Autor Wątek:  Problem z linią 546 i małe pytanko  (Przeczytany 2868 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 105N2K/2000

  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z linią 546 i małe pytanko
« dnia: 29 Marca 2006, 13:23:41 »
1.) Mam problem z ową linią 546 niechce mi działać wyskakuje mi ze wystąpił jakiś błąd i niekce mi za żadne skarby ruszyś a ma wilką ochotę się nią przejechać

2.)Już kiedyś na tym fprum zapytałem forumowiczów o jakiś inne trasy któresą do sciągnięcia. Moje pytanie zostało tak jakby odżucone i niedostałem żadnej odpowiedzi i powtażam kto ma jakieś fajne traski dmo maszyny to mógłby się zemną podzielić bardzoprosze i serdeczne dziękuję

Offline kruger

  • Wiadomości: 362
  • Maszynista metra
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Problem z linią 546 i małe pytanko
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Marca 2006, 14:08:35 »
Cytat: "105N2K/2000"
1.) Mam problem z ową linią 546 niechce mi działać wyskakuje mi ze wystąpił jakiś błąd i niekce mi za żadne skarby ruszyś a ma wilką ochotę się nią przejechać

2.)Już kiedyś na tym fprum zapytałem forumowiczów o jakiś inne trasy któresą do sciągnięcia. Moje pytanie zostało tak jakby odżucone i niedostałem żadnej odpowiedzi i powtażam kto ma jakieś fajne traski dmo maszyny to mógłby się zemną podzielić bardzoprosze i serdeczne dziękuję

Jak sie nauczysz poprawnie pisac to Twoje pytania moze nie beda odrzucone.

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Problem z linią 546 i małe pytanko
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Marca 2006, 17:47:32 »
Cytat: "105N2K/2000"
1.) Mam problem z ową linią 546 niechce mi działać wyskakuje mi ze wystąpił jakiś błąd

A jaki to błąd? Co wyświetla??? Przeglądnij plik EU07.LOG i popatrz, czy czasem nie ma zapisanego błędu. (Traska ładuje się do końca???)

Cytat: "105N2K/2000"

2.)Już kiedyś na tym fprum zapytałem forumowiczów o jakiś inne trasy któresą do sciągnięcia. Moje pytanie zostało tak jakby odżucone i niedostałem żadnej odpowiedzi i powtażam kto ma jakieś fajne traski dmo maszyny to mógłby się zemną podzielić bardzoprosze i serdeczne dziękuję
Myślisz, że nagle wszyscy "dadzą" Ci swoje traski? Wystarczy poprzeglądać forum, poszukać i linki na pewno znajdziesz (o ile jeszcze pliki z traskami będą na serwerach).

Sam mam około 30 różnych tras, które ukazały się do symka... A skąd je mam? Ano właśnie z publikacji Twórców tych tras tu, na forum... Więc poszukaj...