Autor Wątek:  Linia 61 - v1 wydana!  (Przeczytany 259178 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Herby Stare - Blachownia - Częstochowa Stradom
« Odpowiedź #360 dnia: 23 Grudnia 2007, 22:06:41 »
No pieknie! Jestem zobowiązany. Tak sie składa że 3 dni temu wracając z Wawy jechałem od stacji do stacji robiąć foty na modele i inne duperele, i krew mnie zalewała widząc w jakim stanie jest ten szlak, tragedia jednym słowem. Tor w kierunku od Lublinca do odg. Liswarta jest wymieniony i na tym sie skończyło, reszta jest taka że mogłem normalnie śrubki reką odkręcić z podkładu albo leżały już wybite albo same wychodziły, podkład jak ser szwajcarski. Trakcja to taka jak zobaczycie u scenerii bo specjalnie fociłem sobie słupy i wysięgniki. I wszedzie czasowe \/ jak nie do 30 to do 20 nawet. Ponoc najwolniejszy szlak w Polsce. No ale już dużo mi nie zostało więc jak skończe teren od odg. Liswarty w kierunku do Lublinca to wezme sie za ostatni najgorszy odcinek czyli Cz. Gnaszyn i Stradom.

Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Odp: Herby Stare - Blachownia - Częstochowa Stradom
« Odpowiedź #361 dnia: 23 Grudnia 2007, 22:23:11 »
Trakcja to taka jak zobaczycie u scenerii bo specjalnie fociłem sobie słupy i wysięgniki. I wszedzie czasowe \/ jak nie do 30 to do 20 nawet. Ponoc najwolniejszy szlak w Polsce.
[/quote]

Gdyby nie to 20, to nie poprowadziłbym ET42, na pierwszej mojej przejażdżce :)

Mam robić dalszą część rozkazu pisemnegoo i książki WOS?

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Herby Stare - Blachownia - Częstochowa Stradom
« Odpowiedź #362 dnia: 23 Grudnia 2007, 22:30:15 »
Tak, zrób tyle ile sie da z tego odcinka, bo niedługo myśle że po nowym roku bedzie bardzo pożądane ;) A mieszkasz tam w okolicach? Może miałbyś okazje jakieś plany jeszcze dorwać np. z odcinka Herby Nowe w kierunku północnym i południowym. Bo robi sie odcinek magistrali węglowej i warto by to tez było jak najbardziej dokładne!

Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Odp: Herby Stare - Blachownia - Częstochowa Stradom
« Odpowiedź #363 dnia: 23 Grudnia 2007, 22:39:12 »
Tak, zrób tyle ile sie da z tego odcinka, bo niedługo myśle że po nowym roku bedzie bardzo pożądane ;) A mieszkasz tam w okolicach? Może miałbyś okazje jakieś plany jeszcze dorwać np. z odcinka Herby Nowe w kierunku północnym i południowym. Bo robi sie odcinek magistrali węglowej i warto by to tez było jak najbardziej dokładne!

Drogą kolejową do HN mam 40 km. Spytam się cioci, czy nie dałaby rady z roboty wykkombinować. Tylko muszę wiedzieć dokładnie o co się spytać :)

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Herby Stare - Blachownia - Częstochowa Stradom
« Odpowiedź #364 dnia: 23 Grudnia 2007, 22:45:55 »
szlak I
OD: Miasteczko Śląskie, Kalety, odg. Kalina, Herby Nowe.

szlak II
OD: Kalety, Koszęcin, Rusinowice, odg. Jawornica, Lubliniec

Na razie tyle wystarczy, bo nie wiadomo czy to symek uciągnie!

Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Odp: Herby Stare - Blachownia - Częstochowa Stradom
« Odpowiedź #365 dnia: 23 Grudnia 2007, 22:52:55 »
Trochę głupio znowu od niej sępić :D, ale poproszę. Spytam się dopiero w piątek, bo dopiero wtedy będę ją widział.

Czy zostaną uwzględnione na szlaku te uwagi z SRJ?
« Ostatnia zmiana: 23 Grudnia 2007, 23:03:59 wysłana przez Rozi »

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Herby Stare - Blachownia - Częstochowa Stradom
« Odpowiedź #366 dnia: 23 Grudnia 2007, 23:10:17 »
Tyle ile uda cie sie załatwić tyle zostanie uwzględnione. Wogóle to trzeba bedzię wstawić słupki kilometrażowe.

Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Odp: Herby Stare - Blachownia - Częstochowa Stradom
« Odpowiedź #367 dnia: 24 Grudnia 2007, 14:52:15 »
Podaje link do mojego programiku:
http://www.sendspace.com/file/9b0627

Potrzeba bibliotek Visual C++ 2005, jeśli nie dasz rady uruchomić, to później przekompiluję na starszym C++ i na pewno pójdzie.

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Herby Stare - Blachownia - Częstochowa Stradom
« Odpowiedź #368 dnia: 25 Grudnia 2007, 00:59:31 »
Wstawiłem słupki z kilometrami co 200m słupek, na odcinku od stacji Herby Stare do stacji Blachownia pomyliłem sie w długości szlaku o 300m, to bardzo nie wielki błąd, przynajmniej po uwzględnieniu WOS i wszystkich stałych i czasowych ograniczeń jak wyjedziemy kiblem z HS to zajedziemy w punkt na rozkładzie jazdy do Blachowni, do tego dochodzą oczywiście czasowe ograniczenia i mamy polską rzeczywistość czyli lekkie opóźnienia. Kilometry biorę ze strony www.kolej.one.pl szlak Kielce - Fosowskie. Jak wykończe teren do odg. Jawornica, wstawię słupki i całą resztę to będzie prawdziwa klasyka. Wiem że remontują tor 1 nie wiem czy uwzględniać to w scenerii, na odcinku Pietrzaki - Herby Stare był niedawno tylko podkład więc ten tor był wyłączony z eksploatacji. Jedynych materiałów jakie mi brakuje to Cz. Gnaszyn, nie mam kompletnie nic! Zero zdjęć nawet dworca nie mam, przy dobrym tempie za jakieś 2 tygodnie będą potrzebne, żeby wykończyć szlak w kierunku na Cz. Osobową.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Odp: Herby Stare - Blachownia - Częstochowa Stradom
« Odpowiedź #369 dnia: 25 Grudnia 2007, 01:03:13 »
Jedynych materiałów jakie mi brakuje to Cz. Gnaszyn, nie mam kompletnie nic! Zero zdjęć nawet dworca nie mam, przy dobrym tempie za jakieś 2 tygodnie będą potrzebne, żeby wykończyć szlak w kierunku na Cz. Osobową.
Czemu mi nie przypomnisz? Obiecałeś... =(

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Lubliniec - Herby Stare - Blachownia - Cz. Stradom
« Odpowiedź #370 dnia: 25 Grudnia 2007, 01:06:01 »
Przypominam ;) Czeski w Tobie chyba nadzieja, a ja jestem strasznie napalony na skończenie tej trasy jak najszybciej.
   
« Ostatnia zmiana: 25 Grudnia 2007, 02:05:54 wysłana przez bohunIC »

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Lubliniec - Herby Stare - Blachownia - Cz. Stradom
« Odpowiedź #371 dnia: 25 Grudnia 2007, 13:05:50 »
Pozwole sobie na małe OT-po otrzymaniu odpowiedzi na moje pytanie prosze o wydalenie postów. A pytanie kieruje do bohunaIC:

Czy robiąc trase, robisz wszystko pokoleii, czyt. tak, że pierw robisz tory, następnie kładziesz trakcje, pózniej wskazniki itp. i na końcu teren, czy wszystko naraz, tzn, troche torów, sieci trakcyjnej, teren znowu tory itd, taka mieszanina ?

Pozdrawiam !

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Lubliniec - Herby Stare - Blachownia - Cz. Stradom
« Odpowiedź #372 dnia: 26 Grudnia 2007, 16:26:01 »
Najpierw szlak, potem trakcja, potem wstępnie teren, a na koniec wskażniki i wykańczanie terenu! W ten sposób jestem w stanie określić i kontrolować FPS dokładając czy odejmując bajery. No teraz najgorszy moment to węzeł w Herbach Nowych to przerobienia, bo tam zjada jak niewiem co.

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Lubliniec - Herby Stare - Blachownia - Cz. Stradom
« Odpowiedź #373 dnia: 27 Grudnia 2007, 14:01:54 »
Wykańczanie odcinka, którego nie było dotychczas w starej wersji trasy czyli odg. Liswarta - Lisów - Kochanowice - odg. Jawornica - [Lubliniec]

zaraz za Herbami starymi

Wyjazd z lisowa w kierunku Herby Stare

stacja Lisów, niestety bez budynku dworca jeszcze, ale za to z nastawnią

a to już Kochanowice, wjazd od strony Lisowa

stacja Kochanowice i budynek dworca

odg. Jawornica [goło i wesoło, bo póki co stacji Lubliniec nie ma i chyba że ktoś sie za to weźmie to bedzie]


Póki co teren jest tak na 60% zrobiony, trzeba powstawiać pare budynków, troche lasu i bedzie wykończony a co za tym idzie, odcinek z [Lubliniec?] do [Blachownia] bedzie ukończony!

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Lubliniec - Herby Stare - Blachownia - Cz. Stradom
« Odpowiedź #374 dnia: 28 Grudnia 2007, 16:36:36 »
Mam pytanie do BohunaIC: Czy dworzec w Kaletach masz zrobiony ? W internecie jest plan, jest troche zdjęć, chetnie zrobie ten dworzec. Powiedz tylko czy byłbyś zainteresowany, jeżeli tak, to do kiedy miałbym zrobić ten dworzec ?

Pozdrawiam, czekam na konkretną odpowiedz !

Na tych dwóch stronach jest ponad 50 róznych zdjęć z Kalet, może bym coś z tego wypocił:

http://www.centrax.strzybnica.com/thumbnails.php?album=13
http://www.kolej.one.pl/index.php?dzial=linie&id=394&okno=przebieg
« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2007, 17:16:20 wysłana przez mk1992 »

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Lubliniec - Herby Stare - Blachownia - Cz. Stradom
« Odpowiedź #375 dnia: 28 Grudnia 2007, 17:26:40 »
Mam pytanie do BohunaIC: Czy dworzec w Kaletach masz zrobiony ? W internecie jest plan, jest troche zdjęć, chetnie zrobie ten dworzec. Powiedz tylko czy byłbyś zainteresowany, jeżeli tak, to do kiedy miałbym zrobić ten dworzec ?

Pozdrawiam, czekam na konkretną odpowiedz !

Na tych dwóch stronach jest ponad 50 róznych zdjęć z Kalet, może bym coś z tego wypocił:

http://www.centrax.strzybnica.com/thumbnails.php?album=13
http://www.kolej.one.pl/index.php?dzial=linie&id=394&okno=przebieg

To jest pytanie do Mati_an!!! On robi odcinek Kalety - Herby Nowe. Moim osobistym zdaniem to zrób, tylko zachowaj oryginalne proporcje i kształt, bo tą trase staramy się robić na BŁYSK, czyli jak najdokładniej.

POTRZEBUJE CHETNEGO NA ZROBIENIE LUBLINCA!!!  Wszystko jest ukończone do odg. Jawornica więc tylko układ torowy i modele. Bo nie bedzie żadnej misji na pośpieszny, skąd bedzie startować? Tylko stacje Cz. Stradom i Lubliniec gdzie sie zatrzymują te składy.

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Lubliniec - Herby Stare - Blachownia - Cz. Stradom
« Odpowiedź #376 dnia: 28 Grudnia 2007, 17:34:46 »
Ok, jak tak się sprawy mają to mogę się nawet teraz powoli zabierać do pracy. Czy zrobie dokładnie i ''na błysk'' ? Tego nie wiem, napewno nie i to Ci gwarantuje, ale gdy już coś zrobie i pokaże screeny/udostepnie plik SCN i znajdziecie błędy do poprawy-to ja to zrobie i wtedy będzie można powiedzieć, że Kalety są zrobione indealnie.

co do Lublinca, pisałem wyżej, że też mógłbym się tym zająć ale pod warunkiem, że dostane jakiś plan niestety takowego w internecie nie ma. Narazie zajmę się Kaletami-jeżeli jest ktoś kto mieszka tam bądż gdzieś w okolicy to prosiłbym, żeby się zgłosił do mnie...

Pozdrawiam !

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Lubliniec - Herby Stare - Blachownia - Cz. Stradom
« Odpowiedź #377 dnia: 28 Grudnia 2007, 17:41:04 »
Plan Lublinca jest w toku, znaczy się kombinuje coś ale nie obiecuje że bedzie. Co do Kalet to sugeruje ci skontaktować się z Mati_an z uwagi na fakt że bedziecie robić ten szlak wspólnie i dogadać sie co już jest zrobione a co nie żeby nie było nie porozumień. Ja mam dużo zdjęć ale z nich raczej nie odważe się robić tej stacji.

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Lubliniec - Herby Stare - Blachownia - Cz. Stradom
« Odpowiedź #378 dnia: 28 Grudnia 2007, 17:44:31 »
Ok, skontaktuje się z Mati_an, nawet jak będzie czytać ten wątek to się jakoś dogadamy. Co do Lublinca, to jeżeli będzie gotowy plan to zamawiam sobie ten dworzec...

Pozdrawiam !

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Lubliniec - Herby Stare - Blachownia - Cz. Stradom
« Odpowiedź #379 dnia: 30 Grudnia 2007, 10:44:47 »
co do Lublinca, pisałem wyżej, że też mógłbym się tym zająć ale pod warunkiem, że dostane jakiś plan niestety takowego w internecie nie ma.

Powiem inaczej, udało mi sie zorganizować układ torowy Lublińca;  mk1992 jeśli chcesz coś zrobić to zrób Lubliniec, połóż sieć, wstaw perony i zobaczymy jak sie pochwalisz plikiem max ile jest to warte. Dwa tygodnie ci wystarczą? Ponieważ ja już finiszuje ze swoim odcinkiem nie bede czekać zbyt długo. POZDRO i życze powodzenia i wytrwałości, foty znajdziesz na www.kolej.one.pl

« Ostatnia zmiana: 30 Grudnia 2007, 10:50:24 wysłana przez bohunIC »

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Lubliniec - Herby Stare - Blachownia - Cz. Stradom
« Odpowiedź #380 dnia: 30 Grudnia 2007, 11:54:08 »
co do Lublinca, pisałem wyżej, że też mógłbym się tym zająć ale pod warunkiem, że dostane jakiś plan niestety takowego w internecie nie ma.

Powiem inaczej, udało mi sie zorganizować układ torowy Lublińca;  mk1992 jeśli chcesz coś zrobić to zrób Lubliniec, połóż sieć, wstaw perony i zobaczymy jak sie pochwalisz plikiem max ile jest to warte. Dwa tygodnie ci wystarczą? Ponieważ ja już finiszuje ze swoim odcinkiem nie bede czekać zbyt długo. POZDRO i życze powodzenia i wytrwałości, foty znajdziesz na www.kolej.one.pl


Fajny plan. Semafory pojedziecie na oko ?:D
http://img508.imageshack.us/img508/582/lubliniecxw2.jpg
« Ostatnia zmiana: 30 Grudnia 2007, 11:58:59 wysłana przez Mateu »

Offline romekn

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Lubliniec - Herby Stare - Blachownia - Cz. Stradom
« Odpowiedź #381 dnia: 30 Grudnia 2007, 12:25:14 »
Narazie zajmę się Kaletami-jeżeli jest ktoś kto mieszka tam bądż gdzieś w okolicy to prosiłbym, żeby się zgłosił do mnie...
 
Witam.
mk1992 ja mieszkam w Kaletach i jeśli mógłbym jakoś pomóc to bardzo chętnie.
Pozdrawiam

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Lubliniec - Herby Stare - Blachownia - Cz. Stradom
« Odpowiedź #382 dnia: 30 Grudnia 2007, 15:53:23 »
Dzięki Mateu!!!

No to do roboty, wszystko jest zobaczymy czy ta stacja powstanie!

Offline danielek

  • Wiadomości: 271
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 7
Odp: Herby Stare - Blachownia - Częstochowa Stradom
« Odpowiedź #383 dnia: 30 Grudnia 2007, 21:08:33 »
Podaje link do mojego programiku:
http://www.sendspace.com/file/9b0627

Potrzeba bibliotek Visual C++ 2005, jeśli nie dasz rady uruchomić, to później przekompiluję na starszym C++ i na pewno pójdzie.

Czy mógłbyś mi wysłac jestem bardzo ciekawy tego programu mój e-mail: danielpkp@autograf.pl.
Z góry wielkie dzięki.
Miłośnik stonek i siódemek :)

Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Odp: Linia 61, odcinek Lubliniec - Cz. Stradom
« Odpowiedź #384 dnia: 30 Grudnia 2007, 22:52:46 »
Wysłać na e-maila, to nie wyślę (kiedyś była prośba @Andrzeja, aby o to nie prosić), ale jutro przekompiluję na starszym C++ i podam link. Tylko uprzedzam, że to jest tylko rozkaz pisemny, teraz robię jeszcze wykaz z książki OS (zostało mi jeszcze do przepisania 2,5 metra) :)

Pozdrawiam

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia 61, odcinek Lubliniec - Cz. Stradom
« Odpowiedź #385 dnia: 31 Grudnia 2007, 14:30:55 »
bohunIC: Dzięki za plan, od dzisiaj licz dwa tygodnie. Myślę, że powinno mi wystarczyć.

Co do Kalet, ktoś pisał że mieszka i może pomóc, daję Ci dwa tygodnie na zdobycie zdjęć, potrzebuje dużo, dużo zdjęć. Narazie zajmuje się Lublińcem więc Kalety odkładam na pózniejszy termin.

Pozdrawiam !

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Linia 61, odcinek Lubliniec - Cz. Stradom
« Odpowiedź #386 dnia: 31 Grudnia 2007, 14:35:12 »
NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!!  OBY NASZE OBIETNICE I MARZENIA SIE SPEŁNIŁY. ŻYCZE WAM ZDROWIA, SUKCESÓW, DUŻO KASY I WYSOKIEGO FPSu!


Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia 61, odcinek Lubliniec - Cz. Stradom
« Odpowiedź #387 dnia: 31 Grudnia 2007, 14:48:00 »
Dzięki bohunIC i Wszystkim życze również wszystkiego naj, naj.

PS-wczoraj mnie w parku okradli i 3godziny na komisariacie spedziłem, nikomu tego nie życze, tym bardziej teraz, w sylwestra i w Nowym Roku...

Offline romekn

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia 61, odcinek Lubliniec - Cz. Stradom
« Odpowiedź #388 dnia: 31 Grudnia 2007, 17:19:34 »

Co do Kalet, ktoś pisał że mieszka i może pomóc, daję Ci dwa tygodnie na zdobycie zdjęć, potrzebuje dużo, dużo zdjęć. Narazie zajmuje się Lublińcem więc Kalety odkładam na pózniejszy termin.

Witam.
mk1992 konkretnie jakie zdjęcia i czego. Napisz może na maila jakie sobie konkretnie życzysz to wezme aparat i napstrykam :)
Pozdrawiam wszystkich i życze najlepszego w nowym roku

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia 61, odcinek Lubliniec - Cz. Stradom
« Odpowiedź #389 dnia: 31 Grudnia 2007, 17:36:06 »
Jak to jakie i jak to czego? Przecież nie Rynku. A tak na poważnie to idz na dworzec zrób zdjęcia na północ i na południe od peronów, mniej więcej jakie podsypki torówsą zastosowane bo to ma duże znaczenie. Najabardziej zależy mi na sieci trakcyjnej, jak są ułożone bramki, słupy itp. wszystko poprostu wszystko co jest możliwe. To samo tyczy się Lublińca, jeżeli ktoś ma możliwość iść na dworzec w Lublincu czy też w okolice to niech idzie i robi zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia, na podstawie planu jestem w stanie zrobić tylko układ torowy i perony a trakcje skąd będe wiedział jak ułożyc? Tak więc dużo zdjęć potrzebuje, bo to naprawde jest pomocne, najlepiej zaraz po Nowym Roku, czym prędzej tym lepiej.

P.S Nie zauważyłem, że Mateu dostarczył plan Lublińca z semkami, będę pracował na bazie tego planu, mam tylko prośbę do Ciebie (Mateu), jakbyś mi podał wymiary peronów, długość, szerokość, oraz wysokość, będe naprawde wdzięczny, teraz nie będe miał czasu na szukanie takich bzdur w internecie mająć coś poważnego do roboty.

P.S 2 bohunieIc: jeżeli przez kilka dni nie będzie mnie na forum i nie będe dawał znaku życia to się nie zniechęcaj, to znak że pracuje nad tym dworcem i nie mam czasu czytać i śledzić forum.

Pozdrawiam !
« Ostatnia zmiana: 01 Stycznia 2008, 13:02:05 wysłana przez mk1992 »