Autor Wątek:  Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...  (Przeczytany 8399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« dnia: 03 Sierpnia 2006, 17:51:38 »
Witam.
Wczoraj przeinstalowałem system z Windows XP SP2, na SP1 bo już tamta wydajność mnie tak w****... Odpalam symka, wrzucam na full screen w roz. 800x600 i uwaga! Skok o 60 FPS!! Pełen radości, prawie o 12 w nocy wszystkich obudziłem, chcę włączyć sobie Moczniki albo Quarka i .... Wczytuje kabinę, ale później się wywala... Włączam inną trasę (Manewrowo z Z1!!) i włącza się. Później pokombinowałem trochę ze składami w Mocznikach, to samo. Odpalam to samo Manewrowo i tym razem nie działa. :/ Może ktoś powiedzieć co tam takiego jest że się wywala, bo już próbowałem wszystkiego (wywaliłem sgs, Z1) i dalej to samo. Aktualnie ma kompie gdzie mam symka, nie mam internetu (przerzucam neo 256 na 512 (29 zł :P)) więc nie mogę podesłać składów, ale mogę powiedzieć jakie wagony mniej więcej tam są. Przeszukałem tematy na temat tego exe ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie... wątpie aby to coś było z AI.
Bardzo proszę o pilną odpowiedź.

EDIT: (18:57, 06-08-03)
Poniższe posty przeszły moje najśmielsze oczekiwania... :/ Z góry przepraszam użytkowników za to co tu się działo...

Offline Profeta

  • Wiadomości: 632
  • CM Czechowice-Dziedzice
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta/
  • Otrzymane polubienia: 1
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Sierpnia 2006, 18:11:56 »
Witam!
Z tego co wiem to nie wiadomo dlaczego to exe się wysypuje. Ja miałem taką sytuację, że na jednym komputerze identyczne scn działało, a na drugim się sypało. Pozostaje mieć nadzieję, że ktoś do tego dojdzie. To ważne bo na tym exe o ile się nie mylę opiera się st44.exe, czyli przyszły spalinowy symek, a także exe queuedaEU. Jak ktoś ma czas to niech szuka tego błedu... może w końcu się uda.
Pozdrawiam!
Ps. już w tym temacie usiłowano to wyjaśnić:
http://eu07.pl/forum/viewtopic.php?t=4306
EP05 (100%), EU05 (100%), Projekt 201E (100%), Kabina SU46/SP47 (100%), Kabina 4E (100%), 104E (100%), Traxx F140MS (100%), Eurosprinter ES64F4 (80%).
www.my.opera.com/akvin-profeta

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Sierpnia 2006, 18:18:33 »
Jeżeli chodzi o 674k, to Krzysiek626 doszedł do tego i wiem co należy zrobić aby było ok., ale nie upoważnił mnie do udzielenia tej informacji. Napisz do niego PW, ale on gdzieś wyjechał :). Patowa sytuacja. Wiem również od niego, że jest duży wzrost fps na tym exe.

Jeżeli chodzi o exe 664 to Krzysiek626 walczył z tym również i to mogę już powiedzieć, że powodem wysypywania (on miał problem niewidocznego muru) były stery do karty graficznej.

Pozdrawiam
Mariusz

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Sierpnia 2006, 18:24:46 »
Cytat: "Mariusz1970"
Jeżeli chodzi o 674k, to Krzysiek626 doszedł do tego i wiem co należy zrobić aby było ok., ale nie upoważnił mnie do udzielenia tej informacji. Napisz do niego PW, ale on gdzieś wyjechał :). Patowa sytuacja. Wiem również od niego, że jest duży wzrost fps na tym exe.


Nie upoważnił Cię... aha... no super... Nie ma sprawy. Tylko potem nie drzyjcie się, że inni wszystko powinni udostępniać dla ogółu... Jak to Grand napisał: Twórzcie trasy i cieszcie się nimi sami... Chyba już wiem co miał na myśli, oprucz krytyki szczegółów...

w/o regards...

Edit:

Widzę że szybko doszedłeś do swojego błędu i już zedytowałeś posta...

Edit2:

Ehhh... mi chodzi o 674... :/ Nie rozumiem Cię... "Nie upoważnił..."

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Sierpnia 2006, 18:28:38 »
Nie ma tam żadnego błędu. Napisałem o 2 różnych exe.
Ponadto podpowiedziałem Tobie to co mogłem zrobić więc przeproś. Mogłem zamilknąć i nic nie pisać.

Pozdrawiam
Mariusz

Edit: Jak trochę pomyślisz to zrozumiesz o co chodzi.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Sierpnia 2006, 18:33:13 »
Dziękuje Ci za to że poinformowałeś mnie że Krzysiek626 doszedł do tego. OK, ale denerwuje mnie takie coś że: "nie upoważnił mnie". On to trzyma na specjalną okazję? Może z tym exe, devsi mogli też czekać w nieskończość. Domyślam się o co tu biega.

Cytuj
więc przeproś.

To jakiś rozkaz? Rzeczywiście mogłeś nie pisać, lub napisać to inaczej, bo jestem trochę rozgoryczony tym exe, a Ty jeszcze dolałeś oliwy do ognia, może trochę nieświadomie ale OK.
Przepraszam.

Jeżeli dalej masz coś ze mną do wyjaśnienia, to pisz na PW, bo tutaj tylko zaśmiecamy forum.

EDIT:
Cytuj
jak pomyślisz to zrozumiesz o co chodzi.

?? PW please.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Sierpnia 2006, 18:36:49 »
Jakiej oliwy????

Masz problem, napisałeś najnowsze exe, czyli 674k jest najnowszym. Na ile mogłem to pomogłem. Postaw się w mojej sytuacji. Udzieliłem Ci info do kogo masz się zwrócić.
Proszę bardzo jak Twoim zdaniem powienem napisać, że wiem, tylko nie mogę powiedzieć, jak również wiem kto może udzielić Ci tej informacji.
Ponadto im więcej ludzi będzie ze sobą współpracowało na PW tym lepiej, a wiem coś o tym.

Pozdrawiam
Mariusz

Offline Profeta

  • Wiadomości: 632
  • CM Czechowice-Dziedzice
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta/
  • Otrzymane polubienia: 1
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Sierpnia 2006, 18:39:59 »
A ja mam takie pytanie dlaczego Krzysiek zabronił udzielenia tej, moim zdaniem, bardzo dla wszystkich ważnej informacji? No i dlaczego sam nam tego nie przekazał jeśli to odkrył? Rozumiem, że chodzi tutaj o kwestie związane ze starownikami, kartą graficzną itd.
Pozdrawiam!
EP05 (100%), EU05 (100%), Projekt 201E (100%), Kabina SU46/SP47 (100%), Kabina 4E (100%), 104E (100%), Traxx F140MS (100%), Eurosprinter ES64F4 (80%).
www.my.opera.com/akvin-profeta

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Sierpnia 2006, 18:41:55 »
Profeta nie wiem.

Pozdrawiam
Mariusz

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Sierpnia 2006, 18:42:58 »
Cytuj
Jakiej oliwy????
Jest takie powiedzenie "dolewać oliwy do ognia..."


Cytat: "Profeta"
A ja mam takie pytanie dlaczego Krzysiek zabronił udzielenia tej, moim zdaniem, bardzo dla wszystkich ważnej informacji?

Cały czas o to mi chodzi. Mariusz mógł to napisać i powiedzieć że wszystkie gratsy należą się Krzyśkowi.


EDIT DO NIŻEJ NAPISANEGO POSTA:
"przepraszam ale co chooozzziiii???"

Nie będe nic mówił. Może uważasz że zrobienie Paczki (cał)ościowej, większej ilości postów, lub starszego wieku, pozwala Ci tak pisać. Nie myśl że jestem w sprawie symka zielony... Nie wiem co takiego nie zrozumiałego jest w tym co napisałem... A tak pisać to możesz sobie w odpowiedziach jakiegoś trolla.

To jest naprawde śmieszne, a potem się dziwicie że każdy wszystko skrzętnie ukrywa i nikomu nie daje. Bo sami to robicie... Ja sobie mogę jeździć na innych trasach. Widzę że dalsza dyskusja nie ma sensu.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Sierpnia 2006, 18:50:57 »
No jest takie powiedzenie i znam je i wiem o co w nim chodzi, natomiast nie zrozumiałeś pytania: "Jakiej oliwy????"

Cytuj
Mariusz mógł to napisać i powiedzieć że wszystkie gratsy należą się Krzyśkowi.


przepraszam ale o co chozzzziiiii??

Pozdrawiam
Mariusz

Dodano po 4 minutach:

 Český_Krtek po:
1)Źle zadane pytanie w temacie o najnowszym exe, bo najnowsze to 674 k, a chodzi Ci o 664 k
2)Poinformaowałem Cię do kogo masz się zgłosić o 674 k
3)Poinformaowałem Cię co jest przyczyną wysypywnia na 664k
4)Koniec tematu

Offline zygmunt

  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Sierpnia 2006, 18:51:13 »
Chodzi o to, że mogłeś powiedzieć jakie jest rozwiązanie i podkreślić, że wymyślił to Krzysiek. W każdym razie ja się nie czepiam, bo postąpiłes wg. własnego uznania. A Wy zamiast prowadzić żmudną dyskusję, moglibyście wysłać PW do Krzyśka i zapytać Go o to. Za ten czas co czytałem Wasze posty, sam to zrobiłem :)

Offline Nowicjusz26

  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Sierpnia 2006, 18:51:41 »
Cześć chłopaki.Przepraszam że się wtrącam do tej zacnej dyskusji,ale o jakie exe chodzi?W Devs nie pojawiło sie nowe - z aktualnego czasu. Mówic do mnie, mówić!Ja też chcę 60fps:D ja tież chcie sie pobawić niowym exie:D
Nowicjusz

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Sierpnia 2006, 18:56:06 »
Cytat: "Mariusz1970"

1)Źle zadane pytanie w temacie o najnowszym exe, bo najnowsze to 674 k, a chodzi Ci o 664 k


To jakiś żart? Eee... powiedz mi, wg czego wywnioskowałeś że chodzi mi o 664? NON STOP MÓWIE ŻE CHODZ I NAJNOWSZE! Nie rób ze mnie idioty... Tego naprawdę nie lubię.

Cytuj
A Wy zamiast prowadzić żmudną dyskusję, moglibyście wysłać PW do Krzyśka i zapytać Go o to. Za ten czas co czytałem Wasze posty, sam to zrobiłem :)


Nie zdziw się jak dostaniesz odpowiedź za tydzień czasu, bo jak Mariusz powiedział - Krzysiek wyjechał na wakacje.

Cytuj
Mówic do mnie, mówić!Ja też chcę 60fps:D

Niee... nie zostałem do tego upoważniony!! Napisz PW do.... mnie :)

A tak teraz na poważnie: już powiedziałem że trzeba odpalić w pełnym ekranie. 60 to akurat na moim sprzęcie...

Offline Profeta

  • Wiadomości: 632
  • CM Czechowice-Dziedzice
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta/
  • Otrzymane polubienia: 1
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Sierpnia 2006, 18:59:50 »
Krzysiek informował o tym nawet na forum:
http://eu07.pl/forum/viewtopic.php?t=4302
Jednakże nie powiedział dlaczego. A dlaczego nie powiedział dlaczego? Nie nam gdybać.
Pozdrawiam!
EP05 (100%), EU05 (100%), Projekt 201E (100%), Kabina SU46/SP47 (100%), Kabina 4E (100%), 104E (100%), Traxx F140MS (100%), Eurosprinter ES64F4 (80%).
www.my.opera.com/akvin-profeta

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Sierpnia 2006, 19:00:30 »
Krtek wkurzasz minie, przcież napisałem, że Krzysiek626 rozwiązał ten problem i jeszcze na dodatek mnie o tym poinformował. Nic tu nie ma wiek, ilość postów czy paczka. Po tym właśnie rozpoznaje trolla, że pisze nie na temat.
Więc ostatni raz napiszę:
Sytuacja taka:
Krzysiek rozwiązał problem exe674, ale nie kazał mi się chwalić. Napisałem na forum tak, aby skłonić go do upublicznienia tej wiadomości.
W ogóle widzę, że z tego zrobiła się afera, masz do mnie o to pretensje, a z drugiej strony pretensje może mieć do mnie Krzysiek, że o tym w ogóle wspomniałem.
Ostatni raz tak zrobiłem, bo widzę, że niektórzy.......
Pozdrawiam
Mariusz

Było gdzieś zdanie, że chodzi Ci o 664, teraz go nie widzę. Zedytowałeś jakiegoś posta pewno i to bardzo nieładnie.

Offline zygmunt

  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Sierpnia 2006, 19:08:12 »
Cytat: "Český_Krtek"


Nie zdziw się jak dostaniesz odpowiedź za tydzień czasu, bo jak Mariusz powiedział - Krzysiek wyjechał na wakacje.



I tak też teraz wyjeżdżam, więc nawet gdybym dostał tę odpowiedź za dwa tygodnie, to cieszyłbym się z tego, że w ogóle ją dostałem, a nie narzekał "co tak długo" :P Dla mnie liczy sie ostateczne rozwiązanie problemu, nawet jesli wymaga to cierrpliwości. Przecież lepiej poczekać i coś naprawić, niż męczyć się kłócić, narzekać i nie uzyskać efektu. Ponawiam propozycję napisania bezpośrednio do Krzyśka, bo jedynie tak możemy osiągnąć pożądnay efekt, czyli rozwiązanie problemu z exe. oczywiście pod warunkiem, iż Krzysiek będzie na tyle miły, aby się tym z nami podzielić ;]

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Sierpnia 2006, 19:11:53 »
Cytuj
Było gdzieś zdanie, że chodzi Ci o 664, tera

Weź człowieku... nie wk*****j mnie... jeszcze potrafie rozróżnić wielkość w kb... Wg śmieszny jesteś, próbując wpisać mi jakąś winę...
Jakbyś chciał wiedzieć, nie edytowałem żadnych linijek, tylko jeżeli już to dopisywałem. Nie wiem czy Admini mają taką możliwość - mogą to sprawdzić.

Cytuj
Po tym właśnie rozpoznaje trolla, że pisze nie na temat.

Ach... no tak... ja jestem trollem... ok... np.

Co do wypowidzi Zygmunta:
Ja niestety nie mam tyle czasu... Od września nie będe miał czasu na zabawy z symkiem... będzie mi się rzucał egzamin i trzeba będzie kuć... może nikt nie uwierzy, ale tak to już będzie... :/

Do admina/moda: proszę o wydzielenie postów z tąd, i przyznanie ostrzeżenia jeżeli coś uznasz nie tak...

Pozdrawiam

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Sierpnia 2006, 19:12:41 »
Cytuj
Niee... nie zostałem do tego upoważniony!! Napisz PW do.... mnie :)


Taki mądry jesteś chłopaczku, to proszę Cię podzielel się na forum modelami Barta, prawie pewne, że je posiadasz, albo wrzuć na forum trasę Myślenice.
Podobna sytuacja nie!

Pozdrawiam
Mariusz

Dobra może się przejżałem co do 674, a 664.
Tak w zasadzie o co ci chodzi, o co do k... nędzy o co masz do mnie pretensje, o to,że pinformowałem Cię, kto może Tobie pomóc.
A jak piszesz o wieku i takich tam, to sam wiesz, że to jest trollowanie.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Sierpnia 2006, 19:15:05 »
Tak mam. No i co? Tylko że ja się o nie nie prosiłem... Jak już napisałeś na OT piszą tylko trolle. Chłopaczku? No to jednak wiek gra u Ciebie zasadniczą rolę...

EDIT:
Kurde po co ja odpisuje... nie karmić trolla.. ostatnia wypowiedź nie na temat... nie dam się...

EDIT już naprawdę ostatni!:
Powiedz mi jeszcze jak się mają modele czy trasy, do okazania komuś pomocy do czegoś, co zostało upublicznione...

Offline Żuk

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1085
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Sierpnia 2006, 19:25:51 »
NIe zachowujcie sie jak na polskiej sali sejmowej:D Powinniśmy sie szanowac Panowie a nie jechac na siebie jeden przez drugiego. Odrobina szacunku nigdy nie zaszkodzi i nie ma znaczenia czy jest to 15nastolatek czy 40dziesto latek traktujmy sie rowno a o wiele wiecej uda nam sie osiagnac.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Sierpnia 2006, 19:27:08 »
Mam to gdzieś czy się dasz czy nie.......
 
Cytuj
Niee... nie zostałem do tego upoważniony!! Napisz PW do.... mnie :)


Nie widzisz związku, no to Ci powiem, że tym postem próbowałeś ośmieszyć mój wcześniejszy post:
 
Cytuj
Jeżeli chodzi o 674k, to Krzysiek626 doszedł do tego i wiem co należy zrobić aby było ok., ale nie upoważnił mnie do udzielenia tej informacji. Napisz do niego PW, ale on gdzieś wyjechał :). Patowa sytuacja. Wiem również od niego, że jest duży wzrost fps na tym exe.


Wtedy ja napisałem:

Cytuj
Taki mądry jesteś chłopaczku, to proszę Cię podzielel się na forum modelami Barta, prawie pewne, że je posiadasz, albo wrzuć na forum trasę Myślenice.
Podobna sytuacja nie!


Nie ma co prawda związku z exe, ale ma związek z zaistniałą sytuacją.
Trollem dla mnie zostałeś w momencie napisania:

Cytuj
Może uważasz że zrobienie Paczki (cał)ościowej, większej ilości postów, lub starszego wieku, pozwala Ci tak pisać.

Bo tego zupełnie nie da się wytłumaczyć.
Widać, że nic nie dotarło do Ciebie w jakiej byłem sytacji i byłem na tyle naiwny, aby próbować Tobie pomóc. Trzeba wyjątkowo złej woli, aby dziwić się dlaczego napisałem tak w pierwszym poście. Pierwszy i ostatni raz próbowałem Tobie pomóc.

Offline Szymon

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Sierpnia 2006, 19:29:31 »
Ej ..co to ma znaczyć..co to za kłótnie na forum,co wogóle tu sie wyrabia kurzce czy nad tym forum ktoś panuje??
Coraz wiekszy bałagan na tym forum sie robi.
Takie sprawy to sie na PW załatwia a nie na forum ,czy wy czytaliscie regulamin??
Postęp prac nad trasą------>80%-prace skoncentrowane na lokomotywie 401Da,więcej czytaj w dziale "Tabor"
--------------------------------------------------
Jesli uważasz ze ci pomogłem ,to możesz odwdzięczyć mi się za to plusikiem:)

Offline Profeta

  • Wiadomości: 632
  • CM Czechowice-Dziedzice
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta/
  • Otrzymane polubienia: 1
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Sierpnia 2006, 19:32:48 »
Sprawa jest prosta. Mariusz dał słowo, że nie wyjawi tej "tajemnicy" i należy to uszanować. Krzysiek wróci z wczasów to nam wyjawi ten sekret i koniec. Ewentualnie do tego czasu można dojść do tego samego do czego doszedł Krzysiek i roziązać ten problem samemu.
Pozdrawiam i życzę mniejszych emocji!
EP05 (100%), EU05 (100%), Projekt 201E (100%), Kabina SU46/SP47 (100%), Kabina 4E (100%), 104E (100%), Traxx F140MS (100%), Eurosprinter ES64F4 (80%).
www.my.opera.com/akvin-profeta

Offline Szymon

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #24 dnia: 03 Sierpnia 2006, 19:35:40 »
Cytat: "Profeta"
Sprawa jest prosta. Mariusz dał słowo, że nie wyjawi tej "tajemnicy" i należy to uszanować. Krzysiek wróci z wczasów to nam wyjawi ten sekret i koniec. Ewentualnie do tego czasu można dojść do tego samego do czego doszedł Krzysiek i roziązać ten problem samemu.
Pozdrawiam i życzę mniejszych emocji!


Ja Ciebie rozumiem ale po jasną cholere wywlekają takie dup[erele na forum???
No sory
Postęp prac nad trasą------>80%-prace skoncentrowane na lokomotywie 401Da,więcej czytaj w dziale "Tabor"
--------------------------------------------------
Jesli uważasz ze ci pomogłem ,to możesz odwdzięczyć mi się za to plusikiem:)

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Sierpnia 2006, 19:35:42 »
A bo Szymon, próbuje pomóc i na ile mogłem to pomogłem a tu zjobki. Gdyby Kretek był kobietą pomyślabym sobie, że ma te dni, ale jest facetem i sam nie wiem co mu jest.

Pozdrawiam
Mariusz

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Sierpnia 2006, 19:37:41 »
Ja już sam nie wiem co się ze mną dzieje... jestem strasznie wybuchowy... napiszę coś jutro... jak się prześpię... osobiście zawieszam działalność na forum... do czasu odwołania...

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #27 dnia: 03 Sierpnia 2006, 19:53:14 »
To na drugi raz nie wyładowuj swoich emocji na forum. Masz rodzinę, to na nie się wyładowuj. Bardzo nie lubię ludzi, którzy swój zły humor rozładowują na Bogu ducha winnych ludzi. Traktuj innych tak jak sam chciałbyś być traktowanym. Pamiętaj o tym, że ja też mam gębę nie od parady i uparty jestem.
Mam nadzieję, że już to się nie powtórzy.

Pozdrawiam
Mariusz

Ej Panowie, może trochę spokoniej? Pojawiają się epitety typu "troll" i inne, ku niczemu dobremu to nie prowadzi. Może pora odejść od komputera i pójść na spacer/rower/na piwo/cokolwiek żeby się odebrać od forumowej codzienności?
Andrzej.

andrev1989

  • Gość
Nowe exe (najnowsze w Devs) - Loteria z wywalaniem...
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Sierpnia 2006, 20:05:36 »
Och w końcu skończyliście tę durną rozmowę, chciałem znaleźć odpowiedź na te pytanie, a co znalazłem? Wywody dwóch użytkowników, kto ma rację, kto jest trollem, a kto nie. Wiece kto jest trollem? Obaj, bo cały temat przez Wasze wywody, posunął się za daleko o kilkanaście postów...
Mam nadzieję, że się nie obrazicie i rozważycie tą kwestię na spokojnie. Jestem tylko ciekaw, gdzie są adminowie i moderzy, bo ostatnimi czasy na forum niezły burdel...

W zasadzie niewiele wnosi na forum, przesuwam.
Andrzej.