Listopada 2006, 11:43:58 »
Można wyjść ALT+TAB i zamknąć okno dosowe z symulatorem. Przynajmniej unikniesz restartu. Stosuje tak, bo w klawiaturze nie działa F10

Offline Kipek von Chojna

  • Wiadomości: 139
  • Kiperancki Kipek
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wieszanie się komputera
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Listopada 2006, 12:09:52 »
Ale ja jestem... <cenzura> ;) Że wcześniej na to nie wpadłem :) Dzięki ;).
:)

Offline Kipek von Chojna

  • Wiadomości: 139
  • Kiperancki Kipek
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wieszanie się komputera
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Listopada 2006, 10:06:50 »
Hmmm... Znów coś nie tak... Kilka razy zadziałało i dalej to samo... :( Ciągle się wiesza przy wyjściu. I za każdym razem RESET.... Dysk chyba tego nie lubi, a szkoda mi go zarżnąć... Czy ktoś się spotkał z takim problemem i wie jak temu zaradzić ?
:)

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Wieszanie się komputera
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Listopada 2006, 12:44:28 »
Nie spotkałem się z takim objawem.  Zainstaluj symka jeszcze raz, podmień exe o ile jeszcze tego nie robiłeś. Czy jeszcze jakieś programy sprawiają kłopot? Skandysk gruntowny i defragmentacja. Jeśli wcześniej tego nie miałeś pomyśl / skojarz co zmieniałeś w kompie. Ponieważ problem jest postępujący, może sypie się dysk lub windows No jeszcze antywirusem popraw. Zobacz też ile kurzu masz na kościach pamięci i na karcie graficznej.  ewentualnie wydmuchnąć spężonym powietrzem ( Jeśli możesz go otworzyć,  koniecznie po wyłączeniu kompa z gniazdka sieci!!!)  Jeśli to nie pomoże to tylko format C: :((

Offline pudel

  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wieszanie się komputera
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Listopada 2006, 17:10:31 »
format c: to ostatecznosc ale powyzsze zabiegi typu scandisk czy antyvir warto wykonac (to drugie nawet dwoma np. avast i mksonline)
sprobuj wlaczyc tryb debugowania w symku i pojezdzic masz dosyc dobry sprzet a u mnie tylko w tym trybie moge normalnie grac ;)
polecam paczke mariusza i defilera