Autor Wątek:  paczka całościowa  (Przeczytany 73597 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pudel

  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« dnia: 12 Marca 2006, 13:04:38 »
witam! to moj pierwsy post na forum wiec przejde do konkretow - czy istnieje calosciowa paczka z najnowszym exe lub opis jak wszystko po kolei instalowac aby wszystkie nowo wydawane trasy działały poprawnie??
wszystko jak zauwazylem jest rozsiane po forum i nie ma zadnego przyslowiowego guide'a jak po kolei wgrac paczki bo jak sie wgra jedna trase to nastepna przestaje czasem działać albo wystepują inne problemy

Offline PEKAP

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Marca 2006, 13:15:51 »
Paczka całościowa nie istnieje. Nowe .exe jest w dziale Devs. W każdej trasie jest info na temat instalacji.
-//-

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
paczka całościowa
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Marca 2006, 15:12:58 »
Od siebie polecam, przed każdą instalacją nowych tras robić kopię zapasową folderu EU07. Jak się coś nieuda będzie mniejszy ból.
Niektóre trasy są pisane na różne exe lub się "gryzą" . W tym przypadku ja mam pięć już katalogów z z maszyną. Podzielone trasy i różne exe.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Offline pudel

  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Marca 2006, 16:02:38 »
dział devs? gdzie ?

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
paczka całościowa
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Marca 2006, 16:21:13 »
Kolego przesadziłeś! Oczy w rękę weź i poczytaj bo tu na forum wszystko jest. Za ciebie nikt tego nie zrobi.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Marca 2006, 16:25:40 »
A ja mam jendą MaSzynę ze nowym exe i wszystkimi trasami (no prawie ze wszystkimi - wybierałem tylko te, które moim zdaniem są fajowe) i wszystko działa. Trzeba tylko cierpliwości i dokonywać zmian we wpisach w sceneriach po przeczytaniu jakie zmiany są w exe.

Cytuj
dział devs? gdzie ?

Co dział Devs?
Precyzuj pytanie, gdyż nikt nie jest jasnowidzem i nie wie o co Tobie chodzi !

Jeżeli nie wiesz, gdzie jest dział Devs to moim zdaniem daj sobie spokój z tym forum. To tak jakby nie wiedzieć ile jest 2x2
Jeżeli natomiast wiesz gdzie jest dział Devs, ale nie wiesz gdzie to poszukaj. Ja znalezłem to nowe exe (jak wszyscy) na tym forum. Tylko trzeba chcieć znaleźć.
Zresztą co do paczki całościowej to temat już był wiele razy poruszany. Przeszukaj forum. Chciałem już prowokacyjnie napisać, że paczka taka isnieje, abyś nie był taki leniwy i zaczął szperać po forum, ale zrezygnowałem, gdyż szefostwu mogłoby się to niespodobać, że kogoś wprowadzam w błąd.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
paczka całościowa
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Marca 2006, 17:22:54 »
Cytat: "Mariusz1970"
A ja mam jendą MaSzynę ze nowym exe i wszystkimi trasami (no prawie ze wszystkimi - wybierałem tylko te, które moim zdaniem są fajowe) i wszystko działa. Trzeba tylko cierpliwości i dokonywać zmian we wpisach w sceneriach po przeczytaniu jakie zmiany są w exe.


To może udostępnij swoją paczkę?

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Marca 2006, 17:25:34 »
Chętnie, tylko po spakowaniu ponad 100MB. Nie ma jak i nie ma gdzie.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
paczka całościowa
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Marca 2006, 17:39:14 »
Może władze coś poradzą. Ostatnia paczka w download  ma ponad 40 mb
te ponad 100mb też tam powinno się zmieścić.

Offline pudel

  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Marca 2006, 17:56:46 »
Cytat: "Mariusz1970"
Chętnie, tylko po spakowaniu ponad 100MB. Nie ma jak i nie ma gdzie.

rapidshare

Dodano po 30 sekundach:

 
Cytat: "Mariusz1970"
A ja mam jendą MaSzynę ze nowym exe i wszystkimi trasami (no prawie ze wszystkimi - wybierałem tylko te, które moim zdaniem są fajowe) i wszystko działa. Trzeba tylko cierpliwości i dokonywać zmian we wpisach w sceneriach po przeczytaniu jakie zmiany są w exe.

Cytuj
dział devs? gdzie ?

Co dział Devs?
Precyzuj pytanie, gdyż nikt nie jest jasnowidzem i nie wie o co Tobie chodzi !

Jeżeli nie wiesz, gdzie jest dział Devs to moim zdaniem daj sobie spokój z tym forum. To tak jakby nie wiedzieć ile jest 2x2
Jeżeli natomiast wiesz gdzie jest dział Devs, ale nie wiesz gdzie to poszukaj. Ja znalezłem to nowe exe (jak wszyscy) na tym forum. Tylko trzeba chcieć znaleźć.
Zresztą co do paczki całościowej to temat już był wiele razy poruszany. Przeszukaj forum. Chciałem już prowokacyjnie napisać, że paczka taka isnieje, abyś nie był taki leniwy i zaczął szperać po forum, ale zrezygnowałem, gdyż szefostwu mogłoby się to niespodobać, że kogoś wprowadzam w błąd.


spoko wszystko znalezione przeoczylem :P

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Marca 2006, 18:27:31 »
Mam złe doświadczenia z przesyłaniem długich plików. Mam cieńkie łącze ok. 4 godzin zajęło by to, zakładająć, że nie będzie błędów i nie będzie spowalniał. Wiem, że można podzielić na np. 10 częsci, ale to kłopotliwe.
Mogę komuś wysłać pytę z tym co mam, a ten ktoś wyśle komuś innemu i tak się będzie kręcić.

Offline pudel

  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Marca 2006, 18:55:47 »
Cytat: "Krzysiek626"
Może władze coś poradzą. Ostatnia paczka w download  ma ponad 40 mb
te ponad 100mb też tam powinno się zmieścić.


przydaloby sie

Offline piotrln

  • ZbanowanyZbanowany
  • Maskotka forum
  • *
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 18
piotrln
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Marca 2006, 21:48:43 »
tez mam jedna paczke i prawie wszystkie trasy po za bałtykiem i działa mi bez zarzutu. mam 2 wersje maszyny na tej 220703 nie chodza tylko moczniki ale ma tez 220204 z nowym .exe i tu chulaja . problem z en57 steroiwanie rozwiuazałem jezdzac en57 tylko w wersjj 220703 i jest spoko
Formuła 1 Wymiata.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Re: piotrln
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Marca 2006, 11:56:57 »
Cytat: "piotrln"
tez mam jedna paczke i prawie wszystkie trasy po za bałtykiem i działa mi bez zarzutu. mam 2 wersje maszyny na tej 220703 nie chodza tylko moczniki ale ma tez 220204 z nowym .exe i tu chulaja . problem z en57 steroiwanie rozwiuazałem jezdzac en57 tylko w wersjj 220703 i jest spoko


to tak jakby 2 paczki jednak!

Offline Ryszard-san

  • Wiadomości: 214
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
paczka całościowa
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Marca 2006, 21:14:05 »
Cytat: "Mariusz1970"
Mam złe doświadczenia z przesyłaniem długich plików. Mam cieńkie łącze ok. 4 godzin zajęło by to, zakładająć, że nie będzie błędów i nie będzie spowalniał. Wiem, że można podzielić na np. 10 częsci, ale to kłopotliwe.
Mogę komuś wysłać pytę z tym co mam, a ten ktoś wyśle komuś innemu i tak się będzie kręcić.


Ja również mam cienkie łącze i ściąganie 100MB zajełoby pare godzin. Byłbym bardzo zainteresowany płytą z tą paczka. Bo sam poległem trochę na trasach które ściągnołem. (symek nagle zaczą się wywalać i żadna ni chodziła). Sam mugłbym wysłać (przekazć dalej taką paczke)
Pozdrawiam

Offline Tomcio

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
paczka całościowa
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Marca 2006, 22:47:28 »
Witam

To jesli juz macie robic cos takiego z przesylka plyty, to niech to bedzie paczka wszystkiego co do tej pory wyszlo. No moze prawie wszystkiego. Nawet jesli mialo by to byc na plycie DVD. Mysle ze wiecej userow forum bylo by chetnych. Ba nawet czasopisma chetnie by zamiescily na swoich plytach. Jakis czas temu przeciez byla plyta w komputer swiecie z symkiem. Moze czas zrobic aktualizacje??

Pozdrawiam
Tomcio
Poszukuje zdjęć Ep05-03, 22, 26 i Ep09-039 Eu/EP07 - 431 - 1046 najlepiej w rozdzielczości najlepiej minimum 1920/1080 im większe tym lepsze ;) Mogą być skany z dawnych lat. Potrzebne ze względów sentymentalnych. Nie będą rozpowszechniane. Z góry dziękuję

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Marca 2006, 00:15:59 »
Tomcio no to zrób!

Ja mam następujące trasy:
Bochnia.scn
Calkowo.scn
Jelitkowo.scn
Krewetkowo_EN57.scn
Krewetkowo_ET22.scn
Krewetkowo_EU07.scn
Krzyzowa.scn
Linia546_dl2-54.scn - drezynka spalinowa tak jak dla Linia546_sm42.scn tylko nie doczepiamy wagonów
Linia546_en57.scn
Linia546_et22-1.scn
Linia546_et22-2.scn
Linia546_eu07.scn
Linia546_sm42.scn
Moczniki_en57.scn
Moczniki_ep08.scn
Moczniki_et22.scn
Moczniki_eu06_eu07.scn
Nowy_Swiat.scn- związku z tym że linia nie jest zelekryfikowana, wstawiłem tabor SN61
Quark_EN57.scn
Quark_EU07_536.scn
Quark_mce.scn
Testowo_1.scn
Testowo_2.scn
Zwrotnicowo.scn

Wszystkie trasy są podpięte pod nowy exe. Nie ma żadnych błędów z ładowaniem np. braków jakiś eventów, nie będzie też białych loków czy wagonów.
Ponadto jest też dużo taboru, ale wszystko legalne.

Co do wszystkiego to jest bezsensu, trzeba dokonywać selekcji. Po co komuś słaba trasa albo nie dokończona, słaba tekstura loka itp.
NIGDY NIKT NIE ZBIERZE WSZYSTIEGO CO WYSZŁO I JEST LEGALNE, GDZYŻ JEST TO BEZSENSU I RACZEJ NIE MOŻLIWE.

P.S.
Ryszard-san napisałem  na pw do Ciebie i e-mail

Dodano po 17 minutach:

 Dodam jeszcze, że na nowym exe były problemy z trzęsieniem się kabiny ET22, zablokowałem bujanie kamery dla tej kabiny, a i tak troche buja i jest ok.

Offline Tomcio

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
paczka całościowa
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Marca 2006, 08:28:39 »
Witam
Cytat: "Mariusz1970"
Tomcio no to zrób!

Do tego musie byc troszke "madrzejsza glowa" i do tego z czasem. Niestety ja odpadam. Przynajmniej narazie.

Pozdrawiam
Tomcio
Poszukuje zdjęć Ep05-03, 22, 26 i Ep09-039 Eu/EP07 - 431 - 1046 najlepiej w rozdzielczości najlepiej minimum 1920/1080 im większe tym lepsze ;) Mogą być skany z dawnych lat. Potrzebne ze względów sentymentalnych. Nie będą rozpowszechniane. Z góry dziękuję

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Marca 2006, 13:26:02 »
Wysłałem płytę do Oli_EU. Przetestuje, jak będzie ok to wystawi na stronie.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
paczka całościowa
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Marca 2006, 19:39:43 »
Dzięki Mariusz, przyznam że ucieszyłem się. I może będzie mniej postów o pomoc w uruchomieniu.

Offline Ryszard-san

  • Wiadomości: 214
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
paczka całościowa
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Marca 2006, 20:08:40 »
Dzisiaj jak byłem w robocie wpadłem na pomysł, ktory może złapać. Jak by była płyta to można by wystawić na allegro. koszt takiej plytki z wysyłką podejżewam że wyniusłby ok 7zl. (musze to sprawdzić dokładnie). Może inne osoby by też przez przypadek by się zainteresowały się symkiem. wkońcu dużo osób tam zagląda, a i dla miłośników eu07 też było by łatwiej.
pozdrawiam ryszard

Ps. Mariusz1970- józ odpisuje na e-maila.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
paczka całościowa
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Marca 2006, 20:57:48 »
Cytat: "Ryszard-san"
Dzisiaj jak byłem w robocie wpadłem na pomysł, ktory może złapać. Jak by była płyta to można by wystawić na allegro. koszt takiej plytki z wysyłką podejżewam że wyniusłby ok 7zl. (musze to sprawdzić dokładnie). Może inne osoby by też przez przypadek by się zainteresowały się symkiem. wkońcu dużo osób tam zagląda, a i dla miłośników eu07 też było by łatwiej.


To pomysł całkiem chybiony. Na alegro możesz wstawić tylko swoje rzeczy. Symek jest produktem tworzonym przez zespół osób i każdy musiałby wyrazić zgodę. Nikt  więcej nic do symka nie zrobi jak trafi na alegro. Podejrzewam że jeśli ktoś odważy się wystawić coś na aukcji czego nie zrobił -dostanie ban na wsze czasy. Poczytaj forum dokładnie zanim coś napiszesz. Paczka Mariusza ukaże się w dziale download po testach o ile wszystko będzie działało.

ps. poczytaj licencję na Symka

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
paczka całościowa
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Marca 2006, 21:54:31 »
Oj ludzie...
Na allegro raczej nie przejdzie ze względu na charakter symka o czym było mówione.
Ale wyjście jest takie - jak ktoś ma zrobioną całą działającą kompilację i nagrywarkę, to delikwent, który czegoś takiego nie ma bierze kopertę, wkłada do środka czystą płytkę i kopertę zaadresowanądo siebie, z naklejonym znaczkiem i po uzgodnieniu z nagrywającym wysyła mu taki pack. A tamten bierze, nagrywa, wkłada do koperty i wrzuca do skrzynki. I wsio.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline Ryszard-san

  • Wiadomości: 214
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
paczka całościowa
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Marca 2006, 00:15:33 »
sorki nie wiedziałem, że temat był poruszany. długo nie zaglądałemna forum (brak łącza).

Cytuj
Ale wyjście jest takie - jak ktoś ma zrobioną całą działającą kompilację i nagrywarkę, to delikwent, który czegoś takiego nie ma bierze kopertę, wkłada do środka czystą płytkę i kopertę zaadresowanądo siebie, z naklejonym znaczkiem i po uzgodnieniu z nagrywającym wysyła mu taki pack. A tamten bierze, nagrywa, wkłada do koperty i wrzuca do skrzynki. I wsio.


Ps. Jeżeli paczka zmieści się na CD to mogę służyć za skrzynkę kontaktową i palacza :-).[/quote]

Dodano po 2 minutach:

 Czasami w śród głupich pomysłów trafiają się szczero złote.

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
paczka całościowa
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Marca 2006, 00:37:15 »
Cytat: "Ryszard-san"

Ps. Jeżeli paczka zmieści się na CD to mogę służyć za skrzynkę kontaktową i palacza :-).

[/quote]
Nie powinno być problemu. Sądzę, że 400-500MB to wszystko. @Mariusz1970 pisał, że jego paczka ma 100MB. Czyli nawet jak się dorzuci st44 z fizyką i kabiną eu07 to nie będzie tragicznie więcej :p
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
paczka całościowa
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Marca 2006, 08:45:12 »
Jestem za taką dystrybucją jednak ta paczka powinna też leżeć w dziale download. Przecież nie każdy ma słabe łącze, a i pracy można zaoszczędzić.
Będzie sporo chętnych i znów okaże się że nie ma czasu wypalać i wysyłać.
Wysyłać można modemowcom reszta sobie poradzi.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
paczka całościowa
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Marca 2006, 09:07:26 »
Cytat: "Quark-t"
Czyli nawet jak się dorzuci st44 z fizyką i kabiną eu07 to nie będzie tragicznie więcej :p
co masz na myśli?
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Marca 2006, 10:42:56 »
Jest jeden problem z trasą Quarka, mianowicie: dojeżdżam na żeberko, przyjeżdża SU, odczepia skład, zapala się na semaforze białe, ale SU nie jedzie do szopy. Na starym exe jedzie.
Quark-t, jeżeli możesz sprawdzić, czy u Ciebie jest podobnie i coś z tym zrobić. Szkoda byłoby to stracić w paczce, lub paczkę przez to.
Podaję link do mojego loga, może coś ułatwi:

http://hyperupload.com/download/ffa9d235/log.txt.html

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
paczka całościowa
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Marca 2006, 12:02:31 »
Cytat: "youBy"
Cytat: "Quark-t"
Czyli nawet jak się dorzuci st44 z fizyką i kabiną eu07 to nie będzie tragicznie więcej :p
co masz na myśli?

Mam na myśli to, że dla upartych, co chcą jeździć wszystkim bez względu na to, czy ma to jakiekolwiek realne podłoże, miejsce na płytce się znajdzie.

Mariusz1970 - oidp to sprawa była wałkowana wiele razy. Poszperaj po forum. Kołacze mi się po głowie coś, że trzeba było stanąć na wysokości zegara czy jakoś tak.
W każdym razie nie jest to jakkolwiek zależne ode mnie. (w wersji, która mój komp opuściła tego żeberka nie było :p)
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
paczka całościowa
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Marca 2006, 12:14:18 »
Problem był:
http://www.eu07.pl/forum/viewtopic.php?t=3701&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
nie do końca chyba rozwiązany. Ja w qarku nie jeżdżę na nowym exe.
Natomiast miałem coś takiego że pantograf nie widział sieci i nie był w stanie oprzeć się o drut jezdny.