Autor Wątek:  "zobacz posty od ostatniej wizyty" Co jest??  (Przeczytany 5839 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tomek

  • Gość
"zobacz posty od ostatniej wizyty" Co jest??
« dnia: 19 Listopada 2003, 18:08:20 »
Witam,  

Mam jeden problem :cry: .  Po zmianie forum ze starego na nowe, funkcja "zobacz posty od ostatniej wizyty" pracowalo tylko raz.  Wczoraj, 18Listopada.  Teraz juz spowrotem jak na starym forum.  Nie moge przycisnac i wyfiltrowac nowe od starego.  Musze znow grzebac i zapamietywac daty i godziny.  Co jest grane.  Druga spraw to musze sie zalogowac dwa razy zebym byl zalogowany.  Dziwne.  Czy ktos ma te same problemy :? ??

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
"zobacz posty od ostatniej wizyty" Co jest??
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Listopada 2003, 18:25:10 »
Cache przegladarki glupieje...
Natomiast co do nowych postow, to dziwne, wszystkim dziala pokazywanie tego co napisano od ostatniej wizyty... Sprawdz moze za pare godzin albo jutro, ok?
Zobaczymy czy bedzie OK...
Pozdrawiam,
Winger

Tomek

  • Gość
"zobacz posty od ostatniej wizyty" Co jest??
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Listopada 2003, 16:30:13 »
Ja nadal nie moge sprawdzic nowych postow.  Nie wiem co jest grane.  Czy ktos moze mi na to odpowiedziec.  Jest wszystko jak mowilem wczesniej i dwa razy musze sie logowac.  

Pozdrawiam

Offline Nicolass

  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
"zobacz posty od ostatniej wizyty" Co jest??
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Listopada 2003, 17:14:22 »
Cytat: "Tomek"
Ja nadal nie moge sprawdzic nowych postow.  Nie wiem co jest grane.  Czy ktos moze mi na to odpowiedziec.  Jest wszystko jak mowilem wczesniej i dwa razy musze sie logowac.  


Może to wina cookies? Ja żeby ta funkcja zaczeła działać poprawnie musiałem dodać stronkę do zaufanych witryn czy jakoś tak. Jak to zrobiłem to wszystko zaczęło działać ok.
Pozdrawiam, Nicolass

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
"zobacz posty od ostatniej wizyty" Co jest??
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Listopada 2003, 18:06:23 »
Dziwne, mi po wejściu na forum działy z nowymi postami mają gif'a pomarańczowego, a te w których nie ma nowych, mają białego. Nie wiem dlaczego wam to nie działa:)

Offline mixer

  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
"zobacz posty od ostatniej wizyty" Co jest??
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Listopada 2003, 23:54:10 »
Cytat: "MatEUzs"
Dziwne, mi po wejściu na forum działy z nowymi postami mają gif'a pomarańczowego, a te w których nie ma nowych, mają białego. Nie wiem dlaczego wam to nie działa:)


Tomek nie pisał o gifach (które notabene już wkrótce będą zupełnie inne) tylko o funkcji sprawdzającej nowe posty od momentu ostatniego wylogowania. Dosyć dziwnie ona działa.

Tomek

  • Gość
"zobacz posty od ostatniej wizyty" Co jest??
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Listopada 2003, 20:07:30 »
Cytuj
Tomek nie pisał o gifach (które notabene już wkrótce będą zupełnie inne) tylko o funkcji sprawdzającej nowe posty od momentu ostatniego wylogowania. Dosyć dziwnie ona działa.


Wlanie, o to mi chodzilo.  I nadal nie moge nic sprawdzic.  Dreczy mnie to bo ten forum teraz dwa razy wolniej sie wczytuje niz ten ostatni, i prawde mowiac nie chce mi sie zapamietywac dat i czasu.  Juz nawet grzebalem w Norton Firewall i nic.  Nie wiem co jest grane, ale zaloze sie ze to jakas durna glupota.  Naprawde czy nikt inny tego problemu nie ma??

Pozdrawiam

Tomek

  • Gość
"zobacz posty od ostatniej wizyty" Co jest??
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Listopada 2003, 20:54:08 »
Ludzie, juz chyba odkrylem co jest grane.  Jak wchodze do discussion board przez strone od symulatora, to nic nie dziala.  Jak wchodze prosto do www.eu07.eu.org/forum to jest wszystko w porzadku.  Czy to tak powinno byc??  Czy to nie powinno pracowac z kad kolwiek sie wjedzie.  

Jeszcze jedno.  Jak wchodze od strony symulatora, to adress skacze z eu07.eu.org do eu07.prv.pl i spowrotem.