Autor Wątek:  Kamera  (Przeczytany 2746 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Luigi

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Kamera
« dnia: 27 Listopada 2006, 14:34:15 »
Witam! mam pytanie czy mozna zmieniac kamerę tak aby była za pociągiem przed itp? jeśli tak to ktorym klawiszem na stronie nie jest pełna klawiszologia a i prosiłbym o łatka która naprawia bład przez który nie mozna chodzić po wagonie służbowym

Offline defiler

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Kamera
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopada 2006, 14:47:21 »
Zmiana kamery ( czyli wyjscie z loka ) F4.

A z tym wag. sluzbowym to o co Ci konkretnie chodzi ?

Offline Luigi

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Kamera
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Listopada 2006, 14:49:50 »
no że można ze stanowiska maszynisty wyjść i pochodzić po wagoniku i mam proble z EU i z ET nie chcą mi ruszyć choćrobie wszystko jak jest napisane w instrukcji nie słyszę sprężarki i przetwornicy

Offline defiler

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Kamera
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Listopada 2006, 15:01:15 »
a jaka masz wersje symka ? Glownie chodzi tu o EXE ( prawidlowy to 664KB - najmniej awaryjny ). Tak w ogole, to proponuje sciagnac paczke z dzialu "Na Warsztacie".

Pzdr

Dodano po 2 minutach:

 btw ze stanowiska maszynisty, mozna pochodzic po pociagu ( EZT ). Robi sie to tak samo jakbys przechodzil w zwyklej lokomotywie do 2 kabiny ( Home/End ).

Jezeli chcesz jezdzic w pullmanach jako pasazer, to wtedy musisz miec passengerpacka ( jest on "wlutowany" do w/w paczki ), dodatkowo musisz zrobic sobie plik *.BAT, ktorym bedziesz odpalac symka, jako pasazer.

Offline Luigi

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Kamera
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Listopada 2006, 15:04:31 »
mi chodzi ze moge sobie chodzic po wagonie w EN57 i mam tą najnowszą wersję chyba (tak tora była na stronie głownej w latkach)