Autor Wątek:  Pozbierac paczki na jednej stronce  (Przeczytany 6085 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline emo2047

  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
    • http://www.eu07-addons.dl.pl/
  • Otrzymane polubienia: 0
Pozbierac paczki na jednej stronce
« dnia: 15 Października 2006, 21:20:17 »
Witam, wpadlem na pomysl aby zbierac wszystkie nieoficjalne dodatki w jedno miejsce. Nie wiem tylko co na to autorzy plikow. Wogole potrzebna mi jakakolwiek opinia czy to ma sens.
Potrzebny mi takze jakis szablon bo obecna strone zrobilem "na sztuke"
Pozdrawiam
Tu znajdziesz paczkę Defilera oraz dodatki do maszyny http://www.eu07-addons.dl.pl/

Offline gregory06

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Pozbierac paczki na jednej stronce
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Listopada 2006, 20:03:28 »
Nie wiem jak komu ale mnie się ten pomysł podoba bo mam dostęp do internetu dość niedawno i bardzo dużo linków do plików jest już nieaktualnych. Dlatego też odrazu jestem na twojej stronie :)

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Pozbierac paczki na jednej stronce
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Listopada 2006, 21:28:08 »
Cała paczka jest w dziale na warsztacie. Tam jest wszystko i już nie raz otym pisano.
Emo ile pożyje Twoja strona?
Chcesz to ją zrób. Nie widzę powodu Ci bronić ale też nie widzę powodu do zachwytu i poparcia.
Jeżeli coś nam jest potrzebne to szeroko dostępny FTP. Tylko że Ty tego nie zrobisz. Każdy autor lokowałby tam swoją pracę i byłaby dostępna dla wszystki chcących.
Na ostatek powiem: nie poruszaj więcej tgo tematu, tym bardziej że robisz to w różnych wątkach. Po pierwsze nie jesteś pierwszy z takim pomysłem a do tej pory nikt tego nie uczynił. Po drugie to strona EU07.pl jest najbardziej odpowiednią stroną dla symulatora więc po co tworzyć inne.
Po trzecie jest bardzo szybki serwer i link za który serdecznie dziękujemy koledze. Zawsze chętnie umieszczę tam wszystko co dotyczy symka. Sciąga się z tamtąd do 2Mbit/s. Masz coś lepszego do zaoferowania?
Po czwarte siła symka tkwi  jeszcze w tym, że serwer czy link może zniknąć a najważniesze, że jesteśmy my. Dysponujemy wszystkim co potrzeba i przynajmniej ja zawsze udostępnie to co mam i ktoś o to poprosi.
Żeby nie mnożyć postów Niżej jest propozycja kolegi @laczora i to co napisałem dotyczy też jego propozycji.
Napiszę jeszcze że rozpowszechnianie symka nie jest zabronione i nie wymaga zgody autorów. Wynika to z licencji dla programu. Oczywiście nie wolno tego robić za pieniązki.

Offline emo2047

  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
    • http://www.eu07-addons.dl.pl/
  • Otrzymane polubienia: 0
Pozbierac paczki na jednej stronce
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Listopada 2006, 22:04:17 »
Z całym szacunkiem Krzysiek626, świetnie że masz ten serwer, też chciałbym mieć taki :).  Jak możesz to obadaj moją ostatnia paczkę i jak jest ok to wrzuć na swój serw. Jest tam troche plików które pojawiły się po paczce "Defilera". Posty sie mnożą bo "szukajka" nie działa. Ludzie poprostu pytają o to i o tamto bo ciężko to znaleźć więc ... przestań jeczeć! Pozdrawiam!
Tu znajdziesz paczkę Defilera oraz dodatki do maszyny http://www.eu07-addons.dl.pl/

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Pozbierac paczki na jednej stronce
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Listopada 2006, 22:30:45 »
To nie ja mam. Ja dysponuję pewną ilością. Za ten serwer należy podziękować koledze @adamq. Linki na uploadach żyją srednio
2 do 4 tyg. więc pytania o materiały zawsze będą. Jeśli autorzy dodatków będą mieli ochotę zawsze mogę tam coś wrzucić. Paczka całościowa leży tam cały czas. Inne dodatki mogą się pojawiać okresowo.
Pisałem też o innych powodach, które przmilczałeś. Nie jęczę, mało tego fajnie że też dysponujesz miejscem na którym leżą inne dodatki do symulatora. Proponuje daj link do spisu rzeczy w swoim podpisie. Będzie widoczny. Na pytania o dodatki zawsze możesz podać sznurek do swojej paczuszki. Lub do mojej w zależności co komu potrzeba.

Offline defiler

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Pozbierac paczki na jednej stronce
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Listopada 2006, 15:50:14 »
Ja powiem tak. Umieszczenie wszystkich dodatkow do symka mija sie z celem. Po co to robic ? Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawe z faktu, ze na exeku 664KB, pojawia sie w tych dodatkach duuuzo bledow, trzeba je eliminowac. To jednak pochlania naprawde mase czasu. Jak napisal Krzysiek, jest paczka, dzialajaca sprawnie, z wieloma zaimplementowanymi dodatkami w dziale "Na Warsztacie". Enjoy !

Pzdr

EDIT: Wyzej mowa oczywiscie o dodatkach w postaci scenerii. Tabor to inna bajka.