Autor Wątek:  Aktualizacje  (Przeczytany 6322 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gryzak

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Aktualizacje
« dnia: 02 Lutego 2006, 16:33:54 »
Dlaczego aktualizacje nie są podawane na stronie głównej??
Chodzi mi o to że jak sie wejdzie w aktualizacje to nie ma tam lokomotyw tras i innych dodatków??

PoZdrAwIaM
ET22-228

Offline Poscikk

  • Wiadomości: 668
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Aktualizacje
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lutego 2006, 18:15:01 »
Bo nazwa aktualizacji to np: 160704-unoff.exe czyli jak sama nazwa wskazuje nieoficjalny.

Za sterami 138 godzin 28 minut :)

Offline piotpal

  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Aktualizacje
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Lutego 2006, 18:29:42 »
A co ze sceneriami? Być może nie wszyscy wchodzą na Forum. Poza tym te trasy, które znajdują się na głównej stronie są lekko przestarzałe.
Piotpal

Offline Gryzak

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Aktualizacje
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lutego 2006, 20:06:36 »
Drogi Lanosie chodziło mi nie o nieoficjalne paczki całościowe tylko dodatki :) Naprzykład całkiem niedawno zrobiona lokomotywa EP09-005
bądz trasa Krzyżowo - Darawowo Gł. :]
ET22-228

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Aktualizacje
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Lutego 2006, 21:10:36 »
Jest to kwestią gustu twórców.
Ja bym powiedział tyle, że większośc rzeczy na forum jest w wersji beta, a te które już są ukończone są tak "rozpanoszone" po forum, że autorom nie chce się ich dodwać do downloadu.
Ale tak jak mówię - to indywidualna decyzja twórców.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline Poscikk

  • Wiadomości: 668
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Aktualizacje
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Lutego 2006, 21:37:34 »
Kolego Gryzak. Aktualizacje do tej gry są co jakiś czas robione w tzw paczce całościowej. Trzeba poczekać aż tego się uzbierze i wtedy się robi taką paczkę. A te nowe trasy się nie opłaca wrzucać do download bo one(niektóre) mają błędy do poprawienia.

Za sterami 138 godzin 28 minut :)

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Aktualizacje
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Lutego 2006, 21:41:23 »
Cytat: "Lanos"
Aktualizacje do tej gry

Oj uważaj, zaraz zostaniesz obsztorcowany, że symek to symek a nie gra.
Cytat: "Dalej"
są co jakiś czas robione w tzw paczce całościowej. Trzeba poczekać aż tego się uzbierze i wtedy się robi taką paczkę. .

ROTFL
Poszukaj i poczytaj na forum posty pod hasłem paczka całościowa :D
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline Gryzak

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Aktualizacje
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Lutego 2006, 22:19:25 »
No ja sie zgodze z kolegą Lanosem, że te żeczy będą w paczce całościowej tylko kiedy ona wyjdzie?? (mniejsza o to) i w paczkach nie ma błędów. Ale ja znam dużo osób które nie wchodzą na forum bo po co jak tam pewnie są żeczy o stronie i jakiś lokowotywach albo wogóle nie dostrzegają czegoś takiego jak forum.

Moi koledzy naprzykład lubią sobie pojezdzic jakimś lokiem bo im powiedziałe że jest taki fajny symulator.
Ale!! Sciągają dodatki właśnie z tych aktualizacji i częst jest tak że nie potrafią ich dodac(nie ma tego problemu przy paczkach całościowych)
A na takim forum mają wszystko o lokach jakie są błedy jak je dodac.
Więs mozna by dodawac jakieś opisy do dodawanych aktualizacji(jeśli by wychodziły)

halo wóz, halo wóz! bez odbioru!!
ET22-228

Offline kwasny1410

  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Aktualizacje
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Lutego 2006, 22:36:00 »
ja pamiętam swoje początki z MaSzyną. To były jeszcze czasy, gdzie trasy z downloadu nie wymagały ściągania różnych tekstur, modeli i takich pierdół. A teraz... żeby przejechać się na trasie Krzyżowa trzeba z 15 minut poświęcić na dodawanie tekstur do katalogów. Ja osobiście dla świętego spokoju ściągnąłem sobie wszystko to co jest w downloadzie na dysk. Ale wyobrażam sobie kogoś, kto ma wolne łącze i ściąga sobie te pięćdziesiąt tekstur, a potem na koniec wyskakuje jeszcze jakis błąd typu "abnormal termination" pochlastać się można poprostu. Jako przykład podam trasę Bochnia. Nie ma w paczce żadnego "readme", z którego dowiedzieć się można, że przed rozpoczęciem zabawy trzeba zainstalować EP09, Z1 i coś tam jeszcze. (Oczywiście mówię o tych, którzy nie są na bierząco z Forum)
pytania są tendencyjne!

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Aktualizacje
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Lutego 2006, 00:11:30 »
Koledzy @Gryzak i @kwasny1410:
1. Radze zaprzyjaźnić się ze słownikiem ortograficznym - ja rozumiem walnąć się w gżegżółce, ale RZecz i bieŻący, to tak już trochę nie wypada.
2. Zamiast peplać co jest wygodne a co nie i prowadzić dywagacje na temat lenistwa tudzież nieporadności przy dodawaniu dodatków i o wyższości paczki całościowej nad dodatkami, poczytajcie trochę ile tu już klawiatur zostało startych na ten temat.

Wątek zamykam, bo znowu dojdziemy do status quo, że wszyscy chcą paczkę całościową i niech się ktoś za nią weźmie...
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t