Autor Wątek:  trasa Przemyśl Główny-Warszawa Centralna.  (Przeczytany 7653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ww1

  • Gość
trasa Przemyśl Główny-Warszawa Centralna.
« dnia: 27 Maja 2006, 16:04:08 »
Kto ma trase Przemyśl Główny - Warszawa Centralna ?

A jak nie to jak zaprojektować trase Przemyśl główny -Warszawa Centralna

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
trasa Przemyśl Główny-Warszawa Centralna.
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Maja 2006, 16:33:10 »
Ty jesteś trzeźwy??

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
trasa Przemyśl Główny-Warszawa Centralna.
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Maja 2006, 16:35:12 »
Nie może być takiej trasy bo jak osbie wyobrażasz zeby symulator załadował minimalnie 603 kilometrową trase.Związku z tym że ucze sie robic w 3d maxie moge pokombinować na odcinku Przemyśl-Rzeszów le nie obiecuje ale wiem że chce spróbować.
Ale prościej będzie zrobić fikcyjną trasę podobną do tej np Pomyśl Główny-Brzeszów  przez Jarosławkowo,Przeworski,Łańcuch :)
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
trasa Przemyśl Główny-Warszawa Centralna.
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Maja 2006, 18:27:10 »
Cytat: "eu07-007"
Nie może być takiej trasy bo jak osbie wyobrażasz zeby symulator załadował minimalnie 603 kilometrową trase.

Normalnie, ja kiedys zaladowalem 1000 km :)

Offline Czomo

  • Wiadomości: 152
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
trasa Przemyśl Główny-Warszawa Centralna.
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Maja 2006, 18:42:46 »
Gdzieś tu był post że trasa może mieć nawet i pare milionów kilometrów i załaduje:D

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
trasa Przemyśl Główny-Warszawa Centralna.
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Maja 2006, 19:08:09 »
Cytat: "Mateu"
Cytat: "eu07-007"
Nie może być takiej trasy bo jak osbie wyobrażasz zeby symulator załadował minimalnie 603 kilometrową trase.

Normalnie, ja kiedys zaladowalem 1000 km :)


No ok ale niech będzie tylko wyobraz sobie że tzreba te kilometry wykonac i odzwierciedlić? a niby skąd tyle obiektów? chyba że uzyskać taką pomoc jak przy trasie blachownia ale nie wiem czy znaleźli by się chętni do pomocy.Chociaż budynek dworca w Przemyślu już jest bo ten co w scenerii jelitkowo-nowy sad jako dworzec w nowym sadzie.Jest to dworzec Krakowski ale Przemyski bardzo podobny.88 km moge spróbować odwzorować
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline Dolmio89

  • Wiadomości: 1185
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
trasa Przemyśl Główny-Warszawa Centralna.
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Maja 2006, 20:31:03 »
Trasa na 1000km to byłby pokaz slajdów, chyba że mówicie o 1000km prostego toru i nic więcej, ale jaki to ma sens.

PS.@Czomo zmniejsz avatar bo dostaniesz ostrzeżenie.

andrev1989

  • Gość
trasa Przemyśl Główny-Warszawa Centralna.
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Maja 2006, 20:36:47 »
A kto zrobi trasę Katowice-Gdynia przez Opole, Wrocław, Poznań, i żeby się dało jeździć na każdym odcinku trasy z osobna tzn. chcę jechać z Wrocka do Katowic to nie muszę ruszać z Gdańska, bo za długo by mi się jechało. I jeszcze żeby były wszystkie loki dostępne, bez zmiany wpisów, wszystkie malowania PR, aha i żeby jeszcze kierpoć dawał na każdej stacji Rp14, bo bez tego nie pojadę. Jest ktoś chętny? Aha i jeszcze jedno to ma byćbardzo realistycznie odwzorowana trasa, bo nieodwzorowanej nie akceptuję.

Offline MB

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
trasa Przemyśl Główny-Warszawa Centralna.
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Maja 2006, 20:55:06 »
Cytat: "andrev1989"
A kto zrobi trasę Katowice-Gdynia przez Opole, Wrocław, Poznań, i żeby się dało jeździć na każdym odcinku trasy z osobna tzn. chcę jechać z Wrocka do Katowic to nie muszę ruszać z Gdańska, bo za długo by mi się jechało. I jeszcze żeby były wszystkie loki dostępne, bez zmiany wpisów, wszystkie malowania PR, aha i żeby jeszcze kierpoć dawał na każdej stacji Rp14, bo bez tego nie pojadę. Jest ktoś chętny? Aha i jeszcze jedno to ma byćbardzo realistycznie odwzorowana trasa, bo nieodwzorowanej nie akceptuję.


Popieram pomysł :D

Offline Bartek

  • Wiadomości: 378
  • MaSzyna Team Member since 2003
    • Zobacz profil
    • http://republika.pl/gliniecki
  • Otrzymane polubienia: 5
trasa Przemyśl Główny-Warszawa Centralna.
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Maja 2006, 22:17:24 »
Odpowiadając koledze, który założył temat.

Trasy (na 99,999%) nikt nie ma, gdyż jej wykonanie w MaSzynie nie jest tak proste jak np. w MS Train Symulator.

Jak projektować trasy dowiesz się czytając forum. Na razie mogę napisać, że jest to trudne, pracochłonne i nie zawsze się kończy skucesem. Gdyby było inaczej mielibyśmy dużo realistycznych tras.

I zamykam na koniec ten temat, ponieważ nie ma sensu go ciągnąć dalej.
Pozdrawiam z Gdyni Wielkiego Kacka,
Bartek