Autor Wątek:  Coś Ucichł Temat Nowej Wersji  (Przeczytany 6048 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline toudi24

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Coś Ucichł Temat Nowej Wersji
« dnia: 25 Lipca 2006, 04:20:47 »
Chłopaki czy jest szansa że w najbliższym czasie zobaczymy jakąś bete nowej wersji symka ?? Bo szczerze mówiąc patrzenie na fotki mi się znudziło a zaboli mnie bardzo jeżeli za 2-3 miesiące wyjdzie upragniona wersja która będzie cieła gorzej niż pierwsza (chodź sprzęt mam dobry). Please dajcie jakąś bete do downloadu chodźby z samą 07 i jedną trasą.


______________
Pozdrawiam,
Pozdrawiam, Toudi

Offline Lizard

  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Coś Ucichł Temat Nowej Wersji
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Lipca 2006, 05:58:09 »
"Patrzenie na fotki mi się znudziło" czyli "Już bym chciał pograć więc dajcie mi gierkę (symka)"

Myślę, że wszyscy bardzo by chcieli już pograć w MaSzynę SPT, ale nikt nie ponagla twórców bo zdajemy sobie sprawę z tego, że stworzenie dopracowanego symulatora wymaga przedewszystkim czasu i mnóstwa cierpliwości Ja osobiście jestem pełen podziwu dla ludzi odpowiedzialnych choćby w najmniejszym stopniu za tworzenie Maszyny czy rzeczy z nią związanych. Zdaję sobie sprawę, że jak przez miesiąc nic nie jest mówione na konkretny temat to nie znaczy od razu, że prace nad tym zostały przerwane. Także polecam po prostu czekać cierpliwie aż twórcy sami coś powiedzą na temat SPT i póki co rozkoszować się grając w MaSzynę 1.

Offline toudi24

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Coś Ucichł Temat Nowej Wersji
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lipca 2006, 13:26:59 »
Zgadzam się jak najbardziej i nikogo nie ponaglam, tylko poprostu chętnie bym jakąś bete zobaczył. Wiadomo że beta jest z błędami także nie oczekuje rewelacji, ale z miłą chęcią bym zobaczył jak to chodzi na kompie i wogule jak wygląda nie na screenach.

___________
Pozdrawiam,
Pozdrawiam, Toudi

Offline Nicolass

  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Coś Ucichł Temat Nowej Wersji
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lipca 2006, 16:47:56 »
Witam witam :) Tak pomyślałem że się odezwę :) Wszystkich niecierpliwych muszę poinformować, poganianianie twórców wywołuje efekty przeciwne do zamierzonych :) Lepiej cierpiwie czekać. Hej!

PS: Ten projekt nowego symka jest już niemal legendarny :-) Pamiętacie? Pierwsze wersje zawsze wychodzą w lutym ;-)
Pozdrawiam, Nicolass

Offline SQT

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 306
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 87
Coś Ucichł Temat Nowej Wersji
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Lipca 2006, 18:10:05 »
autorzy z pewnością niechcą wydawać byle czego w pośpiechu. Jak będą długo robić to z pewnością symek będzie świetny. :)

Offline bve2

  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
    • http://www.admineu07.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 33
Coś Ucichł Temat Nowej Wersji
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Lipca 2006, 16:50:17 »
Ale juz mozna pojezdzic! Tyle ze to nic ciekawego nie jest , ot sama eu07 i trasa w postaci koleczka....wystarczy przeszukac forum ,ja sam chyba ze 2 razy podawalem linka do kodu.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Coś Ucichł Temat Nowej Wersji
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Lipca 2006, 17:02:32 »
Hmm... a ja mam wersję NEBULI(I? - ort.?) gdzie jest zwrotnica, długi prosty tor, most, a prędkość dajemy cyferkami. : ]

Offline nbmx

  • Administrator
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Coś Ucichł Temat Nowej Wersji
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Lipca 2006, 20:17:06 »
No to masz pierwsza stara wersje i chyba jedyna jaka byla publiczna ale to jeszcze jako nebula sie nazywalo ;)
SPT to juz co innego ;)

W taki upał to sie nic niechce robic tym bardziej przy kompie siedziec.
Czekajcie cierpliwie :)
Łukasz "NBMX" Kirchner SQ3NMU
kmps.org.pl kmk.poznan.pl ieee.org
ED78;EN57,EN57AL,EN57ALc/d,EN57FPS,ED72Ac;EN96A; SA135,SA139,VT614,DH2;Traxx:145,185,186,187,483,594;SiemensMS;AlstomBB36000;Ebicab;Mirel;Indusi;Mesa;SHP;KnorrBR1-3

Offline defiler

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Coś Ucichł Temat Nowej Wersji
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Lipca 2006, 22:01:16 »
Czekamy, czekamy i to baardzo :)