Autor Wątek:  Odp: Czy leci z nami pilot 3  (Przeczytany 235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Malina

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 52
  • ͡º ͜ʖ͡º
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 60
Odp: Czy leci z nami pilot 3
« dnia: 16 Kwietnia 2024, 01:07:22 »
Będąc moderatorem - osobą która powinna stać wzorem i aktywnie uczestniczyć w rozwiązywaniu konfliktów - zamykając wcześniej ten wątek skutecznie pozbawiłeś swoich argumentów jakiejkolwiek sprawczości. "Ja mówię nie, zamykam, gońcie się". Póki co to Ty odstawiłeś głupotę, więc proszę - nabierz wody w usta i wreszcie zamilknij, bo mniej wnosić się nie da.
❤️

Zachowanie typowego, rozwydrzonego bachora rodem z TD2 lub simraila. Wstanie lewą nogą i ban, zamknięcie wątku lub ban na czacie. Tacy ludzie nie powinni mieć jakiejkolwiek, najmniejszej władzy, ani od ich decyzji nie powinno kompletnie nic zależeć. Jedyną władzę jaką mogliby mieć to zarządzanie przyciskiem w spłuczce toaletowej. Poza tym jak taki ktoś uzyska raz władzę - to już tej władzy do śmierci nie odda, chyba że nadejdzie rewolucja, która w końcu pożre własne dziecko.

Ktoś coś robi, sprowokować, a potem zbanować. Każdy każdego w każdą stronę. - źródło: https://eu07.pl/forum/index.php action=dlattach;topic=35746.0;attach=159704;image. Ten cytat powinien wisieć na stronie głównej 😊
« Ostatnia zmiana: 16 Kwietnia 2024, 01:11:59 wysłana przez Malina »
Ja to mogę powiedzieć coś na ten temat, że po prostu ja na ten temat nic za bardzo nie mogę powiedzieć ugułem.

Offline Malina

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 52
  • ͡º ͜ʖ͡º
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 60
Odp: Czy leci z nami pilot 3
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwietnia 2024, 02:42:37 »
Uśmiechnięty demokrata-cenzor, z uśmiechem kasuje nieprzychylne jemu wpisy ;)

 
Ja to mogę powiedzieć coś na ten temat, że po prostu ja na ten temat nic za bardzo nie mogę powiedzieć ugułem.

Offline x_Zielu

  • Deweloper
  • Wiadomości: 840
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1252
Odp: Czy leci z nami pilot 3
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Kwietnia 2024, 06:51:07 »
Potencjalnie dlatego, że nie wnoszą nic do tematu poza wycieczkami osobistymi.
Taurusy, to jest przyszłość. Chociaż teraz to i inne pojazdy Siemensa :3
Aktualne projekty: Link

Offline Malina

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 52
  • ͡º ͜ʖ͡º
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 60
Odp: Czy leci z nami pilot 3
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Kwietnia 2024, 07:31:57 »
To tym bardziej nie powinien się zajmować moderacją skoro wszystko bierze tak do siebie i wszystko go dotyka. Może zbyt przewrażliwiony jest na swoim punkcie, jak niektórzy wrażliwi chłopcy.
Ja to mogę powiedzieć coś na ten temat, że po prostu ja na ten temat nic za bardzo nie mogę powiedzieć ugułem.

Offline x_Zielu

  • Deweloper
  • Wiadomości: 840
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1252
Odp: Czy leci z nami pilot 3
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwietnia 2024, 07:45:14 »
Oczyszcza wątek z nic niewnoszącego syfu nie na temat, który tutaj wrzucasz i jeszcze masz pretensje XD
Taurusy, to jest przyszłość. Chociaż teraz to i inne pojazdy Siemensa :3
Aktualne projekty: Link

Offline Malina

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 52
  • ͡º ͜ʖ͡º
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 60
Odp: Czy leci z nami pilot 3
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Kwietnia 2024, 07:58:55 »
To powinien usunąć cały ten kolejny bezsensowny post, który niczego nie zmienił, niczego nie zmieni i na nic nie wpłynie bo jedyne co naczelny cenzor potrafi to wyciszać lub banować ;-]
Ja to mogę powiedzieć coś na ten temat, że po prostu ja na ten temat nic za bardzo nie mogę powiedzieć ugułem.

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6095
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2070
Odp: Odp: Czy leci z nami pilot 3
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Kwietnia 2024, 21:18:14 »
Można dyskutować, a nawet trzeba, ale należy rozmówcę uszanować. Ty akurat tylko szukasz pretekstu do rozkręcania afery.

Rok odpoczynku od forum.
Matek123
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.