Autor Wątek:  Unknow Driver Type Description :connected  (Przeczytany 3541 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JerryMAN

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Unknow Driver Type Description :connected
« dnia: 10 Czerwca 2006, 10:18:07 »
Witam !!
Mam maly problem dotyczacy niektorcyh tras !!
Niedawno pobralem traske "krzyzowo" i podczas ladowania tej trasy wyskakuje mi kilkanascie razy komunikat "Unknow Driver Type Description :connected" i kiedy je zamykam po ktoryms razie mi wyskakuje komunikat ze program zostanie zamkniety , przepraszamy za komplikacje...
Z gory pisze ze styaralem sie znalesc posta w ktorym byl by podobny probleem ale niestety nie znalazlem ..
Czy moze ktos wie co powinienneM ZROBIC ??
z gory serdecznie dziekuje :) i pozdrawiam :)

Offline PEKAP

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Unknow Driver Type Description :connected
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Czerwca 2006, 10:28:19 »
Musisz sobie ściągnąć nowe .exe albo wpis do scenerii taboru zamiast connected dać na nobody.
-//-

Offline JerryMAN

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Unknow Driver Type Description :connected
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Czerwca 2006, 10:34:03 »
No dobra a czy moglbys mi wytlumaczxyc  gdzie zmienic ten wpis z conntected na nobody  bo ja sie raczej tutaj w tym symku tak swietnie nie orientuje jak wy wiec bardzo bym psrosil o male szczegoly co i jak :)
Noi przepraszam za klopoty  :)

Offline PEKAP

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Unknow Driver Type Description :connected
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Czerwca 2006, 10:37:09 »
Musisz sobie otworzyć daną scenerię w notatniku i tam poniżej napisu FirstInit jest tabor. Wszystkie wyrazy connected zmień na nobody.
-//-

andrev1989

  • Gość
Unknow Driver Type Description :connected
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Czerwca 2006, 10:37:30 »
Cytat: "JerryMAN"
No dobra a czy moglbys mi wytlumaczxyc  gdzie zmienic ten wpis z conntected na nobody  bo ja sie raczej tutaj w tym symku tak swietnie nie orientuje jak wy wiec bardzo bym psrosil o male szczegoly co i jak :)
Noi przepraszam za klopoty  :)


Wchodzisz na główny katalog Maszyny, dajesz folder "scenery" i klikasz plik z nazwą scenerii i otwierasz go w Notatniku, gdy już otworzysz to powinny być składy, przykładowy wpis na connected:
node -1 0 ET41-145-A dynamic PKP\EU07 et41-145 203E-A 0.0 headdriver 7 0 enddynamic
node -1 0 ET41-145-B dynamic PKP\EU07 et41-145 203E-B 0.0 connected 3 0 enddynamic


I to zaznaczone CONNECTED zamieniasz na NOBODY.

Widzę, że kolegamnie uprzedził.

Offline JerryMAN

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Unknow Driver Type Description :connected
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Czerwca 2006, 11:08:54 »
Serdecznie wam panowie dziekuje za udzieloną pomoc :) Poprubuje cos  z tym zrobic i mysle ze sie uda :) Pozdrawiam

Dodano po 12 minutach:

 Przepraszam was panowie ale to jeszcze raz ja ... Podczas ladowania trasy
"krzyzowo full"  wyskakuje mi komunitak "wystąpil bląd z aplikacja EU07 ,i zostanie ona zamknieta " domyslam sie ze wiecie o jaki komunikat mi chodzi,
 i wszedlem w szczegoly raportu i blad byl zwiazany z czyms takim co jest skopiowane na dole  -oczywiscie wczesniej zobowiazalem sie do zmiany w danej sceneri connected na nobody i bledy ty mi juz nie wyskoczyly ale pojawil sie jeden maly podstawowy komunikat o ktorym pisze wyzej .




---->   AppName: eu07.exe    AppVer: 1.0.7.746    ModName: eu07.exe
ModVer: 1.0.7.746    Offset: 00005aac    <----

I w tym momencie tez nie wiem co mam zrobic bo gdybym wiedzial to bym wam panowie nie zawracal glowy ale wybaczcie :(

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Unknow Driver Type Description :connected
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Czerwca 2006, 13:47:27 »
w/w błąd bierze się z nieprawidłowej wykonanej funkcji przez eu07.exe. Aby zlokalizować o co dokładniej chodzi popatrz na log programu (LOG.TXT) i popatrz na końcowe linijki...

Podejrzewam, że błąd z eu07.exe spowodował niewczytanie modelu/textury jakiegoś wagonu... I jak możesz to podaj te ostatnie linijki pliku log.txt

Offline JerryMAN

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Unknow Driver Type Description :connected
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Czerwca 2006, 16:43:39 »
Mutopompko dziekuje ci ze odpisales ale mysle ze problem minal
Zdazylo mi sie to tylko jeden raz przy pewnej trasie -juz naawe t nie pamietam przy ktorej ale jak narazie jest lux:)
Pozdrawiam wszystkich