Autor Wątek:  Aktualizacja galerii  (Przeczytany 7262 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CT

  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Aktualizacja galerii
« dnia: 23 Czerwca 2006, 17:05:09 »
Po długiej przerwie nastąpiła mała aktualizacja działu Screeny na stronie głównej symulatora.

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Aktualizacja galerii
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Czerwca 2006, 17:26:34 »
Brawo ! SPT króluje nad TRS i nad MSTS ! Tabor jest wspaniały !! Powodzenia w pracach !
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline PEKAP

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Aktualizacja galerii
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Czerwca 2006, 17:37:39 »
Zamiast tutaj komentować screeny, można to zrobić w galerii klikając na miniaturkę, jak się otworzy duże zdjęcie to pod nim można dodać komentarz.
-//-

Offline defiler

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Aktualizacja galerii
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Czerwca 2006, 18:49:06 »
Co tu duzo mowic, to jest przepiekne, wagony i loki wygladaja jak prawdziwe, po prostu szok!!!

Mam takie malutkie pytanko, jak bedzie w SPT z sygnalami konca na towarowych ? Beda blachy i gary ? ;) Oli_EU ja juz do Ciebie pisalem PW w tej sprawie - jak cos to moge dostarczyc zdjecia.

pozdro

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Aktualizacja galerii
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Czerwca 2006, 21:36:35 »
Tabor, cóż tu komentować, bajera, tylko uchyl rąbka tajemnicy, bo wiem, że były poważne problemy z fizyką do SPT. Czy coś ruszyło z miejsca?

Pozdrawiam
Mariusz

Offline Żuk

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1085
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Aktualizacja galerii
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Czerwca 2006, 23:49:07 »
Piękne nowe torowisko i otoczenie o taborze już nie wspomnę.
Za wersję SPT mógłbym nawet zapłacić i myślę że nie tylko ja gdyby miałoby to w jakiś sposób pomóc przy realizacji tego projektu. GratulujeChłopaki kawał dobraj profesjonalnej roboty

Offline piotrek-

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
    • http://www.ts.kolej.szczecin.pl
  • Otrzymane polubienia: 1
Aktualizacja galerii
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Czerwca 2006, 23:34:57 »
Tabor jest rewelacyjny, jedyne, czego tu brakuje to przezroczyste szyby i wnętrze wagonów. Trakcja też wyglada wspaniale. Co do reszty to nie ma co tak Ah i Oh i od razu skreślac TRS i TS. Nie żeby mi się nie podobało, ale grafa jest przedoptopowa i jakiekolwiek piekno zawdzięcza rewelacyjnie wykonanym teksturom modeli. Po umieszczeniu ich w TS wygladały by tak samo, w starej maszynie pewnie też! Poza pięknymi modelami nie ma się czym zachwycać. Gdzie są choćby dynamiczne cienie, nie mówiąc już o innych efektach. Nie widać też wzrostu wydajnosci: http://www.eu07.pl/albums/album04/spt2.jpg. Pozatym same screeny nic nie mówią. Co z tego, ze ładna grafika (a wcale nie). jak sterowanie, czy fizyka nie będa odbiegać od tej z TS. Nie ma sensu zachwycać się tak teraz skoro nie mamy żadych informacji o reszcie.

Jeszcze co do tego skreślania TS. Jedna grupa miłosników tej gry w jakiś sposób edytuje kod gry i systematycznie zamieszcza poprawki exe. W kolejnych wersjach dodawane są nowe poprawki i nie wiadomo co tam jeszcze wykombinują :D
Lokomotywa sm31: prace wstrzymane
model 100%,

Offline PEKAP

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Aktualizacja galerii
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Czerwca 2006, 06:52:34 »
Cytat: "piotrek-"
Nie widać też wzrostu wydajnosci


Cytat: "Bart"
- Tam w rogu faktycznie jest wydajność mierzona z ATI TRAY TOOLS - ale nie sugerujcie się nią. Ucięta jest cyfra jedności (FPS dwucyfrowe)
-//-