Autor Wątek:  Wydzielone z MON  (Przeczytany 2058 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grand

  • Wiadomości: 382
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z MON
« dnia: 27 Lipca 2006, 21:36:39 »
Tak moze z innej beczki. Niedlugo caly debilizm na woodstock jedzie, ciekawe ile w tym roku zdemoluja wagonow :] Moze PKP uzbiera na naprawe z kasy ich biletow :P
A moze ten caly OWSIK placi cos PKP za dowoz tego barachla.
/ \  / \  / \

Offline Dolmio89

  • Wiadomości: 1185
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Wydzielone z MON
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lipca 2006, 21:38:25 »
Ciekawe ile % z tego debilizmu kupuje bilety, a ile jedzie bez....

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone z MON
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Lipca 2006, 21:40:32 »
Cytat: "Dolmio89"
Ciekawe ile % z tego debilizmu kupuje bilety, a ile jedzie bez....


W Białymstoku w pobliże pociągu (do niego też) nie dostał się nikt bez biletu. Bilety były sprawdzane przy wejściu na peron.

Grand - trochę szacunku dla człowieka, który zrobił więcej dobrego niż wszyscy politycy razem wzięci. Plączę się trochę po szpitalach i wierz mi, pełno jest tam sprzętu z logo WOŚP.

Offline Grand

  • Wiadomości: 382
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z MON
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Lipca 2006, 21:51:24 »
Cytat: "|andy|"
Cytat: "Dolmio89"
Ciekawe ile % z tego debilizmu kupuje bilety, a ile jedzie bez....


W Białymstoku w pobliże pociągu (do niego też) nie dostał się nikt bez biletu. Bilety były sprawdzane przy wejściu na peron.

Grand - trochę szacunku dla człowieka, który zrobił więcej dobrego niż wszyscy politycy razem wzięci. Plączę się trochę po szpitalach i wierz mi, pełno jest tam sprzętu z logo WOŚP.


Szacunek raczej nalezy sie ludziom ktorzy pomagaja, ale wlasciwie masz racje, w sumie dzieki niemu ta zbiorka jest mozliwa. Ja mam tylko szczera nadzieje ze on nic dla siebie z tego nie bierze bo on tez swiety nie jest.
/ \  / \  / \

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone z MON
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Lipca 2006, 21:55:29 »
Cytat: "Grand"

Szacunek raczej nalezy sie ludziom ktorzy pomagaja, ale wlasciwie masz racje, w sumie dzieki niemu ta zbiorka jest mozliwa. Ja mam tylko szczera nadzieje ze on nic dla siebie z tego nie bierze bo on tez swiety nie jest.


JAko, że to nie miejsce na takie dyskusję zaraz przeniosę te kilka postów. Chcę tylko powiedzieć, że od kontrolowania Fundacji są odpowiednie służby, które na pewno to robią. Ja tylko widzę ile sprzętu jest na oddziałach z logo Fundacji. I za to mu chwała, że to organizuje pomimo tego, że tyle osób jest mu przeciwnych.
EOT.