Autor Wątek:  Odświeżone otoczenie scenerii "Elektrociepłownia_Dobre"  (Przeczytany 1834 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ESK8

  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 86
Przedstawiam (praktycznie na nowo) udekorowaną scenerię "Elektrociepłownia Dobre".
https://eu07.pl/userfiles/24915/elektrocieplownia_dobre2.7z


Na starcie chciałbym zaznaczyć, że jest to mój pierwszy tego typu projekt. Sceneria zawiera również drobne zmiany taborowe. Jest wynikiem eksperymentowania z edytorem i sprawdzenia własnych możliwości. Nie oczekuję, że projekt się szczególnie spodoba, jednak pokładam nadzieję, że trafi do mnie (w tym wątku) bezcenny feedback, pozwalający na poszerzanie swoich możliwości, w kategorii dekorowania scenerii i nie tylko. Pozdrawiam i życzę miłych testów.
Ma ktoś jakieś ciekawostki o ET22?
Może warto założyć wątek na ten temat ;)

Offline x_Zielu

  • Deweloper
  • Wiadomości: 834
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1241
Odp: Odświeżone otoczenie scenerii "Elektrociepłownia_Dobre"
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Marca 2023, 19:42:12 »
Jest naprawdę ładnie, ale porada złota - więcej rodzajów drzewek, trawek i wszystkich innych dupereli, żeby była różnorodność zauważalna. Jak na start, jest naprawdę git.
Taurusy, to jest przyszłość. Chociaż teraz to i inne pojazdy Siemensa :3
Aktualne projekty: Link

Online robert357

  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 181
Odp: Odświeżone otoczenie scenerii "Elektrociepłownia_Dobre"
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Marca 2023, 20:51:18 »
Ja się nie zgodzę. Zbyt dużo rodzajów drzewek sprawia, że jest naćkane. To co brakuje, to krzaczków i trawy w głębi lasów oraz jakiejś "zasłony" za tymi laskami zasłaniającymi pustynie w porze zimowej. Ściana lasu albo rządek drzewek "z liśćmi" coś na wzór tego, co jest w oryginalnym scenariuszu.
Co do uwag, to są miejsca, gdzie widać że drzewa stoją w rządkach (przykładowy screen) oraz osobiście bym jeszcze wydłużył las na głównej linii (po tej stronie gdzie nie ma pól).

Offline cocosavage

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 30
Odp: Odświeżone otoczenie scenerii "Elektrociepłownia_Dobre"
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Kwietnia 2023, 12:57:37 »
Ok. Tylko dodaj więcej drzewek i jakiś płot betonowy...
« Ostatnia zmiana: 02 Kwietnia 2023, 23:00:06 wysłana przez matek123 »