Autor Wątek:  Wydzielone z "trasy manewrowej"  (Przeczytany 1942 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline glog

  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
    • http://www.mkwojciech.republika.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z "trasy manewrowej"
« dnia: 02 Sierpnia 2006, 14:34:10 »
mam nadzieje że kiedyś się tą trasą przejade bo fajnie sie zapowiada (realne są najlepsze)

Offline Dolmio89

  • Wiadomości: 1185
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Wydzielone z "trasy manewrowej"
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sierpnia 2006, 14:43:53 »
DN jesteś czy co? Ostatni post był w połowie maja, jak masz sprawe do autora to pisz mu na priv. Coś czuje, że u ciebie nie skończy się na 2 ostrzeżeniach. Przez takich ludzi na tym forum panuje bałagan, proponuje modom zamykanie tematów nieaktywnych powiedzmy przez 3 miechy, bo inaczej już niedługo nic nie da się w tym śmietniku znaleźć.

Offline glog

  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
    • http://www.mkwojciech.republika.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z "trasy manewrowej"
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Sierpnia 2006, 14:58:09 »
wiem że ten temat ddawno sie skończył dlatego napisałem aby ktoś coś robił bo by była fajna mapa

1) Nie pisz postów wyrażających tylko Twoje poparcie jakiegoś pomysłu lub czyjegokolwiek dzieła. Jeśli nie masz nic więcej konkretnego do powiedzenia - nic nie pisz.
2) Nie odpowiadaj bez potrzeby w wątkach w których ostatnia odpowiedź pojawiła się ponad 2 miesiące temu.

Na razie.

Andrzej.

andrev1989

  • Gość
Wydzielone z "trasy manewrowej"
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Sierpnia 2006, 15:01:41 »
Cytat: "Dolmio89"
DN jesteś czy co? Ostatni post był w połowie maja, jak masz sprawe do autora to pisz mu na priv. Coś czuje, że u ciebie nie skończy się na 2 ostrzeżeniach. Przez takich ludzi na tym forum panuje bałagan, proponuje modom zamykanie tematów nieaktywnych powiedzmy przez 3 miechy, bo inaczej już niedługo nic nie da się w tym śmietniku znaleźć.


Dlaczego mają zamykać np. ten temat. Autor przecież cały czas prowadzi prace nad scenerią, przynajmniej tak mi się wydaję. tutaj chodzi, żeby nie pisać w wątkach takich przez użytkowników. Autor niech pisze, bo przecież chce dawać nowości i nowinki o trasie.