Autor Wątek:  Tajemniczy plakat PKP z lat 00  (Przeczytany 2983 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline koszowy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 508
  • siobhan
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 387
Tajemniczy plakat PKP z lat 00
« dnia: 06 Lipca 2023, 21:45:52 »
Cześć, dziś oglądając rozbiórkę dworca zauważyłem podejrzane plakaty w obrębie kas. Zostały one odkryte podczas właśnie rozbiórki, dotychczas były w tym miejscu tablice z reklamami POLREGIO. Czy ktoś może kojarzy takie plakaty albo potrafi stwierdzić, co na nich mogło się znajdować? Pochodzą one prawdopodobnie z wczesnych lat 00. Zakładam, że chodzi o reklamy biletów (nie wiem czy dobrze widzę ale na jednym plakacie jest "bilety miesięczne").

Zdjęcie: https://eu07.pl/userfiles/25488/IMG_20230706_213120_SR.jpg (zostało wykonane z użyciem zoomu)

« Ostatnia zmiana: 07 Lipca 2023, 00:34:24 wysłana przez koszowy »
Poświęcam swój cenny czas na tworzenie czegoś, co cieszy moje oko, przy okazji dobrowolnie pokazując to tutaj. Zastrzegam sobie więc prawo do tworzenia takich treści, jakie sobie wybiorę. Z drugiej strony kto powiedział, że one muszą iść do Maszyny? ;)

Offline lukasz92

  • Wiadomości: 231
  • Nowy Sącz
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Tajemniczy plakat PKP z lat 00
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Sierpnia 2023, 17:09:36 »
To były reklamy PKP PR pod hasłem "Wybierz Koleje Regionalne". Pochodzą z lat 2005-2009. Było ich kilka wersji. Reklamowano tam m.in bilety miesięczne, regiokarnet, bilet turystyczny, bilet rodzinny itp.

Offline prof_klos

  • Wiadomości: 618
  • Już nigdy nie będzie takiego lata...
    • Zobacz profil
    • http://www.prof-klos.yoyo.pl
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Tajemniczy plakat PKP z lat 00
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Sierpnia 2023, 21:11:44 »
Bardzo ciekawe odkrycie! Gratuluję spostrzegawczości! Pamiętam te czasy, kiedy to wisiało w poczekalniach przy kasach, których wówczas jeszcze trochę na kolei było czynnych...
Z MaSzyną od 2003!