Autor Wątek:  jET edytor tras  (Przeczytany 6321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
jET edytor tras
« dnia: 31 Marca 2006, 09:52:35 »
Witam
Pewnie dostane ostrzeżenie od administratora ale zaryzykuje.
Czy zna ktoś może działający link do jET edytora? A tego w downloadzie się nie daściągnąc.Chciałbym sie pobawić w tworzenie tras no i kto wie czy kiedyś nie było by z tego czegoś dobrego.Mam już dość bycia wyjadaczem i paczeniem jak inni coś tworzą i dlatego postanowiłem sam cos stworzyć. 3dmax to skomplikowana sprawa i mam limit na ściąganie dużych plików a gmax jest płatny a słyszałem że jET też jest dobry.Także licze na odpowiedź i pomoc.Z Góry Dziękuje i Pozdrawiam
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
.
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Marca 2006, 11:39:56 »
dlaczego uważasz ze 3d max jest trudny?
jesli odpalisz skrypt to masz do wyboru wszystko co potrzeba! tory, trakcje, domki, drzewka, drogi a nawet rzeke! spróbuj z 3d maxem a nie pożałujesz! wieksze możliwości masz w 3dsmax! a JET jest bardziej ograniczony [chyba mam racje] jak coś to moge ci pomóc w tworzeniu wyjaśnie wątpliwości POZDRO

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
jET edytor tras
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Marca 2006, 12:14:21 »
To który jest darmowy i gdzie można ściągnąć? a ile waży? No jeśłi jest lepszy to spróbuje:)
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline eu43

  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
    • http://www.eu43.fora.pl/
  • Otrzymane polubienia: 0
jET edytor tras
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Marca 2006, 14:05:43 »
3ds max jest prosty w obsłudze (wystarczy parę dni bycia samouczkiem). Uwaga odnośnie jET'a : w nim stworzysz tylko tory (chyba nic więcej). Reszta, czyli semafory, trakcja, trawa, eventy, składy musisz robić w notatniku. Ja mam 3ds max 7 i w nim łatwo robię tory, trakcja, semafory, wskaźniki, trawkę, drzewka itp. W notatniku tylko muszę robić składy. No i który jest lepszy? (pytanie retoryczne :D )

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
jET edytor tras
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Marca 2006, 14:41:11 »
To w takim razie gdzie moge ściągnąć tego 3ds maxa7? ewnetualnie jaki program jeszcze go może zastąpić?
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

andrev1989

  • Gość
jET edytor tras
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Marca 2006, 15:01:27 »
Cytuj
To w takim razie gdzie moge ściągnąć tego 3ds maxa7?


Poszukaj na stronie producenta jest to program odpłatny, więc wiesz co to znaczy;)

hunter

  • Gość
jET edytor tras
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Marca 2006, 15:16:26 »
Cytat: "andrev1989"
Cytuj
To w takim razie gdzie moge ściągnąć tego 3ds maxa7?


Poszukaj na stronie producenta jest to program odpłatny, więc wiesz co to znaczy;)


Ale jest też wersja trial. Google nie działa? No to trudno.
http://www.versiontracker.com/dyn/moreinfo/win/13840

Pozdrawiam.

andrev1989

  • Gość
jET edytor tras
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Marca 2006, 15:26:46 »
Cytuj
Ale jest też wersja trial. Google nie działa? No to trudno


Google jak najbardziej działa, ale ja mówiłem o wersji oryginalnej z licencją, a o ile się nie mylę to na stronie producenta też jest wersja Trial.

Pozdrawiam.

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
.
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Kwietnia 2006, 10:27:09 »
jest jeszcze coś takiego jak emule, shareaza, limewire, bearshare, albo albo ściągnąć cały plik torrent :) nie namawiam do piractwa bo to złe!!! bardzo złe! !! POZDRAWIAM