Autor Wątek:  ERROR o treści "Can't Create A GL Rendering Context&quo  (Przeczytany 3263 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mike2029

  • Gość
ERROR o treści "Can't Create A GL Rendering Context&quo
« dnia: 13 Czerwca 2006, 14:10:24 »
Witam.
Ściągnąłem z tej stronki symulatora EU07-424 i go zainastalowałem i nie chce sie włączyć po klinięciu na eu07.exe lub na start.exe wyskakuje mi konunikat ERROR o treści "Can't Create A GL Rendering Context"
Proszę pomocy co zrobić żeby zadzaiałała ta gra.

Mam system MILLENIUM i kartę graficzną NVIDIA RIVA2 TNT2 model 64 , może pod takim systemem lub pod taką kartą graficzną nie działa ta gra?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.
pozdrawiam Mike

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Re: ERROR o treści "Can't Create A GL Rendering Context
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Czerwca 2006, 16:50:32 »
Cytat: "Mike2029"
Witam.
Ściągnąłem z tej stronki symulatora EU07-424 i go zainastalowałem i nie chce sie włączyć po klinięciu na eu07.exe lub na start.exe wyskakuje mi konunikat ERROR o treści "Can't Create A GL Rendering Context"
Proszę pomocy co zrobić żeby zadzaiałała ta gra.

Mam system MILLENIUM i kartę graficzną NVIDIA RIVA2 TNT2 model 64 , może pod takim systemem lub pod taką kartą graficzną nie działa ta gra?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.
pozdrawiam Mike


Z tą kartą graficzną sobie nie pojeździsz, bo jest za słaba. Minimum GF2MX400. Na dodatek masz zainstalowane stare sterowniki które nie pozwolą uruchomić symulatora. Gdy zainstalujesz już sterowniki (znajdź na tym forum o jakie chodzi ) To co prawda na rivie tnt2m64 odpalisz program to jednak nie można jeździć. (pokaz slajdów tak około 1 klatka na 10 sekund) Pozostaje zmiana karty :(