Autor Wątek:  paczka całościowa  (Przeczytany 73621 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eu43

  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
    • http://www.eu43.fora.pl/
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #60 dnia: 17 Marca 2006, 14:00:18 »
Mam już pobrane 1/3 tej paczki. Gdy chcę kontynuować pobieranie, to pisze mi, że wywala error 404 i nie można odnaleść tego pliku. Co się z tym dzieje?

Offline pudel

  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #61 dnia: 17 Marca 2006, 15:48:36 »
Cytat: "Mariusz1970"
Ja tylko zablokowałem kiwanie dla ET22. Z tego co czytałem o nowym exe, co od pewnej ilości FPS załącza się specjalne kiwanie loka. Poczytaj w dziale Devs. Tam też na końcu wątku o nowym exe jest link do nowszej wersji nowego exe. Może ściągnięcie nowszego nowego exe pomoże.
Jakie masz FPS?


od 20fps w gore
nowsze exe probowalem i nic nie dalo ale sprawdzilem wszystkie trasy i tylko na 1 sie to dzieje i to od czasu do czasu LOL

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #62 dnia: 17 Marca 2006, 17:23:36 »
Cytuj
Mam już pobrane 1/3 tej paczki. Gdy chcę kontynuować pobieranie, to pisze mi, że wywala error 404 i nie można odnaleść tego pliku. Co się z tym dzieje?


Szczerze powiedziawszy nie wiem. Może zrywa połączenie Tobie?
Ja tylko to umieściłem.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
paczka całościowa
« Odpowiedź #63 dnia: 17 Marca 2006, 18:09:02 »
Informacja dla wszystykich niewiedzących: darmowe serwery nie umożliwiają kontynuacji ściągania, gdyż generują dla każdego użytkownika jednorazowy link, przez który można pobrać plik raz ale w całości. Kontynuować się nie da.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #64 dnia: 17 Marca 2006, 18:32:29 »
Tak jest youBy, poniał i zapamiętał :)

Offline pudel

  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #65 dnia: 17 Marca 2006, 21:23:20 »
w koncu sprawdzilem wszystkie trasy i na prawie kazdej byl podobny problem z naszym lokiem lub lokiem AI ktory wyrywajac sie gubil wagony takze to musi byc wina czegos jesli na 160704 nie bylo tego problemu, moze jakby ta wersje uzyc zamiast tej z czerwca

Offline Tomcio

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
paczka całościowa
« Odpowiedź #66 dnia: 17 Marca 2006, 23:06:01 »
Witam

Ja sciagnelem i dziala. Udostepnilem w emulku pod nazwa "eu07 by Mariusz1970" Moze chociaz w ten sposob pomoge.

@Mariusz1970 odwaliles kawal dobrej roboty. Jako pierwszy zrobiles jako taka paczke calosciowa. Zaslugujesz na pochwale.

Pozdrawiam
Tomcio
Poszukuje zdjęć Ep05-03, 22, 26 i Ep09-039 Eu/EP07 - 431 - 1046 najlepiej w rozdzielczości najlepiej minimum 1920/1080 im większe tym lepsze ;) Mogą być skany z dawnych lat. Potrzebne ze względów sentymentalnych. Nie będą rozpowszechniane. Z góry dziękuję

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
paczka całościowa
« Odpowiedź #67 dnia: 17 Marca 2006, 23:35:08 »
Też zassałem. Przejechałem Całkowo ( Slimson napisał że dziś rocznica wydania Całkowa) obie misje i jest ok.
Ukłony dla Mariusza.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #68 dnia: 17 Marca 2006, 23:42:12 »
Dzięki, ale pochwała należy się TEAM MaSzyna (autorzy czego kolwiek), ja to tylko zebrałem do kupy w miarę swoich możliwości. Lepiej zmień nazwę pliku na MaSzyna_EU07_424 i nie wiem też czy na emule można to wystawić, czy nie będzie się łamało jakiegoś punktu regulaminu.

Pozdrawiam
Mariusz

Offline Tomcio

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
paczka całościowa
« Odpowiedź #69 dnia: 17 Marca 2006, 23:57:04 »
Witam

Moja nazwa tyczy sie wydawcy paczki. Poprzednie mialy w sobie date, ta jest inna. Kazdy moze przeciez wstawic swoja paczke ktora z mozolem zbieral do "kupy". W pewnym sensie kazda bedzie inna. Czasem jeden wpis sie rozni i dzialanie programu moze sie zmienic. Jesli bedzie inna paczka kolejnego usera (takie przemyslenia) to wtedy nie bedzie problemow z odszyfrowaniem ktora jest ktora.

Mam nadzieje ze udostepniajac paczke w programach p2p nie lamiemy regulaminu. W koncu to ulatwienie dostepu do symka. Pozostale paczki tez mozna tam znalesc.

Pozdrawiam
Tomcio
Poszukuje zdjęć Ep05-03, 22, 26 i Ep09-039 Eu/EP07 - 431 - 1046 najlepiej w rozdzielczości najlepiej minimum 1920/1080 im większe tym lepsze ;) Mogą być skany z dawnych lat. Potrzebne ze względów sentymentalnych. Nie będą rozpowszechniane. Z góry dziękuję

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #70 dnia: 18 Marca 2006, 00:34:42 »
Skoro tak to ok. :)

Offline pudel

  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #71 dnia: 18 Marca 2006, 11:40:21 »
Cytat: "Krzysiek626"
Też zassałem. Przejechałem Całkowo ( Slimson napisał że dziś rocznica wydania Całkowa) obie misje i jest ok.
Ukłony dla Mariusza.


to przejedz wszystkie :) dodam ze przed chwila wlaczylem 2 trase w calkowie i stalo sie to na pierwszym zakrecie za ogrodzonym terenem , jechalem 40km/h, nadmienie ze kolega ktory sciagnal rowniez ta paczke uswiadczyl ten blad rownie losowo i na roznych trasach

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
paczka całościowa
« Odpowiedź #72 dnia: 18 Marca 2006, 14:14:37 »
Cytat: "pudel"
Cytat: "Krzysiek626"
Też zassałem. Przejechałem Całkowo ( Slimson napisał że dziś rocznica wydania Całkowa) obie misje i jest ok.
Ukłony dla Mariusza.


to przejedz wszystkie :) dodam ze przed chwila wlaczylem 2 trase w calkowie i stalo sie to na pierwszym zakrecie za ogrodzonym terenem , jechalem 40km/h, nadmienie ze kolega ktory sciagnal rowniez ta paczke uswiadczyl ten blad rownie losowo i na roznych trasach


Po Całkowie jechałem dwa razy i udało się przejechać bez problemów. Inne trasy powinienem do końca tygodnia zwiedzić. Nie mam czasu a szkoda. Niestety nie wiem co jest przyczyną Twoich problemów. Dam znać jak ukończę misje w innych sceneriach. Być może sam też spotkam jakieś błędy.

Offline pudel

  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #73 dnia: 18 Marca 2006, 15:47:29 »
na krzyzowej i krewetkowie 0 problemow , na en57 w trasie 546 jest

Offline zbych

  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #74 dnia: 19 Marca 2006, 01:04:10 »
Cytat: "Mariusz1970"
U mnie nie wpadam na EU, ani ona na mnie. Tylko ja nie wiem dlaczego, ale takie sobie zrobiłem założenie, że na towarowych wyznaczam sobie szlakową 70 km/h (takie zboczenie moje), także jak dojadę do Rabinowa, to EU sobie stoi już na peronie. Nie próbowałem jechać szybciej na towarowym także nie wiem. Chyba kiedyś dla testów jechałem 90 km/h i też było ok.


Taaa... to ciekawe co piszesz??
Ś ciągnołem twoją paczkę  i w scn. ET-22-1 probowałem sprawdzic jak to jest u Ciebie?
Za kazdym razem obojętnie czy jechałem 20km/h czy 100km/h EU była na tym samym torze, Lewym bo prawy zajęty przez Sieciowiec i za każdym razem wpadała na mnie obojętnie w którem miejscu scn. byłem.
Ciekawi mnie więc jak to mozliwe że u Ciebie na tej samej scn wszystko jest OK..!??
Cuda czy cóś....
Nie mogę tego zrozumiec chyba że nie piszesz prawdy, Albo mnie inaczej "wgrywa się scn.???"chyba złośliwa cholera jakas"..
Pozdrawiam...
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale... w piekle tylu znajomych...
Do Miłego..ZBYCH.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #75 dnia: 19 Marca 2006, 06:03:05 »
Już się chciałem kłaść spać, ale zobaczyłem ten post i tak po:
1. Pomyliłem miejscowości ta EU jest w Krosowie, a nie w Rabionowie i ta EU ma włączony silnik i światła i stoi.

2. Rabinów z ET wygląda tak:
http://img113.imageshack.us/my.php?image=rabinow20cg.jpg

3. Krosowo wygląda tak, jak ET jest w Rabinowie:
http://img129.imageshack.us/my.php?image=krosowo7ib.jpg

Gdzieżbym śmiał kłamać. Nie chciało mi się już sprawdzać, czy jak dojadę do Krosowa, to ta EU odjedzie.
Pozdro

PS. Generalnie u mnie nie zauważyłem problemów na trasach. Na nic nie wpadam, lokomotywy nie głupieją, ot poprostu jeżdżę sobie i tyle.

Dodano po 2 godzinach 29 minutach:

 A skąd ta EU wyjeżdża? bo jak z Krosowa to do Rabinowa ma o wiele dalej niż ET z Dzieżawy do Rabinowa (albo stoisz i czekasz w Rabinowie na to EU, albo EU nieźle musi zapindalać). Przejechałem się jeszcze raz i ta EU (przypisana do toru krosowo_tor3-150m_ai) u mnie nie jedzie, tylko ma włączony silnik i światła, na semku ma też czerowne. Po dojechaniu  i przejechaniu ET do Krosowa to EU nadal stoi. Próbowałem dojść po eventach, ale przypisany event do tego toru przypisany jest następnemu eventowi, a następny event następnemu. Pogubiłem się w tych eventach. Chciałem dojść, jak w zamierzeniu autora trasy, co powinno się dziać z tą EU.

Offline Wojtek M

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #76 dnia: 19 Marca 2006, 17:33:20 »
Cytat: "Mariusz1970"
Cytuj
Mam już pobrane 1/3 tej paczki. Gdy chcę kontynuować pobieranie, to pisze mi, że wywala error 404 i nie można odnaleść tego pliku. Co się z tym dzieje?


Szczerze powiedziawszy nie wiem. Może zrywa połączenie Tobie?
Ja tylko to umieściłem.


Mariusz podaj mi linka bo nie wiem skąd zassać tą paczkę całościową. Szukałem i nic
Pozdrawiam
Wojtek z Krakowa

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #77 dnia: 19 Marca 2006, 17:46:17 »

Offline Wojtek M

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #78 dnia: 19 Marca 2006, 18:38:26 »
Cytat: "Mariusz1970"
Prociem bardzo:
http://www.megaupload.com/?d=ZC8KNMXV


dzięki i pozdrawiam wyciem wentylatorów na et41 przy 500A :)

 A jeszcze może jakaś szybka instrukcja obsługi jak z tej strony to zasać. Nie wiem gdzie mam wdusić myszkę żeby szło :)

Dobra mam, Bart mi pomógł :)
Pozdrawiam
Wojtek z Krakowa

Offline zbych

  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #79 dnia: 19 Marca 2006, 18:42:00 »
Cytuj
Gdzieżbym śmiał kłamać. Nie chciało mi się już sprawdzać, czy jak dojadę do Krosowa, to ta EU odjedzie.
Pozdro
 
Nie mam zamiaru Ci niczego zarzucać?.. po prostu pieszesz ze  w tej scn.
Linia546 et22-1.scn
 Prowadzimy ET22 (ET22-091)
Kierujemy pociąg towarowy 9030 do Nowego Świata.  u ciebie wszystko jest OK.
Wiem  z forum że wszyscy mają kłopoty na tej trasie bo po wyjeżdzie z Dzierżawy  w związku z zajetym prawym torem przez Sieciowiec" jedziemy do samego Rabinowa Lewym i tu;
1. Jeżeli mijamy Rabinów to wpada na nas po jakichś 5 km EU. z osobowym.
 2.lub gdy czekamy lub jedziemy bardzo powoli to to samo EU... wpada na nas na peronie lub dalej na trasie, po prostu nie sposób go wyminąć? A ty piszesz ze u ciebie OK..! wiec myślałem że udało ci sie poprawić tą scn... ale w twojej paczce jest tak samo jak u mnie, wiec nie wiem o co tu chodzi??? czy masz inną scn. na swojm kompie bo jak ta sama scn. może u ciebie byc inna a u mnie inna???
Coś tu mieszasz...
Pozdrawiam..
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale... w piekle tylu znajomych...
Do Miłego..ZBYCH.

Offline Gryzak

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
paczka całościowa
« Odpowiedź #80 dnia: 19 Marca 2006, 19:47:30 »
to ja mam inny problem jak jede ET22 w Krewetkowie po wagony to zatrzymuje sie na czerwonym i czekam w nieskończone a na tym samym torze kawałem dalej stoi ET21 z wagonami i mi blokuje przejazd.
ET22-228

Offline Ryszard-san

  • Wiadomości: 214
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
paczka całościowa
« Odpowiedź #81 dnia: 19 Marca 2006, 19:48:42 »
Cytat: "zbych"
Cytuj
Gdzieżbym śmiał kłamać. Nie chciało mi się już sprawdzać, czy jak dojadę do Krosowa, to ta EU odjedzie.
Pozdro
 
Nie mam zamiaru Ci niczego zarzucać?.. po prostu pieszesz ze  w tej scn.
Linia546 et22-1.scn
 Prowadzimy ET22 (ET22-091)
Kierujemy pociąg towarowy 9030 do Nowego Świata.  u ciebie wszystko jest OK.
Wiem  z forum że wszyscy mają kłopoty na tej trasie bo po wyjeżdzie z Dzierżawy  w związku z zajetym prawym torem przez Sieciowiec" jedziemy do samego Rabinowa Lewym i tu;
1. Jeżeli mijamy Rabinów to wpada na nas po jakichś 5 km EU. z osobowym.
 2.lub gdy czekamy lub jedziemy bardzo powoli to to samo EU... wpada na nas na peronie lub dalej na trasie, po prostu nie sposób go wyminąć? A ty piszesz ze u ciebie OK..! wiec myślałem że udało ci sie poprawić tą scn... ale w twojej paczce jest tak samo jak u mnie, wiec nie wiem o co tu chodzi??? czy masz inną scn. na swojm kompie bo jak ta sama scn. może u ciebie byc inna a u mnie inna???
Coś tu mieszasz...
Pozdrawiam..


Witam zassalem ta paczke (trwało 1/2 dnia) dzisiaj przejechalem ta trase i nic na mnie nie wpadlo. eu07 czekala ladnie na S1. pozdrawiam ryszard

Ps gratuluje twórcy za bardzo ładną trase

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #82 dnia: 19 Marca 2006, 19:57:16 »
Zbych nic nie mieszam, pokazałem screeny jako dowód, przyjedź do mnie to Ci pokaże bo nie wiem co mam więcej napisać i jak Ci udowodnić. Pytałem skąd u Ciebie wyjeżdża ta EU, a Ty nic?

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
paczka całościowa
« Odpowiedź #83 dnia: 19 Marca 2006, 20:01:47 »
ET22-1 Przejechałem do końca na nic nie wpadłem. Paczka oczywiście od Mariusza. Jechałem średnio 40km/h a EU07 z osobowym czekała w Krosowie. Ponieważ miałem zielone to nie czekałem czy odjedzie.
Na razie tyle

andrev1989

  • Gość
paczka całościowa
« Odpowiedź #84 dnia: 19 Marca 2006, 20:46:45 »
Ja natomiast miałem inny problem, na trasie Krewetkowo gdy jechałem ET22 to ET21 zgubił wagony, a później pojechał w siną dal na czerwonym i wogóle wypadł z trasy, gdy dałem F4 i pognałem zobaczyć co się stało to tam gdzie ET21 wypadł, symka mi wywaliło, nie wiem czy jest to problem paczki całościowej całościowej, czy tej w tej scenerii już wcześnej był zauważony, gdyż nie miałem tej traski.

Offline Wojtek M

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #85 dnia: 19 Marca 2006, 21:03:07 »
Cytat: "Mariusz1970"
Prociem bardzo:
http://www.megaupload.com/?d=ZC8KNMXV


Kurcze wlaśnie dlatego przestało mi się cokolwiek chcieć dalej robić do symka i udostępniać. Bo po cholerę. Są nagranę super dźwieki i to z kabiny maszynisty. Nawet częśc z nich dałęm chyba ze dwa lata temu do download, a tu ktoś z uporem maniaka znowu wpieprzył syczenie powietrza w kranie rodem ze stacji orlen. Buczek od shp zaadoptowany z budzika babci. Nastawnik jazdy któy przy zejsciu do zera zanika i go nie slychac i odluźniacz lokomotywy który jest wlaściwie nie wiem z czego...
Wymiękam

Tym co to mają, proponuję wycieczkę do download do działu dźwięki. Sprawdzam następne, ale już się zniechęciłem. Po co taki bubel wypuszczać i nazywać to paczką całościową??

Koeljny dramat to spieprzona sprężarka na et22. Tzn ktoś zrobił zależnośc wlaczenia spreżarki od przetwornicy. Ale do cholery było dobrze to po co ktoś w tym grzebał??!! taka zależność jest na siódemce, NA BYKU SPRĘZARY CHODZĄ BEZ MŁYNÓW!!!!
Pomimo mojego wielokrotnego monitowania, nadal wentylatory które tak starałem się czystko nagrać na siódemce są !!!! Ktoś je z uporem maniaka tak podgłośnił, że aż przester jest!! Powinny być tylko ciut głośniejsze od et22, a tymczasem drą się tak jakby drzwi były otwarte albo jezcze głośniej...

Jedyna pozytywna rzecz jaką do tej pory zauważyłem to szybkość luzowania składu. Trasa 546 czy jakoś tak i "misja" z et22 2. O wiele za szybko reaguje na kran, natomiast prawie dobrze luzuje. Jadąc około 70 zwolniłem do 50 i dałęm w popełnienie. Wylozowało przy około 25 i jest to prawie jak w realu przy tej długości pociągu. Ale i tak jest to skopane. Idę dalej testować, ale mnie zmulióo strasznie i muszę drinka sobie znowu zrobić na poprawe nastroju ;)
Pozdrawiam
Wojtek z Krakowa

Offline zbych

  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #86 dnia: 19 Marca 2006, 21:48:44 »
Ciekawy problem..?
 To Eu.. z osobowym jedzie z Krosowa ,bo zresztą tylko z tamtąd może przyjechac i wpada na moje Et.. na trasie jednotorowej przed Rabinowem albo jak wolno jadę a Samym Rabinowie lub na tym nieszczesnym lewym torze przed wjazdem do Rabinowa!!
Nie wiem dlaczego u mnie AI rusza sama tym pociągiem zanim dajadę ET do Krosowa???
 Przez to nigdy nie mogę ukończyć misji?
czy tą paczkę z ta misją pozniej ktoś poprawiał ?
Dziwna sprawa te same paczki na różnych kompach zapisują sie inaczej.. wiem że to nie tylko u mnie ale innym też to sią zdarzało???
 Pozdrawiam...
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale... w piekle tylu znajomych...
Do Miłego..ZBYCH.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
paczka całościowa
« Odpowiedź #87 dnia: 19 Marca 2006, 22:01:06 »
W Krewetkowie brutto urwało się z haka ET21. F4 i popatrzyłem co się stało ale nie mam pojęcia czemu.

Co do dżwięków to:
Poczytaj Wojtku może jeszcze raz ten wątek. Chodzi mi o motyw udostępnienia tej paczki przez Mariusza. Znajdziesz tu mój post w którym padła propozycja udostępnienia paczki. Niestety nikt lepszą paczką nie chce się podzielić. Do tej pory nie ma paczki nazwę ją "bazową" do której można doinastalować pozostałe trasy. To co jest w dziale download dawno przestało być kompatybilne z czym kolwiek.
Ja już mam te dźwięki dzięki Tobie i fajnie że o tym napisałeś ale krytyki nie rozumiem.
Dawno temu  Bochun IC dostał bana za chwalenie się trasą którą pisał. Pisał i nie wymiękł!
Zdaje się że ban dostał od Wingera. Paczka całościowa ta oficjalna była też dawno obiecana, było ostateczne zbieranie taboru,  tras i innych rzeczy. Paczki nie ma a tam powinny być Twoje dźwięki. I jeszcze jedno - nie ma ani pół słowa dlaczego tej paczki nie ma. Ktoś wymiękł? Dane do paczki zbierał Winger. Czy się sam zbanował? - bo jakoś nie udziela się ostatnio. Mógłby choć napisać czemu tak wyszło z paczką.
Masz jeszcze jakieś uwagi to się z nimi podziel, każdy skorzysta z nich na tyle na ile będzie potrafił. Agresywna krytyka niczego nie załatwi i Ty o tym dobrze wiesz.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #88 dnia: 19 Marca 2006, 22:03:48 »
Oto screen o ukończniu misji ET22:
http://img145.imageshack.us/my.php?image=nowyswiat2rl.jpg

Wojtek M:

Słuchaj po:

1. Ja nie nazwałem tago paczką całościową, tylko moją paczką.
2. Ja nie jestem maszynistą inigdy nie siedziałem w lokomotywie i związku z tym ten dzwięk ja jestem tym maniakiem, gdyż  ten dźwięk mnie się lepiej podobał.
3. Co do tych super dźwięków nowy dźwięk od zamykania drzwi w EN57 nie jest zsynchronizowany z zamykaniem drzwi (dźwięk się kończy, a drzwi jeszcze są w połowie zamykania)
4. Co do reszty twoich uwag to się ode mnie .....

Wyrzuć to w cholere jak się nie podoba i zapomnij!
Udostępnij swoją idealną paczkę wtedy wszystko a to wszytko będzie cacy. Mam nadzieję, że udostępniając swoją paczkę niektórym sprawiłem radość (w sumie nie musiałem). I przez takich ja Ty malkontentów mnie się też już nie będzie chciało nic udostępniać.
Na drugi raz nie podam Tobie linka, tylko powiem, abyś mnie pocałował w 4 litery


Pozdrawiam

Offline Tomcio

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
paczka całościowa
« Odpowiedź #89 dnia: 19 Marca 2006, 22:15:58 »
Witam

Linia546 et22-1.scn u mnie wszystko ok.
Wyjazd na Sz wyjezdzam i jade wg E1 (wyjazd na blokade samoczynna max. 20km/h) potem przed Rabinowem S10 i nastepnie S2. Nie wpadam na zaden inny sklad. W krosowie stoi Eu07 - 503 z patykami w gorze i manewrowym na czole. Koncze w Nowym Swiecie na S1 obok weglarek.

Co do paczki to jest to paczka wydana przez @Mariusza1970 ktory w koncu cokolwiek wydal. Chcac miec cos lepszego wystarczy to zrobic i udostepnic szerszemu ogolowi. Przeciez nikt nie broni.(Chyba) Jak narazie to jest jedyna paczka calosciowa ktorej wydanie nie zakonczylo sie tylko na postach ze dobrze by bylo zrobic.

Pozdrawiam
Tomcio
Poszukuje zdjęć Ep05-03, 22, 26 i Ep09-039 Eu/EP07 - 431 - 1046 najlepiej w rozdzielczości najlepiej minimum 1920/1080 im większe tym lepsze ;) Mogą być skany z dawnych lat. Potrzebne ze względów sentymentalnych. Nie będą rozpowszechniane. Z góry dziękuję