Autor Wątek:  problem z quarkmce-eaosy  (Przeczytany 2583 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karbo

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
problem z quarkmce-eaosy
« dnia: 23 Października 2006, 18:10:15 »
Witam!!! Mam problem z załadowaniem tej scenerii , praktycznie na samym końcu ładowania wyskakuje informacja nast. treści "unrecognized command : 0 " po czym symulator się wyłącza . Jeśli ktoś wie co jest tego przyczyną to proszę o pomoc. Mój sprzęt raczej zaspokaja potrzeby "maszyny " i mam ściągnięte i rozpakowane dodatki dostępne na tej stronie. Z góry dzięki za pomoc.

Offline PEKAP

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
problem z quarkmce-eaosy
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Października 2006, 18:38:04 »
Czy nie modyfikowałeś w żaden sposób tej scenerii?
-//-

Offline defiler

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
problem z quarkmce-eaosy
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Października 2006, 22:23:56 »
" 0 " jest w niewlasciwym miejscu i dlatego Ci wywala.

albo gdzies brakuje spacji, albo jest cos wykasowane albo... jest wiele mozliwosci... trzeba przeanalizowac zawartosc *.SCN

Pzdr

Offline karbo

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
problem z quarkmce-eaosy
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Października 2006, 17:53:22 »
Wcześniej wyskakiwało jeszcze "cannot load file : pm 1301 " ale znalazłem w pliku scn przy jednym z pociągów występujących w scenerii taki fragment ,wykasowałem go i przekopiowałem z innej scenerii która chodziła podobny pociąg i komunikat przestał się pojawiać . Ale ten "unrecogized command : 0 " pojawiał się dalej . Przeanalizuję jeszcze plik scn i poszukam "podejrzanych " miejsc tak jak zalecił kolega w drugim odzewie . Jeśli przypadkiem przyjdzie jeszcze komuś coś do głowy to proszę niech napisze. Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam
Karbo

Offline karbo

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
problem z quarkmce-eaosy
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Października 2006, 17:01:27 »
Już wszystko ok . Znalazłem błąd w pliku scn . Odpaliła sie bez problemu.Dzięki za pomoc. pozdr.