Ankieta

Czego według Ciebie brakuje oraz co byś najbardziej chciał zobaczyć w symulatorze?

Więcej mechanik i różnorodności w rozgrywce (np. usterki, restarty podstacji, inne: napisz w wątku)
Polepszona oprawa audiowizualna (np. lepsze efekty pogodowe, działające zawieszenie, inne: napisz w wątku)
Rozbudowane sterowanie (np. więcej opcji które można "kliknąć" w kabinie i/lub w maszynowni, podkładanie płóz hamulcowych, inne: napisz w wątku)
Więcej nowoczesnego taboru i scenerii (lata 2015 do dziś)
Więcej starszego taboru i scenerii (lata 1975-2015)
Więcej klasyki (lata przed 1975)

Autor Wątek:  Czego chcą obecnie gracze od symulatorów?  (Przeczytany 6230 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Milek7

  • Administrator
  • Wiadomości: 1047
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 903
Odp: Czego chcą obecnie gracze od symulatorów?
« Odpowiedź #30 dnia: 05 Kwietnia 2023, 14:37:47 »
Najbardziej to bym chciał, żeby Maszyna działała na każdej karcie graficznej, a nie tylko na NVidii :P
Na jakich nie działa?

Offline Pitek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
    • [YT] Pitkowa Kolej
  • Otrzymane polubienia: 302
Odp: Czego chcą obecnie gracze od symulatorów?
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Kwietnia 2023, 15:23:34 »
A co za problem zrobić stację w edytorze TD2, a potem przekonwertować ją do MaSzyny? Nie śledzę tego od paru lat, ale w 2017 roku format zapisu scenerii w TD2 pozwalał bez większego problemu na konwersję. Trainza jeszcze nie ruszałem, ale przymierzam się do konwersji danych z Open Rails (nie zabierałem się za to wcześniej, bo chciałem zakończyć przeliczenia Ozimka i dopracować podział na komórki). Chociaż, gdyby się komuś chciało, to i wczytywanie bezpośrednie danych z Open Rails można było zrobić...
Po tym cyrku jaki się dział w TD2 nawet mi się nie chce tego ściągać, nie wspomnę o otrzymaniu bana za widzimisię od wielkiego pana administratora symulatora i jego królewny. Także podziękuję za korzystanie z tamtejszego edytora. Jak się pojawi inna opcja, która pozwoli przyjemnie układać tory oraz sieć i generować teren, to chętnie skorzystam i spróbuję coś porobić, bo dekoracja scenerii to już najmniejszy problem
« Ostatnia zmiana: 06 Kwietnia 2023, 15:24:57 wysłana przez Pitek »

Offline Częstochowiak

  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Czego chcą obecnie gracze od symulatorów?
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Kwietnia 2023, 22:18:52 »
Ja jako jedna z osób, która ograła trochę symulatora uważam, że należy postawić na większą różnorodność modeli maszyn do zagrania (takich oczekuje w przypadku serii ET42) oraz poprawę map tak aby przy większej widoczności zasłonić jej krańce, gdyż w niektórych miejscach na środku szlaku były widoczne (przykład: Linia 053 i okolice stacji Turów).

Offline Czarodziej

  • Wiadomości: 350
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 93
Odp: Czego chcą obecnie gracze od symulatorów?
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Kwietnia 2023, 10:08:18 »
Na jakich nie działa?
Legacy się nie liczy. Są problemy na kartach AMD. No i na moim M1 mam 5 FPS :D
« Ostatnia zmiana: 27 Kwietnia 2023, 16:56:24 wysłana przez matek123 »

Offline Smok E_ustachy

  • Wiadomości: 262
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 29
Odp: Czego chcą obecnie gracze od symulatorów?
« Odpowiedź #34 dnia: 04 Czerwca 2023, 00:27:37 »
Ja mam integrę AMD i na domyślnych ustawieniach działa. Kiedyś  był problem z czerwonym światłem na semaforze.
Czego bym chciał?
1. Lokomotyw/etc które nie powstały a powinny: ET 07, EN 71+
2. Edytora scenerii.
3. Dodania Całkowa 2 i Bałtyku Metra. I Kaliskiej, bo za każdym razem trzeba dociągać.