Autor Wątek:  EU07-485 - bug  (Przeczytany 3882 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartek

  • Wiadomości: 378
  • MaSzyna Team Member since 2003
    • Zobacz profil
    • http://republika.pl/gliniecki
  • Otrzymane polubienia: 5
EU07-485 - bug
« dnia: 23 Listopada 2003, 17:12:26 »
Donos:

Jechałem trasę EU07-485 z Koniewic do Wielkiego Kaca. Pierwsza rzecz: w Dejawach Kopalni ET41 mało na mnie nie najechała.

Po przyjeździe do Wielkego Kaca skład jest kierowany na boczny tor. Stanąłem sobie tam, odczepiłem loka i postanowiłem pokręcić się po stacji. Przyjechała ET41 i została skierowana na tor, na którym stał przyprowadzony przeze mnie skład osobowy.

Co dziwne, wjeżdżając na bocznicę skład towarowy prowadzony przez ET41 zaczął się rozpadać - tak jakby puszczały sprzęgi. Na końcu, co wyglądało już groteskowo, rozpadła się sama ET41 na dwa człony. Jeden z nich zaczał popychać przyprowadzone przeze mnie wagony osobowe.

To byłem ja, Jarząbek :)
Pozdrawiam z Gdyni Wielkiego Kacka,
Bartek

Offline marekG

  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
EU07-485 - bug
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Listopada 2003, 17:18:59 »
W zasadzie wszystko to co opisałeś dzieje się już od dawna, nie jest sprawką ostatniego update'a. Ale tego rozpadania sie towarówki jeszcze nie widziałem :)
Pozdrowionka papa,patyki w gorze obydwa

MarcinSi

  • Gość
EU07-485 - bug
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Listopada 2003, 20:15:38 »
To normalka.
A wszystko przez to że ET41 jedzie jak na towarowy za szybko. Towarowe z prętkościa ok 100 km/h faktycznie spotyka się tylko na CMK. W symku w tej sprawie jest słaby realizm jeśli chodzi o ET41 (w przeciwieństwie do ET22).
Dam ci radę przerób sobie plik z trasą zamieniając ET41 z ET22 i już nigdy nie będziesz miał tego problemu. ( ja tak zrobiłem )