Autor Wątek:  Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT  (Przeczytany 10360 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT
« dnia: 31 Stycznia 2006, 00:00:18 »
Jak widać na załączonym obrazku brakuje nam ikonek do paska narzędzi w edytorze.


Wobec tego zwracam się z prośbą o wykonanie ikonek do następujących narzędzi:
    [*]Select (wybierz)
    [*]Move (przesuń)
    [*]Points (punkt)
    [*]Lines (linia)
    [*]Models (model)
    [*]Tracks (tory)
    [*]Signals (semafory)[/list]

    Najlepiej zeby rysunki byly w formie wektorowej w formacie PSP (oczywiscie mozna uzywac dowolnego programu byle by wyniki zapisane byly w pliku .psp). Ikonki powinny zostac wyeksportowane do formatu .png (24b) wielkość obrazka: 32x32. Z propozycji postaramy sie wybrac najlepszy zestaw ikonek.

    Liczymy na Waszą pomoc i z góry dziękujemy. MaSzyna SPT Team.

    Offline Akvin

    • Wiadomości: 1006
    • We Will Rock You
      • Zobacz profil
      • http://my.opera.com/akvin-profeta
    • Otrzymane polubienia: 2
    Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT
    « Odpowiedź #1 dnia: 31 Stycznia 2006, 13:21:11 »
    Może moja zdolność rozumienia obniżyła się z powodu sesji :/   ale to w końcu w .psp czy w .png ?
    Pozdrawiam
    All you have to do is save the world...

    Offline ShaXbee

    • Administrator
    • Wiadomości: 1984
      • Zobacz profil
    • Otrzymane polubienia: 2
    Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT
    « Odpowiedź #2 dnia: 31 Stycznia 2006, 15:10:11 »
    Dokładnie to obydwa formaty - .psp w razie potrzeby edycji, .png - bitmapowe do samego edytora.

    Offline Akvin

    • Wiadomości: 1006
    • We Will Rock You
      • Zobacz profil
      • http://my.opera.com/akvin-profeta
    • Otrzymane polubienia: 2
    Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT
    « Odpowiedź #3 dnia: 02 Lutego 2006, 16:18:41 »
    A ta sprawa jest aktualna? Jeżeli tak to można by napisać jak przekazać swoje propozycje.
    Pisze tu skoro na PW nie otrzymałem odpowiedzi.
    Pozdrawiam
    All you have to do is save the world...

    Offline ShaXbee

    • Administrator
    • Wiadomości: 1984
      • Zobacz profil
    • Otrzymane polubienia: 2
    Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT
    « Odpowiedź #4 dnia: 02 Lutego 2006, 17:37:27 »
    Odpisałem Ci odrazu, że możesz wysłać na adres email z profilu.

    Offline Akvin

    • Wiadomości: 1006
    • We Will Rock You
      • Zobacz profil
      • http://my.opera.com/akvin-profeta
    • Otrzymane polubienia: 2
    Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT
    « Odpowiedź #5 dnia: 02 Lutego 2006, 18:00:58 »
    Cytat: "ShaXbee"
    Odpisałem Ci odrazu, że możesz wysłać na adres email z profilu.

    Niestety nic nie dostałem od Ciebie na PW. A adresu e-mail w swoim profilu chyba nie masz. Chyba że mam wysłaś na któryś z twojej strony www (co zaraz uczynię).
    Pozdrawiam
    All you have to do is save the world...

    Offline Quark-t

    • Administrator
    • Wiadomości: 3590
    • Automaty liczą...
      • Zobacz profil
    • Otrzymane polubienia: 47
    Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT
    « Odpowiedź #6 dnia: 02 Lutego 2006, 21:08:16 »
    Cytat: "Akvin"
    Cytat: "ShaXbee"
    Odpisałem Ci odrazu, że możesz wysłać na adres email z profilu.

    Niestety nic nie dostałem od Ciebie na PW. A adresu e-mail w swoim profilu chyba nie masz.

    Odpowiem ja:
    Ma, i to dwa:
    1- masz ikonkę e-mail pod stopką
    2 - od biedy wyciągniesz z komunikatora Tlen.
    Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

    Offline Mariusz W.

    • Wiadomości: 392
      • Zobacz profil
    • Otrzymane polubienia: 0
    Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT
    « Odpowiedź #7 dnia: 02 Lutego 2006, 21:32:15 »
    A czy można prosić o publikację ikon, gdyż nie wiem, czy wysyłać - na jakim poziomie wykonania są?

    Offline Quark-t

    • Administrator
    • Wiadomości: 3590
    • Automaty liczą...
      • Zobacz profil
    • Otrzymane polubienia: 47
    Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT
    « Odpowiedź #8 dnia: 02 Lutego 2006, 21:38:19 »
    Wysyłać, wysyłać. Wybierze się najlepsze, a może w jakieś wersji 2.0 nawet skórki się dorobi. Jak coś masz - to do Shaxa.
    Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

    Offline Akvin

    • Wiadomości: 1006
    • We Will Rock You
      • Zobacz profil
      • http://my.opera.com/akvin-profeta
    • Otrzymane polubienia: 2
    Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT
    « Odpowiedź #9 dnia: 02 Lutego 2006, 21:52:16 »
    Cytuj

    Odpowiem ja:
    Ma, i to dwa:
    1- masz ikonkę e-mail pod stopką
    2 - od biedy wyciągniesz z komunikatora Tlen.


    1. Ikonkę?
    http://img408.imageshack.us/img408/1315/clip9qo.jpg
    Niech mi ktoś to spokojnie wyjaśni...
    2. Nie wszyscy używają Tlen...
    Pozdrawiam
    All you have to do is save the world...

    Offline ShaXbee

    • Administrator
    • Wiadomości: 1984
      • Zobacz profil
    • Otrzymane polubienia: 2
    Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT
    « Odpowiedź #10 dnia: 02 Lutego 2006, 22:11:12 »
    Login na tlenie jest jednoczesnie kontem mailowym, maile nie widać jak jesteś niezalogowany.

    Offline Akvin

    • Wiadomości: 1006
    • We Will Rock You
      • Zobacz profil
      • http://my.opera.com/akvin-profeta
    • Otrzymane polubienia: 2
    Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT
    « Odpowiedź #11 dnia: 02 Lutego 2006, 22:25:59 »
    Cytat: "ShaXbee"
    Login na tlenie jest jednoczesnie kontem mailowym, maile nie widać jak jesteś niezalogowany.

    Dzięki za odpowiedź... nie łapię niestety. Nadal nie rozumiem dlaczego nie możesz mieć maila tam gdzie ma większość. Nie byłoby problemu a jako admin chyba powinieneś mieć coś takiego. Nie jest to puste gadanie bo już znam przynajmniej 2 uzytkowników tego forum którzy jakoś nie potrafią znaleźć tego maila. To tak pod rozwagę.
    P.S. Dotarły te ikonki odemnie?
    Pozdrawiam
    All you have to do is save the world...

    Offline Quark-t

    • Administrator
    • Wiadomości: 3590
    • Automaty liczą...
      • Zobacz profil
    • Otrzymane polubienia: 47
    Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT
    « Odpowiedź #12 dnia: 02 Lutego 2006, 23:56:17 »
    JA też nie łapię, bo:

    Zauważ, że to screen z Twojego posta powyżej....
    Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

    Offline Profeta

    • Wiadomości: 632
    • CM Czechowice-Dziedzice
      • Zobacz profil
      • http://my.opera.com/akvin-profeta/
    • Otrzymane polubienia: 1
    Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT
    « Odpowiedź #13 dnia: 03 Lutego 2006, 00:21:42 »
    A ja też nie łapię, bo ja tego też nie widzę. Widzę tak jak screen Akvina :)
    A jestem zalogowany, bo inaczej bym przecież nie mógł nic napisać.
    Ale wrócmy może do tematu...

    Pozdrawiam!!!

    PS. Wierzę, że to nie fotomontaż ;)
    EP05 (100%), EU05 (100%), Projekt 201E (100%), Kabina SU46/SP47 (100%), Kabina 4E (100%), 104E (100%), Traxx F140MS (100%), Eurosprinter ES64F4 (80%).
    www.my.opera.com/akvin-profeta

    Offline Akvin

    • Wiadomości: 1006
    • We Will Rock You
      • Zobacz profil
      • http://my.opera.com/akvin-profeta
    • Otrzymane polubienia: 2
    Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT
    « Odpowiedź #14 dnia: 03 Lutego 2006, 00:30:20 »
    http://img206.imageshack.us/img206/1695/41rk.jpg
    http://img206.imageshack.us/img206/1213/54ru1.jpg
    No to nie mam pytań, zauważcie że jestem zalogowany a adresu nie mam :p
    Ale racja... sorry... wątek był o ikonkach.
    Pozdrawiam
    All you have to do is save the world...

    Offline KURS90

    • Wiadomości: 172
      • Zobacz profil
      • http://www.linia.14.prv.pl
    • Otrzymane polubienia: 0
    Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT
    « Odpowiedź #15 dnia: 03 Lutego 2006, 00:45:33 »
    Sorry ale co to właściwie ma znaczyć ?? Część osób na forum robi z użytkowników zwykłych idiotów, albo jakieś zwierzęta, którym wszystko się wmówi a one maja słuchać i zgadzać się ze wszystkimi teoriami. Oto kilka przykładów:
    1. Wprowadzenie ostrzeżeń i pochwał - ostrzeżenia chyba tylko żeby wprowadzić terror na forum
    2. Usunięcie możliwości dodawania pochwał - j.w. z małym komentarzem, że korzystając z dobrodziejstw demokracji, jak mamy nie-przyjemność dostawać ostrzeżenia , to moglibyśmy dostawać pochwały
    3. Wmawianie użytkownikom, że jest jakaś ikonka - mam wzrok pierwszej kategorii, jak również nie zażywam jakichkolwiek środków psychoaktywnych, po których miałbym mieć jakieś omamy wzrokowe i nie widzieć ikonek.
    4. Brak jakiejkolwiek pomocy dla użytkowników robiących nowe rzeczy - Czy Profeta otrzymał pomoc w sprawie charakterystyki EP05?. Czy ja dostałem jakieś wskazówki w sprawie charakterystyki EP09, czy dźwięków do niej - nie, za to spotkałem się z opinią, że kabinę ktoś już i tak robił  I w końcu, bardzo chamsko było nazwać ET22 Akvina kupą - zwłaszcza, że jak się pojawiła po raz pierwszy ET22, to nikt się nie spotkał z takim określeniem, co więcej były cuda na kiju, jak to dobrze, że ET 22 w ogóle jest.
    Najbardziej mnie jednak zastanawia, że części osób nie zależy na tym aby symek, czy jeden czy drugi się rozwijał, tylko pokazanie, kto jest ważniejszy i kto może kogo ukarać.
    I najbardziej dobijający fakt , że jeżeli ktoś poróżni się z adminem, lub moderatorem, to wtedy ukazuje się wielka solidarność w tej grupie, z małego tematu robi się wielka burza, a niewygodne posty lądują na bocznicy i bardzo regularnie są stamtąd usuwane.
    Jeżeli ten post wyląduje na bocznicy, dostanę ostrzeżenie, lub dostanę bana, to te kroki tylko potwierdzą, że moje uwagi mają odzwierciedlenie w rzeczywistości

    Offline Quark-t

    • Administrator
    • Wiadomości: 3590
    • Automaty liczą...
      • Zobacz profil
    • Otrzymane polubienia: 47
    Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT
    « Odpowiedź #16 dnia: 03 Lutego 2006, 01:00:53 »
    Cytat: "KURS90"
    Sorry ale co to właściwie ma znaczyć ?? Część osób na forum robi z użytkowników zwykłych idiotów, albo jakieś zwierzęta, którym wszystko się wmówi a one maja słuchać i zgadzać się ze wszystkimi teoriami. Oto kilka przykładów:
    1. Wprowadzenie ostrzeżeń i pochwał - ostrzeżenia chyba tylko żeby wprowadzić terror na forum

    A i owszem, widziałeś jaki był bajzel na forum zanim zostały wprowadzone? A tak jedno, drugie i ktoś zaczyna się zastanawiać zanim naciśnie "wyslij"
    Cytat: "KURS90"

    2. Usunięcie możliwości dodawania pochwał - j.w. z małym komentarzem, że korzystając z dobrodziejstw demokracji, jak mamy nie-przyjemność dostawać ostrzeżenia , to moglibyśmy dostawać pochwały

    Pochwały dodaje autor wątku. Po co ma to robić ktoś inny?
    Cytat: "KURS90"

    3. Wmawianie użytkownikom, że jest jakaś ikonka - mam wzrok pierwszej kategorii, jak również nie zażywam jakichkolwiek środków psychoaktywnych, po których miałbym mieć jakieś omamy wzrokowe i nie widzieć ikonek.

    Cieszymy się, że nie jesteś uzależniony od żadnych środków psychotropowych. Co nie zmienia faktu, że równie usilnie wystepuje upieranie się przy tym, że ikonki nie ma, jak też że jest.
    Cytat: "KURS90"

    4. Brak jakiejkolwiek pomocy dla użytkowników robiących nowe rzeczy - Czy Profeta otrzymał pomoc w sprawie charakterystyki EP05?. Czy ja dostałem jakieś wskazówki w sprawie charakterystyki EP09, czy dźwięków do niej - nie, za to spotkałem się z opinią, że kabinę ktoś już i tak robił

    A co? masz napisane, że jak potrzebujesz pomocy, to ktoś MUSI Ci jej udzielić? Skoro nikt nie ma dostępu do ch-k EP05, to chyba każdy użytkownik forum nie napisze posta w stylu "nie pomogę bo nie mam jak" - kompletny bezsens.
    Cytat: "KURS90"
     I w końcu, bardzo chamsko było nazwać ET22 Akvina kupą - zwłaszcza, że jak się pojawiła po raz pierwszy ET22, to nikt się nie spotkał z takim określeniem, co więcej były cuda na kiju, jak to dobrze, że ET 22 w ogóle jest.

    De gestibus non est disputantum. Takie rzeczy załatwiajcie na PW.
    Cytat: "KURS90"

    Najbardziej mnie jednak zastanawia, że części osób nie zależy na tym aby symek, czy jeden czy drugi się rozwijał, tylko pokazanie, kto jest ważniejszy i kto może kogo ukarać.

    Szereg polega na tym, że każdy ma swoje miejsce. Sprubój przeanalizować ilość ponagleń/żądań do ilości rzeczy wnoszonych od danego użytkownika
    Cytat: "KURS90"

    I najbardziej dobijający fakt , że jeżeli ktoś poróżni się z adminem, lub moderatorem, to wtedy ukazuje się wielka solidarność w tej grupie, z małego tematu robi się wielka burza, a niewygodne posty lądują na bocznicy i bardzo regularnie są stamtąd usuwane.

    Bocznica oidp jest opróżniania automatycznie. A zauważ, że wycinane są wątki bądź ich części odbiegające od tematu głownego - po co 50 wiadomości kłótni (byle kogo z kim) a tylko 3 na temat. A potem jęki i wrzaskik że się w "szukaj" nic dopatrzeć nie można...
    Cytat: "KURS90"

    Jeżeli ten post wyląduje na bocznicy, dostanę ostrzeżenie, lub dostanę bana, to te kroki tylko potwierdzą, że moje uwagi mają odzwierciedlenie w rzeczywistości

    Wyląduje, tak samo jak całe te dywagacje na temat czy Shaxbee ma maila w profilu czy nie - jaki ma to związek z ikonkami do SPT?
    I co? Uznasz to za świadome i celowe działanie przeciw Tobie?
    Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

    Offline ShaXbee

    • Administrator
    • Wiadomości: 1984
      • Zobacz profil
    • Otrzymane polubienia: 2
    Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT
    « Odpowiedź #17 dnia: 03 Lutego 2006, 01:21:23 »
    Widzę że naprawdę na tym forum jakiego tematu by się nie ruszyło, skończy się to na dywagacjach w stylu 'grupa trzymająca władzę' / 'spisek' / 'Ci źli i niedobrzy administratorzy'...

    Poprosiłem o głupie zrobienie ikonek, a Tu widze KURS90 odstawia pieniactwo i jakieś swoje stresy odreagowuje na forum, na wszystkie posty skladaja sie w wiekszosci przepychanki w stylu 'chomik pogryzł sie z kukułką'.

    Panowie rzucacie swoimi uwagami na nasz temat na lewo i prawo nie zastanawiając się nad tym że jednak my coś dla tego symulatora robimy i staramy sie zeby istnial dalej mimo wszystkich problemów. Przez właśnie takie wieczne przepychanki przy okazji każdej pierdoły ludzie, którzy byli najbardziej zaangażowani w powstawanie symka dali sobie z nim spokój, bo jak tego nie zrobić jeśli na 20 postów trafia się 1 konkretny?

    Akvin - ok, może rzeczywiście nie widać maila w profilu, niektórzy widzą niektórzy nie... Jeśli czujesz się urażony - przepraszam, ale do cholery nie róbmy z tego piekła. A co do przeróbki ET22 - doceniam to co zrobiłeś, wiem że napewno kosztowało Cię to dużo pracy.

    Kurs90 - więcej dystansu i mniej wykłócania się z innymi, bo widzę że mimo swojej wiedzy zachowujesz sie jak Troll... Chciałbym też zauważyć że naszym celem nie jest wyżywanie się psychicznie nad każdym użytkownikiem tego forum, ale trzymanie jako-takiego porządku na forum - jeśli się to Tobie nie podoba nikt Cię nie zmusza do przebywania na tym forum.

    Offline Akvin

    • Wiadomości: 1006
    • We Will Rock You
      • Zobacz profil
      • http://my.opera.com/akvin-profeta
    • Otrzymane polubienia: 2
    Potrzebne ikonki do edytora dla MaSzyny 2 SPT
    « Odpowiedź #18 dnia: 03 Lutego 2006, 12:57:54 »
    Cytat: "ShaXbee"
    Akvin - ok, może rzeczywiście nie widać maila w profilu, niektórzy widzą niektórzy nie... Jeśli czujesz się urażony - przepraszam, ale do cholery nie róbmy z tego piekła.

    Nie czuje się urażony. Chciałem poprostu rozwiązać sprawę tego maila bo gdyby on tam był to dostrzegłbym go przecież. A ostatecznie chodziło o przesłanie tych ikonek o które apelowaliście. Głupio to wyszło że ani nie widzę tego maila ani nie dostaję od Ciebie wiadomości na PW. Może można to jakoś poprawić?
    Myślę że tych kilka postów równie dobrze można przenieść do działu "Forum"... na jakiś czas.
    Pozdrawiam
    All you have to do is save the world...