Autor Wątek:  MaSzyna 1 - Reaktywacja  (Przeczytany 34833 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #60 dnia: 03 Kwietnia 2006, 13:33:46 »
Epek kazał już skończyć ten temat i się nie kłócić. OK, kończe, ale napisze coś na koniec.
Cytat: "Mateu"
Tak, Tobie.

To chyba Cię głowa boli... do dziś @ Kakish ma link w podpisie gdzie one były. Sam z ciekawości na niego kliknąłem dawno temu. Więc kto tu "wyssiewa z palca"?

Cytat: "Oli_EU"
Chyba kpisz sobie koleś ze mnie.

Nie, nie kpię, mam do Ciebie szacunek, bo jesteś bardzo dobrym modelarzem. (I to nie żadna wazelina.)

Cytat: "Oli_EU"
Zdjecia na EP05 uzyczył CTL a teksture zrobił ZT-Poznań. Nie zabieraj głosu w sprawach Tobie totalnie obcych!

Jednak na IRCu co innego mówiłeś, żebym Ci wysłał te zdjęcia.

Cytat: "Ryszard-san"
a moze lepiej bylo by zorganizowac sobie jakies spotkanie w grupie i wyjasnic sobie wszystko "w 4 oczy", wkoncu skonczyly by sie jalowe dyskusje i pyskowanie do siebie (nie obrazając nikogo) jak grupka dzieciaków kłucąca sie o to kto komu zapier... lizaka

No tak, ale widząc porywczość niektórych osób, poszłoby na pięści, noże etc.

Cytat: "ShaXbee"
Wasza niechec do SPT jest poprostu przygnebiajaca, moglibyscie nie kopac BEZ SENSU dolkow pod nowym symkiem mimo to ze jedyne co robicie to tekstury, ktore bez problemu moga sie w nowej MaSzynie przydac.

Czy ktoś na jakimś GG, Tlenie, forum czy gdzie kolwiek (nawet w prywatnych rozmowach) mówił o jakiejś niechęci do SPT? No wybacz @ ShaXbee...

Cytat: "firefoxfan"
ShaXbee ma rację. Grupa NKT niepotrzebnie wyżywa się na jeszcze nie powstałym symulatorze. To, że tworzą tekstury do starego symulatora idzie na rękę takim jak ja - zwykłym graczom.

My się wyżywamy? Cała awantura zaczęła się od avatarów i 2 tekstur - które jak później, mają się przydać do SPT... no więc skoro później skończę te tekstury, nie ma problemu żeby ich użyć w SPT. Wtedy SPT team ma już z głowy zabawe z nimi. To że je daje, to może nawet dla Was SPT team, jeżeli macie tam już włożony ten model @ Barta - ściągnijcie, wrzućcie, lub nawet właśnie użyjcie w starym symku jaki macie na dysku.

Cytat: "firefoxfan"
To jest przyszłość,

Jak to niektórzy mówią - bardzo odległa.

Cytat: "firefoxfan"
a o przeszłości należy zapomnieć.

No to zapomnij i usuń z dysku starą MaSzynę i czekaj kilka miesięcy/lat/wieków(?) na SPT.

Pozdrawiam wszystkich (bez wyjątków i podziałów).

Z mojej strony EOT - wszelkie zaczepki etc. zostaną "olane".

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #61 dnia: 03 Kwietnia 2006, 14:04:25 »
Cytuj
Epek kazał już skończyć ten temat i się nie kłócić. OK, kończe, ale napisze coś na koniec.


Kolego Vamp. Nie kazałem Ci konczyć dyskusji, a grzecznie poprosiłem o to. Jak zauwazyłeś, niczym dobrym się to nie skończyło. Nigdy nie okazywałem, i nie będę okazywał niechęci wobec SPT. Ciągle jednak na uwadze nalezy mieć to iż to właśnie osoby z SPT są naszymi zwierzchnikami na tym forum i nalezy im się za to szacunek. Cały czas darzyłem i będę darzył szacunkiem twurców SPT, mimo iż ciagle siędzę i nie tylko ja w starej wersji symulatora. Uważam za bezcelowe wzajemnie obrzucanie się błotem, i pranie brudów na łamach tego forum. Kolega @Bart wyraźnie okazuje niechęć i zazwyczaj pierwszy rzuca błotem w strone NKT, zarzucając nam to iż kozystamy nacudzym. No cóż ma prawo tak uważać ale nie publicznie okazywać. Ze strony mojej nigdy w żadnym poście nie padło pośrednie lub bezpośrednie zdanie, mające nacelu zniechęcenie forumowiczów do SPT. Tego samego wymagam od ludzi, z którymi mam okazje wspólpracować. Proszę tylko na koniec o jedno. Nie obrzucajmy się błotem i nie wypominajmy sobie wzajemnie błędów. Koledzy z SPT pozwólcie nam w spokoju robić swoje, tak samo i my nie mamy zamiaru burzyć waszego porządku i pracy nad SPT.  Liczę że kiedyś dojdziemy do jakiegoś porozumienia i zaczniemy wspólnie działać.

Pozdrawiam "pokojowo".
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline firefoxfan

  • Wiadomości: 244
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #62 dnia: 03 Kwietnia 2006, 14:47:29 »
Jestem całkowicie za (co jest trochę sprzeczne z moją ostatnią wypowiedzią)!
Naprawdę źle to wygląda, gdy są takie kłótnie na forum. Jestem teraz upewniony, że gdy SPT dojdzie do wysokiego stopnia rozwoju, grupa NKT przyłączy się do teamu SPT i przekaże swoje prace dla dobra nowego symka.
@vampirek1: trochę źle zrozumiałeś moją wypowiedź, bo zastosowałem takie cuś, jak skrót myślowy i miałem na myśli to, że prace nad Maszyną 1 powinny zostać zakończone. Jednak powyższa wypowiedź EP08_015 upewniła mnie do możliwości koegzystowania tych dwóch projektów.
I napewno usunę, ale nie Maszynę, tylko inne śmiecie, aby zrobić miejsce na Maszynę i SPT (oby pojawiła się jak najszybciej :).

Pozdrawiam.

Offline Speed

  • Wiadomości: 36
  • CONTROL - Everybody wants to have it.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
WYJAŚNIENIA
« Odpowiedź #63 dnia: 03 Kwietnia 2006, 17:04:33 »
Bardzo mnie to cieszy że taka dyskusja i to w dodatku rzeczowa ładnie sie rozwija, ale z tego co widzę i tak predzej czy pozniej taka dyskusja miedzy NKT i SPT doszłaby tutaj na forum do skutku.

Reaktywacja Maszyny 1 jest niestety tylko Prima Aprilisem ( a wielka szkoda ) choc jednak jakies proby robilem i conieco grzebalem w starej Maszynie. Moze jeszcze troche to pociagne i zobaczymy co to na prawde da sie jeszcze zrobic.
Speed is lethal... so be always fast enough to survive.

Grudy-Karolino:
- Sceneria: [█████__] 75%
- Nastawnia Grudy: [█████_] 85%
Modele: [██████_] 95%

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #64 dnia: 03 Kwietnia 2006, 17:16:21 »
Cytat: "vampirek1"
Epek kazał już skończyć ten temat i się nie kłócić. OK, kończe, ale napisze coś na koniec.
Cytat: "Mateu"
Tak, Tobie.

To chyba Cię głowa boli... do dziś @ Kakish ma link w podpisie gdzie one były. Sam z ciekawości na niego kliknąłem dawno temu. Więc kto tu "wyssiewa z palca"?

Szkoda, że nie mam już archiwum z gg...

Cytat: "vampirek1"
                                                                   
Cytat: "Oli_EU"
Zdjecia na EP05 uzyczył CTL a teksture zrobił ZT-Poznań. Nie zabieraj głosu w sprawach Tobie totalnie obcych!

Jednak na IRCu co innego mówiłeś, żebym Ci wysłał te zdjęcia.
Czy to, że wysłałeś Oliemu swoje fotki oznacza, że Oli je już wykorzystał?
Cytat: "vampirek1"
Cytat: "Ryszard-san"
a moze lepiej bylo by zorganizowac sobie jakies spotkanie w grupie i wyjasnic sobie wszystko "w 4 oczy", wkoncu skonczyly by sie jalowe dyskusje i pyskowanie do siebie (nie obrazając nikogo) jak grupka dzieciaków kłucąca sie o to kto komu zapier... lizaka

No tak, ale widząc porywczość niektórych osób, poszłoby na pięści, noże etc.

Pięśći, noże nic nie pomogą. Mamy ze soba Chucka Norrisa :P

Offline CTL

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 383
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 57
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #65 dnia: 03 Kwietnia 2006, 20:28:46 »
Się ludzie kłucicie, a ja to sobie tak obserwuje i przy okazji robię swoje - czyli modele. Postanowiłem że moje modele będą dostępne dopiero pod SPT gdyż będzie on dawał większe możlwości działania moim modelom niż obecna maszyna, chociażby biorąc pod uwagę diesle (ile juz ich zrobiłem z 8?:-)) lub EM10. Może i SPT nie pojawi się za szybko ale elementy do SPT są wciąż min przezemnie tworzone. Absolutnie nie widzę zasadności tych kłutni tutaj, niech sobie jedni pracują nad Maszyną a inni nad SPT bez zbędnych zaczepek i będzie si.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #66 dnia: 03 Kwietnia 2006, 20:40:04 »
Ktoś usunął mój post, no trudno. Pisałem, aby zakończyć tą dyskusję.
Tylko nie rozumiem usunięcia tego postu, zresztą dużo w życiu nie rozumiem, jedna rzecz w te czy wewte.

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #67 dnia: 03 Kwietnia 2006, 21:26:02 »
Vampirek: chyba kpisz że kakish miał modele wystawione na swoim FTPie - co za bzdura!. Wiem co na nim było i napewno nie bylo moich modeli tam.

Co do egzystowania dwóch projektów. BZDURY! dajecie się zgłuszyć Epkowi czy youbemu. Jeśli Shaxbee się wkurzy i odejdzie to na SPT będziecie tak długo czekać aż szanowni programujący z NKT zechcą skonczyć starego symka, potem odnajdą się w kodzie i zechcą od początku (bo zrozumieć czyjegoś szybko nie sposób) napisać.
Dzis mija rok odkąd SPT wygląda tak jak dziś - to oznacza że od roku się nic nie zmieniło. Dlaczego? Bo ci co mogą coś stworzyć wolą kończyć trupa.
Nie mam nic przeciwko tworzeniu tekstur czy tras do starego symka. To jest wskazane żeby można było spokojnie robić nowego. Ale mój Boże nam są potrzebni WSZYSCY programiści.

Napisze tak: ten kto programuje dla starego symka wstrzymuje nowego i robi to świadomie (bo nowy go wogóle nie interesuje), lub nie świadomie (bo nie wie o nowym nic).

Piszecie że zgłaszaliście się z chęcią pomocy do SPT. Programistów nie zauważyłem, a modelarzy nie potrzeba bo po co modele jak nie ma ich gdzie wstawiać?. Zresztą BochunIC - odpisywałem Ci w kwestii modeli co miałeś poprawić itp, odpisałeś "ok" i tyle było współpracy.

Kiedy wyjdzie SPT? wtedy kiedy chłopcy programiści będa mieli czas to napisać... Shaxbee sam napewno nie napisze idealnego symulatora kolejowego. Więc o date pierwszych wersji SPT pytajcie Speeda czy youbego - to są przyszli programiści SPT, o ile kiedyś stwierdzą że już starty symek jest definitywnie wykonczony i nic się nie da w nim dorobić.
Albo faktycznie wziąć się za starego symka bo mając takich programistów (nie interesujących się) można o SPT zapomnieć.

"NKT obrzucam błotem" - możecie tak mówić, w każdym razie nie uśmiecham się do nich bo tak jak napisałem - każde grzebanie w starym symku opóźnia nowy. firefoxfan dobrze napisał - już chciałem nobla mu dawać, szkoda że się wycofał i napisał taką bzdurę... :(

Jeszcze raz napiszę. O termin wyjscia SPT pytajcie NKT.
Pozdro
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #68 dnia: 03 Kwietnia 2006, 22:00:16 »
Cytat: "Bart"
Nie mam nic przeciwko tworzeniu tekstur czy tras do starego symka. To jest wskazane żeby można było spokojnie robić nowego. Ale mój Boże nam są potrzebni WSZYSCY programiści.

To chyba sedno problemu. Jednak nie można nikogo ciągnąć na siłę. To że nie będzie NKT nie znaczy że SPT wyjdzie szybciej. Niektórzy poprostu wgryźli się w MaSzynę i być może narazie głównie nią się interesują. Poprostu jest już troche osób robiacych lepsze czy gorsze tekstury, modele, scenerie. Nie ma za to programistów - takich którzy rzeczywiście byliby w stanie poświecić uwagę SPT. Do MaSzyny natomiast rzeczywiście brakuje choćby tekstur. Takie loki jak SM42 czy SM31 cierpią na chroniczny ich brak.
Ja nie znam relacji panujęcych pomiedzy twórcami, nie wiem kto jest przyjacielem a kto wrogiem... ale może spróbujcie zapomnieć o tym co złe i jeszcze raz spokojnie pogadać.
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline firefoxfan

  • Wiadomości: 244
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #69 dnia: 04 Kwietnia 2006, 11:05:16 »
Cytat: "Bart"
(...) firefoxfan dobrze napisał - już chciałem nobla mu dawać, szkoda że się wycofał i napisał taką bzdurę... :(
Przepraszam cię Bart, że cię zawiodłem... Gdybym tylko umniał poważnie programować (umniem coś napisać, ale poziom tego jest strasznie niski... bliżej serca mam PHP...), to chętnie pomógłbym w projekcie SPT. Może poszukam kogoś, kto chciałby się włączyć w ten projekt (chyba dam jakieś ogłoszenie np. na webbazarze).
Nadal sądzę, że projekt Maszyna 1 powinien zostać wrzucony w kąt. (Jeśli coś dodawać, to jakieś żeczy, którzych naprawdę brakuje, z tym, że trzeba także przygotowywać wersję możliwą do zaimportowania do SPT.)

Pozdrawiam i idę dawać ogłoszenie o pracę dla programisty(ów - im więcej tym szybciej, nie?).

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #70 dnia: 04 Kwietnia 2006, 13:01:15 »
Cytuj
Co do egzystowania dwóch projektów. BZDURY! dajecie się zgłuszyć Epkowi czy youbemu.


Mozesz nas nie obrażac? To ze trzymasz z @shaxbe i jestes w SPT i robisz bajecznie piekne modele, wcale niedaje ci prawa do obrazania nas. Rób swoje a my bedziemy robić swoje i każdy w spokoju zajmie się tym co robi ale na litośc boską bez obrazania. I dziwisz się czemu nikt z NKT nie chce z tobą działac? dlatego że nas obrażasz za każdym razem przy okazji wypowiedzi a to napewno nie skłoni nikogo z nas do tego by Ci pomóc. Ja już się wycofałem z tych fotek budynków o których rozmawialiśmy, za twójstosunek domnie i innych z NKT. Wybacz ale ja tu staram się jakiś kompromis wypracować a ty nas tu obrażasz i celowo te dyskusje podjudzasz by wybuchła kłótnia. Tego własnie chcesz? bo ja akurat nie.

Cytuj
Ja nie znam relacji panujęcych pomiedzy twórcami, nie wiem kto jest przyjacielem a kto wrogiem... ale może spróbujcie zapomnieć o tym co złe i jeszcze raz spokojnie pogadać.


To ja ci wyjasnie. Tym wrogiem najwiekszym jestem ja przynajmniej dla jednej osoby z SPT a mianowicie @Barta, z którym niegdyś udawało się znaleźć wspólny język, jednak poglądy nas mocno podzieliły, a o mozliwości dogadania się nie ma mowy chyba ze kolega @Bart zmieni stosunek i podejście do do mnie u uszanuje mój pogląd co do starej wersji symka, leżącej mi głeboko na sercu.

Zresztą o co @Bart ma do mnie pretensje? czy ja pisze kod? i grzebie w zródłach? chyba nie ja tylko robie w teksturach, nikomu niepotrzebnych, i robie to wyłącznie dla własnej przyjemności ale pamietam jak zezlił się na mnie ze wydałem PASSENGER_PACKA i kiedy go tworzyłem, nazwał mnie ale początkowo zartowliwie "Nebulla Killer" i stąd wzioł się skrót "Nebulla Killer Team". Jednak sama nazwa nigdy nie miała nacelu uprzykrzanie zycia i utrudnianie prac nad Nebula a obecnie SPT.

Post jest skierowany wyłacznie do Ciebie @Bart. Do nikogo więcej z SPT Team-u.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #71 dnia: 04 Kwietnia 2006, 14:11:50 »
Cytat: "Bart"
Vampirek: chyba kpisz że kakish miał modele wystawione na swoim FTPie - co za bzdura!. Wiem co na nim było i napewno nie bylo moich modeli tam.
A ja mogę powiedzieć, że były. I nie dlatego, że @Vampirek jest w mojej grupie, tylko dlatego, że ściągnąłem sobie kiedyś kiedyś, dawno temu (bardzo dawno) to z konta @Kakisha na eu07.
Cytuj
Piszecie że zgłaszaliście się z chęcią pomocy do SPT. Programistów nie zauważyłem
Rozmawiałem z @ShaXbeem i na obecnym etapie prac nie mogę pomóc. Chyba wiesz, co się teraz dzieje. Jak coś już będzie ustalone, to nie ma problemu. Ale na poziomie koncepcji to nie pomogę. Chcesz linka do odpowiedniego posta? Z resztą ShaXowi już troszeczkę pomogłem (tak przynajmniej sądzę).
Cytuj
Kiedy wyjdzie SPT? wtedy kiedy chłopcy programiści będa mieli czas to napisać... Shaxbee sam napewno nie napisze idealnego symulatora kolejowego. Więc o date pierwszych wersji SPT pytajcie Speeda czy youbego - to są przyszli programiści SPT, o ile kiedyś stwierdzą że już starty symek jest definitywnie wykonczony i nic się nie da w nim dorobić.
Ogólnie mówiąc, w każdym programie można zawsze coś dorobić. Ja chciałbym w spokoju skończyć swoje (nie jest tego dużo, a nawet mówiąc mało w porównaniu z pracą innych) i dołączyć to do exe dostępnego w dziale DEVS. Jednak nie idzie tego zrobić bo jest jedna wielka gadanina, której nie można zaradzić i której nie rozumiem.
Cytuj
Jeszcze raz napiszę. O termin wyjscia SPT pytajcie NKT.
Hmm, tego nie będę do końca komentował. Ja chcę pomóc, ale chcę też skończyć swoje i dołożyć do obecnego exe, co nie jest mi dane zrobić (nie mam jak tego dokleić).

Cytat: "firefoxfan"
Nadal sądzę, że projekt Maszyna 1 powinien zostać wrzucony w kąt. (Jeśli coś dodawać, to jakieś żeczy, którzych naprawdę brakuje, z tym, że trzeba także przygotowywać wersję możliwą do zaimportowania do SPT.)
Przez długi długi czas o nowej wersji było wiadomo tylko tyle, że będzie fajniesza, szybsza, i wszystko tam będzie. I to było wszystko. Stąd zacząłem coś tam dorabiać do MaSzyny 1. Też uważam, że jest to projekt już przestarzały, ale jednak nie wolno porzucać pracy z dnia na dzień, szczególnie jak się przejdzie od razu na bezrobotne.

Poza tym pozdrawiam i życzę zażegnania konfliktu oraz owocnej współpracy przy tworzeniu symka
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #72 dnia: 05 Kwietnia 2006, 02:04:22 »
Obrażać? Epek, chyba coś mylisz. Wydaje mi się że masz problemy z rozumieniem czytanego tekstu - "nie dajecie się zgłuszyć" tzn "nie wierzcie" co?! kłamstwo napisałem?! Mam zacytować Twoje: "nie dajmy umrzeć staremu symki"? - w ten sposób próbujesz wypracować jakiś kompromis o którym piszesz? Tak pomagasz SPT? Wszak Epek twierdziłeś że możemy mieć dwa symulatory jednoczesnie, tak? i wychodzi na to że nie ma żadnego!! Więc napisz jeszcze raz: gdzie Cię obrażam? Jesteś mocno przeczulony i kierujesz to wszystko za bardzo do siebie.

Myślisz że kłótnie są moim celem? Nigdy w życiu. Chce żeby wszyscy przetarli oczy. Ja też byłem scepytcznie nastawiony do nowego symka, póki się nim nie zainteresowałem na dobre. Wcale nie czekałem aż ktoś mi łaskawie wytłumaczy co i jak działa tylko sam cały czas pytałem.

Przytoczę pewną sytuacje - Gdy Polska miała wejść do UE, Lepper grzmiał: "unii stanowczo mówimy NIE!!", no ale jednak weszliśmy i co zrobił Lepper? jako pierwszy ustawił się po kase dla rolników od UE i był jednym z tych co wzieli najwięcej.
Czy Twoja postawa wobec nowej wersji symulatora będzie taka sama? Najpierw be, a jak już coś to pierwszy byś chciał się pobawić??

Co do współpracy. Ba! wielkie mi coś! Epek wycofał się ze współpracy, która miała wyglądać tak: Epek ma CD ze zdjęciami z których można zrobić budowle. Oczywiście jest się chętny podzielić (super), no ale najwygodniej to wysłać całą płyte mi do domu a ja mam się przegrzebywać przez setki zdjeć, sobie je prostować, retuszować a potem mogę robić z nich budynki (no bo przecież to tylko mi na tym zależy). Po nacikach Epek OBIECAŁ że wynajdzie 50mb najlepszych fot i je wystawi gdzieś na FTPie już obrobione. To było na początku grudnia 2005r. Oczywiście g...uzik zrobił. Mineły 4 miesiące i ani jedno zdjęcie nie dotarło. A teraz pisze "że się wycofał ze współpracy" "WSPÓŁPRACY"!

idź i sprawdź co oznacza termin "współpraca"

Teraz sobie pisz że jesteś obrażony.
Tak wogóle wcale nie liczyłem na te zdjęcia, ani nie miałem ochoty sie nimi zajmować (dlatego nie chciałem zebyś mi to przysyłał), kiedyś może...
Ja Epek wcale nie licze na współprace z Tobą (bo w czym?), ani wcale nie chce żebyś przestawał kochać starego symka. Może za głośno o tym poprostu mówisz? Kochasz symka to kochaj (tylko cichaczem) - gdybyśmy dali symka 2 lata temu zakatrupić już dawno bawilibysmy się nebulą... niestety tak jak teraz każdy kto umiał chciał jeszcze coś w starym dorobić -> efekt? główna osoba od nebuli odeszła. Raz już został popełniony ten błąd czy go powtórzymy?"...to my Polacy..."

Poza tym Epek sam na forum się przyznałeś że kiedyś trzymałeś kontkat ze wszystkimi i Ci się dobrze i przyjemnie rozmawiało. Teraz jakby się wszystko urwało. Więc może problem leży po Twojej stronie, skoro z tyloma osobami nagle straciłeś dobry kontakt? Z mojej strony wręcz przeciwnie, mam więcej trwalszych kontaktów.

Wracając do sprawy SPT vs NKT. Jestescie i będziecie - nie mam nic do tego, twórzcie trasy i tekstury. Liczyłem Epek poprostu na to że nie będziesz klaskał, gratulował kolegom (popierał ich) którzy obligują się "podłubać jeszcze" w starym symku. Pisałeś owszem że nie możesz ich zmusić do zmiany zainteresowań, ale tworząc kolejną listę rzeczy do zrobienia (w starym symku) napewno nie zbliżysz ich do próby zmiany decyzji.

youby: trzeba się interesowac i jeszcze raz interesować (pod warunkiem że Ci zależy). Czy wiesz za ile dni Shax będzie zmuszony przerwać na kilka miesięcy prace nad SPT?
Poza tym - ja własnie rzuciłem prace w ostatnią niedziele i przeszedłem na bezrobotne i... jest mi z tym super. Odkryłem że teraz mam wiecej czasu na poznawanie rzeczy nowych :).

Również jestem za skonczeniem tej dyskusji bo do niczego ona nie prowadzi. Nikt z SPT nie przejdzie spowrotem do NKT, ale w drugą stronę też ruchu nie należy się spodziewać. Przykre
youby napisał: "Poza tym pozdrawiam i życzę zażegnania konfliktu oraz owocnej współpracy przy tworzeniu symka" - głupio jest współpracować samemu ze sobą (bo nie ma np. drugiego programisty)

Zresztą niepotrzebny post. Programistów nie ma i dalej nie będzie.

Może niech się Dobry Kolega Epek jeszcze wypowie i kończmy tę dyskusje pojednaniem.
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #73 dnia: 05 Kwietnia 2006, 14:23:20 »
Co do zażegnania konfliktu mówię stanowczo TAK. Ale cały czas wspominam jak to było kiedy pokazywałes mi nowości jakie tworzysz. Pokazywałeś co nowego, gdzie są niedociagnięciia i co do poprawy itd... tak samo Oli_eu gdy tworzył EP01 i EL200 a potem EP02 i na końcu EP05 i ET21, na bieząco sledziłem Wasze poczynania w modelach i z nadzieją oczekiwałem nowych więści z "frontu". To samo pokazywał mi CTL i ZT Poznań kiedy tworzyli swoje modele. Nie ukrywam, że zawsze interesowały mnie modele, gdyż jestem po TK z wydziału trakcja elektryczna. Gdzie to rozmowy? gdzie te miłe dyskusje? Szkoda że to wszystko minęło, ale czy wróci? Przypomina mi się też, jak jeszcze @Winger robił lampke ogrzewania pociągu i światła, a ja w podziekowaniu na spotkaniu w Bydgoszczy dałem mu reklamówke piwa i 3 czapki kolejarskie. To były piekne czasy i zawsze je miło wspominam.

No więc nim moderator już zamknie ten wątek dopowiem jeszcze - fajnie by było poczuć się tak jak dawniej.

No to tyle. Pozdrawiam i liczę ze znajdziemy wspólny język porozumienia.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline CT

  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #74 dnia: 05 Kwietnia 2006, 15:41:32 »
Tym miłym akcentem kończymy dyskusję. Wszystko zostało chyba wyjaśnione.